Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Pawop napisał:
57 minut temu, Memłek napisał:
Niedawno zapowiedzieliście, że Viaplay do końca br. pozyska ok. 500 tys. nowych subskrybentów poza Skandynawią. Zdecydowana większość z nich będzie w Polsce?

Niepoprawni optymiści.......

Nie przypominam sobie by ktoś tak pisał. Sam Viaplay zakładał zupełnie inne liczby.

Link do aktykułu masz wyżej. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, proton360 napisał:
Jestem ciekawy czy będą promocje jak swego czasu z Showmaxem w chipsach itd.

Prędzej spodziewam się promocji do zakupów mebli w Ikea.  Ewentulanie do zakupu auta wiadomej marki. Można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.  . Chipsy zdrowe nie są.  Nie polecam na dłuższa mętę zajadanie się nimi.
 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest to kolejny wywiad, który nic nowego nie wnosi. Więc po co on był? 

Nie wiem, ale jak dla mnie to tego pana ce[beep]e przesądny optymizm.

2 godziny temu, Golbi84 napisał:

Nie ma znaczenia już teraz Viaplay ma seriale które sa też na HBO lub Netflix zauważ że w Skandynawii seriale FOX jsąjako FOX+

To, że tam tak jest to nie oznacza,  że będzie też tak u nas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Toma441 napisał:

IMG-20210823-130524.jpg

 

28.08 mecz kobiecej Bundesligi z polskim komentarzem. 

Ktoś z Was ogląda kobiecą piłkę? Pytam na poważnie.

 

2 godziny temu, tyrla napisał:

Czyli tak samo jakbyś płaciła bez UPC.

Otwierają się nowe możliwości korzystania z darmowych 30 dni.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stream może kodować transmisje? W jaki sposób miałby je odkodowywać klient? Po prostu w tańszym abonamencie nie będziesz miał wszystkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, all999 napisał:
10 minut temu, Mateusz2006 napisał:

Jak stream może kodować transmisje? W jaki sposób miałby je odkodowywać klient? Po prostu w tańszym abonamencie nie będziesz miał wszystkiego.

Głupoty piszą. Parokrotnie przekonałem się, że nie jest poważny portal. Chodzi o to, że  być może nie będzie w "otwartej" tv. 

10 minut temu, Zuzia napisał:

Ktoś z Was ogląda kobiecą piłkę? Pytam na poważnie.

Wszystko wskazuje na to, że w tym spotkaniu wystąpią polskie piłkarki, więc chętnie zobaczę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Toma441 napisał:

Wszystko wskazuje na to, że w tym spotkaniu wystąpią polskie piłkarki, więc chętnie zobaczę. 

Nie musisz silić się na poprawność polityczną :) Widziałam na skandynawskim Vipalay fragment kobiecego meczu, dziwnie to wyglądało, ale nie to jest najgorsze, trafiłam na moment, gdzie jedna z zawodniczek pluła przed siebie. Wyłączyłam z niesmakiem i boję się coś takiego włączać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zuzia napisał:

Nie musisz silić się na poprawność polityczną... 

 

Jaką poprawność? O czym piszesz? Kobieca piłka zyskuje ostatnio na popularności, jeśli Viaplay będzie pokazywać mecze z udziałem Polek i z naszym komentarzem, to moim zdaniem będzie to dobry ruch. Można się nadal śmiać pod nosem, ale prawda jest taka, że nie jest to już dziś sport "bez znaczenia". Jeśli triumfy może święcić kobieca siatkówka, to może i kobieca piłka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Toma441 napisał:

Jaką poprawność? O czym piszesz? Kobieca piłka zyskuje ostatnio na popularności, jeśli Viaplay będzie pokazywać mecze z udziałem Polek i z naszym komentarzem, to moim zdaniem będzie to dobry ruch. Można się nadal śmiać pod nosem, ale prawda jest taka, że nie jest to już dziś sport "bez znaczenia". Jeśli triumfy może święcić kobieca siatkówka, to może i kobieca piłka. 

Nie było tematu, zresztą jest on dość śliski i wszyscy poza Tobą dyplomatycznie milczą, może to i lepiej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Toma441 napisał:

Większość FOX, może D+ zbiera co jego. 

IMG-20210823-114405.jpg

 

 

Nie ma co marzyć o tym, że NENT za rok, dwa zniknie z Polski, ani liczyć na tradycyjny kanał telewizyjny. Już któryś raz podkreślają, że zależy im na streamingu i dokładnie wiedzą, że wkrótce będzie jeszcze więcej platform i właśnie w takim środowisku chcą się poruszać.

A bieżący rok traktowałbym raczej jako rozpoznanie przez NENT naszego rynku i polskiego konsumenta. 

Dokładnie tak. Niestety, ale Viakibel zdaje się być cierpliwy i będzie nas raczył swoim zacofaniem technologicznym przez dobrych kilka lat. Pozostaje się przyzwyczaić albo znaleźć inne hobby.

2 godziny temu, kisiel95 napisał:

Bo ludzie zakładają konta z jednorazową kartą wirtualną z Revolut, to dlatego jest tyle kont. Polak lubi kombinować.

Z tego co wiem to te karty odrzucają. Ktoś miał chyba komunikat, że akceptują wyłącznie karty wydane przez polski bank.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zuzia napisał:

Nie było tematu, zresztą jest on dość śliski i wszyscy poza Tobą dyplomatycznie milczą, może to i lepiej :)

 

A niech sobie milczą. Jeśli już gdzieś takie mecze mają być pokazywane, to właśnie w streamingu. W ramach wolnego wyboru, kto chce - zobaczy. Tak robi też DAZN. Mecze są w Aplikacji, ale też na YouTube. 

2 minuty temu, boss509 napisał:

Dokładnie tak. Niestety, ale Viakibel zdaje się być cierpliwy i będzie nas raczył swoim zacofaniem technologicznym przez dobrych kilka lat. Pozostaje się przyzwyczaić albo znaleźć inne hobby.

 

Ale przecież nie musisz być ich klientem.

To nie skarbówka, gdzie chcąc nie chcąc każdy trafia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie Viaplay to marketingowy niewypał:

1. Kampania reklamowa ruszyła tuż przed startem. Była mało intensywna, biedna wręcz - część osób Roberta Lewandowskiego mogło w tej reklamie postrzegac jako słup reklamowy a nie prezentację praw sportowych z jego udziałem

2. Mimo ostrej krytyki jakości Viaplay nie odniósł się oficjalnie do tych zarzutów i nie wydał jakiegokolwiek nawet belkotliwego komunikatu

 

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG-20210823-162042.jpg

12 minut temu, rotalplus napisał:

Na razie Viaplay to marketingowy niewypał:

1. Kampania reklamowa ruszyła tuż przed startem. Była mało intensywna, biedna wręcz - część osób Roberta Lewandowskiego mogło w tej reklamie postrzegac jako słup reklamowy a nie prezentację praw sportowych z jego udziałem

2. Mimo ostrej krytyki jakości Viaplay nie odniósł się oficjalnie do tych zarzutów i nie wydał jakiegokolwiek nawet belkotliwego komunikatu

 

 

Niewypałem byłoby gdyby ruszyli z taką kampanią na trzy miesiące przed startem. 

Z marketingowego punktu widzenia przynajmniej na ten moment taka strategia ma sens. Po pierwsze : musieliby zadeklarować w krótkim terminie podniesienie jakości, bo tylko tego chcą krytycy, a najwyraźniej tego nie planują. Albo nie są na to gotowi. Lepiej nie składać obietnic na które nie ma się pokrycia 🙂

Po drugie : żaden dostawca nie odnosi się bezpośrednio do tego co ludzie piszą w komentarzach na FB 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...