Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


 

21 godzin temu, Toma441 napisał:

Od startu dochodzą nowe rzeczy. Głównie w piątki i niedziele, po północy. Doszło z 15 filmów, 3 seriale odcinkowe, 1 serial dokumentalny, 1 serial reality, magazyny sportowe. 

Czekam na Bondy, serię z Angeliną Jolie, klasykę kina i różne inne perełki.

 

Wpadki są nadal, przykładowo serial https://viaplay.pl/player/default/series/rozpustnice/sezon-1/odcinek-1

Pod polską ścieżką dźwiękowa kryje się jakiś dziwny język podobny do tureckiego.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, michuk napisał:

Oglądam losowanie ligi Europy na 43 calach poprzez chromcasta 3 obraz żyleta płynność doskonała 

Porównując do tego jak wyglądało losowanie LM na PSP 1 to tutaj jest jakieś 60% jakości PSP. Żyleta jest do golenia a tutaj jest badziew na 65 calach.

Edytowane przez mara68
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dawid88 napisał:

Oglądałem losowanie LM na 65" w pracy i obraz był płynny, bez zacięć

Bo obraz jest płynny i bez zacięć. Zacięcia zdarzają się na androidzie i nie są winą Viaplay jako takiego. Na początku transmisji na żywo trzeba czasem wyjść z aplikacji i odtworzyć ją ponownie. To tak naprawdę jedyna niedogodność.

 

Próbowałem też zmiany częstotliwości odświeżania z 50hz na 60 i odwrotnie, nigdzie się obraz nie zacina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba naprawdę chcieć nie widzieć różnicy w jakości technicznej transmisji live w Viaplay do tej, jaka jest np. OTT C+ czy Player. Mając takie porównanie, nie zamierzam sam siebie oszukiwać, że w Viaplay jest "żyleta", a szczytem jakości jest płynność obrazu.

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Usunięto odniesienie do innego postu, który został wcześniej poddany edycji.
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia wylosowała sportowo trudnych, ale ciekawych z punktu widzenia widza-kibica, rywali. Zapowiada się 6 niezłych meczów. A będą jeszcze inne transmisje. 

Szczerze mówiąc to wolałbym, żeby wszystkie puchary, wszystkie możliwe mecze były w jednym miejscu np. Viaplay lub chociażby C+, w jakimś płatnym pakiecie. Teraz, a w zasadzie od lat jest to oczekiwanie na to czy jakaś kablówka włączy kanał X lub czy telewizja pokaże mecz Y. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mało w życiu widziałeś. I najwyraźniej nigdy nie spotkałeś się z sytuacją, że aplikacja X działa lepiej na jednej platformie, a gorzej na innej? U mnie tylko Netflix działa na wszystkim i zawsze. Z innymi aplikacjami bywa to różnie. I nawet na Apple tv 4k które co do zasady jest rewelacyjne niektóre aplikacje sprawiają pewne większe lub mniejsze problemy. 

I jestem w stanie nie tylko sobie wyobrazić, bo wiem, że Aplikacja Viaplay działa bez zarzutu na Apple tv 4k, ale już nieco inaczej, momentami gorzej na android tv. Powinna działać świetnie na obu sprzętach, ale jak piszą inni tak nie jest. 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Na Tizenie streaming działa płynnie w każdej aplikacji i nie ma żadnych przycięć. Można się czepiać jakości aplikacji, ale z tym to wszędzie jest różnie. Najlepiej działają aplikacje największych brandów jak Apple, Netflix...itp. Viaplay działa średnio, Canal+ Online przyzwoicie, Player słabo, a Ipla bardzo słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Ktoś inny pisał, że ma ten sam model i też ma przycięcia. Takie wyjątki mogą się trafiać, ale więcej skarg na Tizena nie widziałem. Zobaczymy jak będzie z aktualizacjami aplikacji naprawiającymi błędy. Część usterek da się naprawić zdalnie bez wypuszczania aktualizacji 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...