Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, czerstwy napisał:

Ale trzeba widzę sie logować i jakiś dziwny dla mnie język i pytam z ciekawości jaka to wersja.

Gdybyś miał założone konto Viaplay i zalogował się na szwedzkiej apce jaką masz obecnie w TV , to automatycznie apka zostanie spolszczczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Konto Viaplay Polska wersje aplikacji:
 

  • Xbox Series S [2.9.0]
  • PS 5 ( 2.9.0]
  • Play Now BOX TV [ 4.12(787) ]

 


Tak wygląda na Xboxie:


c54fea0eef59085280ea10b42fbc7aa4.jpg

 

W szwedzkiej wersji (niezarejestrowanej) wszystko po angielsku. W sekcji "Państwo" - jest sveridge (ale w nawiasie PL). Czyli chyba wejdzie po prostu aktualizacja. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, xMaraSSx napisał:

Działają wam kanały TV na żywo? U mnie wyrzuca, że pakiet nie obejmuje - konto założone na PS4, pakiet Viaplay Total.

U mnie jest ten sam komunikat. Mam wrażenie, że wcześniej w ogóle nie dało się tych kanałów odpalić. Teraz kręci, kręci i wyrzuca ten właśnie komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2021 o 20:59, lakiman napisał:

Jest takie powiedzenie. Nadzieją matką głupich  ..no właśnie . ;-)

 

W dniu 24.07.2021 o 21:06, lakiman napisał:

Ja napisałem z ironią wobec @CashBackPlease

 

@lakiman, ironia to domena osób inteligentnych, więc Tobie nie grozi ;)

Nie mniej jednak, nie bądź dla siebie taki okrutny :-)

Kanały linearne od NENT powstaną, czy Ci się to podoba czy nie, bo prostu taki jest rynek :)

Gdybyś był właścicielem NENT, to zależałoby Ci, żeby dotrzeć z kontentem do jak największej liczby odbiorców, w tym do, pozbawionych często dostępu do internetu, mieszkańców wsi, czy byś ich olał, docierając do mniejszej liczby widzów? Odpowiedź nasuwa się prosta :-)

NENT będzie szło w zaparte, informując, że się skupiają na streamingu, bo chcą pozyskać jak najwięcej klientów korzystających z takiej formy odbierania kontentu. Natomiast, jak minie parę miesięcy, to sami zaczną się "uśmiechać" do abonentów telewizji satelitarnej poprzez wprowadzenie kanałów linearnych, bo to dla nich dodatkowy pieniądz - tak działa biznes. Naprawdę, trzeba mieć klapy na oczach, żeby tego nie rozumieć :D

Na rynkach skandynawskich też działa, zarówno Viaplay, jak i kanały linearne takie jak np. VSport Football HD. W Polsce będzie identycznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, CashBackPlease napisał:

 

 

 

Na rynkach skandynawskich też działa, zarówno Viaplay, jak i kanały linearne takie jak np. VSport Football HD. W Polsce będzie identycznie ;)

Piszesz o przyszłości. Wiesz , że w przyszłości to też możesz zostać milionerem , ale czy zostaniesz? ;)

3 sierpnia Viaplay  streaming  zapraszam Cię do subskrypcji.  Za rok , lub dwa kto wie , może i kanały się pojawia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kingofsouth napisał:

Piszesz o przyszłości. Wiesz , że w przyszłości to też możesz zostać milionerem , ale czy zostaniesz? ;)

3 sierpnia Viaplay  streaming  zapraszam Cię do subskrypcji.  Za rok , lub dwa kto wie , może i kanały się pojawia. 

@kingofsouth, Ty jesteś zbyt inteligentny, żeby stosować takie głupie porównania, dlatego szczerze mówiąc, jestem zdziwiony :)

Mówiąc o kanałach linearnych, nie mam na myśli jakiejś dalekiej przyszłości, tylko najbliższe miesiące. NENT musi najpierw zderzyć się z polskim rynkiem i przekonać na własnej skórze, że na samym streamingu daleko nie zajadą - dajmy im czas ;)

Jeśli się przepłaca aż tyle za pozyskanie prawa sportowych, to trzeba próbować dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, dopasowując się do ich potrzeb i możliwości technicznych. Twierdzenie, że NENT będzie jechało przez lata wyłącznie na streamingu w postaci serwisu Viaplay jest czystą głupotą i utopią :-)

Gdyby to było takie proste, to u siebie, w Skandynawii, już dawno zrezygnowaliby z kanałów typu VSport Football HD, a jakoś "dziwnym" trafem te kanały nadają i mają się dobrze ;)

Edytowane przez CashBackPlease
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, CashBackPlease napisał:

@kingofsouth

Jeśli się przepłaca aż tyle za pozyskanie prawa sportowych, to trzeba próbować dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, dopasowując się do ich potrzeb i możliwości technicznych. Twierdzenie, że NENT będzie jechało przez lata wyłącznie na streamingu w postaci serwisu Viaplay jest czystą głupotą i utopią :-)

Gdyby to było takie proste, to u siebie, w Skandynawii, już dawno zrezygnowaliby z kanałów typu VSport Football HD, a jakoś "dziwnym" trafem te kanały nadają i mają się dobrze ;)

Wystarczy poczytać ich własny raport, gdzie wyraźnie widać, że dotychczasową strategie uznają za właściwą. To, że na ich rodzimym rynku są ich własne kanały niczego nie oznacza dla nas. Przynajmniej nie w najbliższych latach, a być może zmiany (jakiekolwiek) dojdą do skutku po wypełnieniu wszystkich bieżących umów na prawa sportowe. A bundesligę mają w Polsce zdaje się do... do 2029... Na razie dla nich priorytetem jest streaming i ekspansja pod tym kątem w Polsce, USA i Holandii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, lakiman napisał:

@CashBackPlease na razie to będzie streaming. Czy Tobie się to podoba,czy nie.

 

Wchodzisz  w to teraz , czy jak dorośniesz?  🙂

 

 

 

@lakiman, o to czy Ty dorośniesz, to nawet nie pytam, bo patrząc na "poziom" Twoich postów, byłoby to pytanie retoryczne :-)

A co do Viaplay, nie mam zamiaru tego subskrybować, ani teraz, ani w przyszłości. Na Bundesligę nie mam ciśnienia, a za rok już będą zapewne kanały linearne VSport Football HD z dostępem do Premier League, więc problem sam się rozwiąże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego  tak podniecasz się  tym tematem?

Dziwny jesteś, nie interesuje cię streaming, prawa które nabył Viaplay  i  martwisz się  o tych co dostępu do internetu nie posiadają...

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...