Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Pawop napisał:

Player to nie jest wyjątek. Są poprostu dwa pakiety: jeden z reklamami, drugi bez. Kupując ten tańszy godzisz się na reklamyProszę emoji846.pngMogłeś kupić porządny i byś nie narzekał

Mógłbym ale kosztowałby więcej niż twój samochód a Viaplay nadal byłby kpiną;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, supersupreme napisał:

oni zainwestowali w przekaz 6 Mbps 720p przez polski internet, ty zainwestowałeś w 1.8 mega 576i przez satelitę, no co kto lubi, ale jednak stars wypada gorzej.

a to że ktoś w kablówce sobie obejrzy 1080p to tutaj też już ludzie z vpn jak widać ogładają 4k na viaplay...

Bez VPN oglądam to 4K. Norwegia, Szwecja, Dania, Finlandia - jest dostępne z polskim IP.

Viaplay w Polsce ma bitrate 5 Mb/s, a 6 Mb/s to moment szczytowy, średnio jest 5 Mb/s.

Teraz, jackpol napisał:

@Zuzia Hm , tak na szybko miałaś weryfikację swojej rezydentury/obywatelstwa na koncie Viaplay ? 😊 

Za żadne Viaplay, DAZN i inne wynalazki tego typu nie zapłaciłam ani grosza, dali mi dostęp mili użytkownicy (o dziwo są tu też tacy) :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zuzia napisał:

Bez VPN oglądam to 4K. Norwegia, Szwecja, Dania, Finlandia - jest dostępne z polskim IP.

Viaplay w Polsce ma bitrate 5 Mb/s, a 6 Mb/s to moment szczytowy, średnio jest 5 Mb/s.

Za żadne Viaplay, DAZN i inne wynalazki tego typu nie zapłaciłam ani grosza, dali mi dostęp mili użytkownicy (o dziwo są tu też tacy) :)

 

 

Dla mnie to trochę bez sensu.Po zakupie subskrypcji np w PL mieć dostęp do pełnej oferty ze Skandynawi.Choć dla nas to chyba tylko na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zuzia napisał:

 

Za żadne Viaplay, DAZN i inne wynalazki tego typu nie zapłaciłam ani grosza, dali mi dostęp mili użytkownicy (o dziwo są tu też tacy) :)

 

 

Ciekawy czy ktoś z tych userów pomyślał,  że w Kodi masz ich loginy i hasła ( dane ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornellius
3 minuty temu, tyrla napisał:

Ja dzisiaj odpaliłem wczorajszy mecz. Był nawet ze studiem, trwał ponad 4 godziny.

Ok, to ponowię pytanie może tak - miał ktoś z tym problemy w apce na xboxie? bo sprawdziłem i na komórce/laptopie jest ok

Edytowane przez Cornellius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cornellius napisał:

Możecie odtwarzać rozegrane mecze u siebie? Miały być 48 godzin dostępne, a tu już po zakończeniu nie da się wejść w mecz, bo "transmisja została zakończona"?

Wczoraj oglądałem mecz po zakończeniu spotkania na Xbox Series S. Jak jest dzisiaj nie napiszę , bo nie ma mnie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Ciekawy czy ktoś z tych userów pomyślał,  że w Kodi masz ich loginy i hasła ( dane ) ?

W przypadku Viaplay nie jest to konieczne, nie muszę znać loginu i hasła. Aktywacja w Kodi działa przez viplay.xx/activate.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tam bez problemu możesz sprawdzić jaka jest jakość ? Bo Ja na Android TV (Play Now Box) nie mogę, chyba że nie wiem jak to zrobić

Jest na Fire TV aplikacja developer studio która między innymi pokazuje bitrate, wiec na inne urządzenia raczej nie będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, czerstwy napisał:

Dla mnie to trochę bez sensu.Po zakupie subskrypcji np w PL mieć dostęp do pełnej oferty ze Skandynawi.Choć dla nas to chyba tylko na +

Rejestracja z Polski bez skandynawskiej karty jest niemożliwa, a jak już masz zarejestrowane tam konto to w UE można oglądać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kingofsouth napisał:

W Kodi nie musisz, ale musiałaś dostać login i hasło.
Zresztą to nie moja sprawa. Zaufać kobiecie jest łatwiej, chyba ;)

Zależy komu. Pytałeś o bitrate w Amazon Prime Video, ale danych nie podesłałeś :)

A sprawdziłabym, bo nie jestem pamiętliwa i nie żałuję zrzutów :)

 

Teraz, czerstwy napisał:

A czyli rozumiem że dostałaś konta też Skandynawskie?A juz myślałem że po rejstracji w jednym kraju masz dostęp do innych😃

Nie, do każdego trzeba mieć dostęp osobno. Aż tak pięknie nie jest, żeby cała oferta skandynawska była za opłatą na jednym koncie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to ponowię pytanie może tak - miał ktoś z tym problemy w apce na xboxie? bo sprawdziłem i na komórce/laptopie jest ok
Na Xboxie nie można oglądać meczów po ich zakończeniu.

@Kingofsouth sprawdzałem na Xboxie i nie ma tych przycinek, ale jakość jest gorsza niż na Tizenie i według mnie nie ma 50 klatek, ale też nie jest to 25. Wygląda na coś pomiędzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...