Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy u mnie nie będzie podobnie, bo jak teraz sprawdzałem to 12 opłatę w cenie 33,25 pobrało mi 2 grudnia. Niby na 2 stycznia mam na profilu informacje o opłacie 33,25 ale byłaby to już 13 z rzędu taka płatność. Zastanawia mnie też to że mam opcję anulacji subskrypcji, a wcześniej było info że pojawi się ona wlaśnie po ostatniej miesięcznej opłacie w ramach tej umowy na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, diabeu napisał(a):

Ciekawe czy u mnie nie będzie podobnie, bo jak teraz sprawdzałem to 12 opłatę w cenie 33,25 pobrało mi 2 grudnia. Niby na 2 stycznia mam na profilu informacje o opłacie 33,25 ale byłaby to już 13 z rzędu taka płatność. 

Badz pewny,ze bedzie tak samo.

Pisałem do suportu przed pobraniem 13 opłaty i odpisali,ze z automatu przechodzi na miesieczna 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zrezygnować z suba Total. Dostałem propozycję 39zł przez 3 miesiące. Ci co bezpośrednio opłacają suba Total na viaplay.pl mogą też tak spróbować. Nic nie stracicie a może zaoszczędzicie 😉

Screenshot-20231231-120817-Gallery.jpg

Edytowane przez Gizior89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z konsultantem Viaplay. Okazało się że żeby uniknąć przejścia na miesieczny plan dobrze zrobiłem że anulowałem przed pobraniem 13 płatności. Niby normalne, ale szkoda że ich własna strona wprowadza ludzi w błąd ;) . Konsultant zapewnił mnie że po wygaśnięciu obecnej oferty, czyli jutro, pojawi się na moim koncie oferta w cenie 44zł miesięcznie na cały rok. Zobaczymy :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka informacja przychodziła w meilu jakiś czas przed końcem rocznej subskrypcji.  Pisali o dwóch móżliwościach po zakończeniu. Pierwsza, że przechodzi się automatycznie na okres miesięczny za 55 albo rezygnuje i wtedy można wybrać jakąś dostępną promocję (pakiet roczny za 44).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po anulacji dotychczasowej oferty, faktycznie 2 stycznia, mogłem skorzystać (i skorzystałem) z rocznej oferty za 44zł miesięcznie. W sumie to standardowa oferta, która była dostępna już wcześniej. Te 33,25 to było dla tych co skorzystali do końca grudnia 2022 z tego co pamiętam. Ba, nawet w styczniu zeszłego roku omyłkowo mi naliczyli kwotę 44zł miesięcznie i po rozmowie z konsultantem nadwyżka została zwrócona na konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44zł to i tak sporo za dużo na taką ofertę.  Z resztą uciekają z naszego kraju, więc Polacy chyba "nie zrozumieli oferty" - cytując klasyka. 
20zł w opcji "włącz-wyłącz" w C+ to sensowna cena. 
 
Za Medium+ wolę 10 zł za Total, 25 zł na nieokreślony

PS ile musisz wziąć po drodze? M.in. badziewna Ekstraklape, po której bardziej się denerwowałem oglądając jak np. bramkarz Śląska puszcza szmatę z 40 metrów. Jak mam wybrać mecz to wolę na lokalny stadion podjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, kisiel95 napisał(a):

Za Medium+ emoji1787.png wolę 10 zł za Total, 25 zł na nieokreślony

 

Poproszę o link do tej oferty. 

39 minut temu, kisiel95 napisał(a):

M.in. badziewna Ekstraklape, po której bardziej się denerwowałem oglądając jak np. bramkarz Śląska puszcza szmatę z 40 metrów. Jak mam wybrać mecz to wolę na lokalny stadion podjechać.

Nie interesuje mnie to. Skoro Cie denerwowało to po co w ogóle oglądałeś? Bo za piwo był dostęp? 😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k05 napisał(a):

Poproszę o link do tej oferty. 

Najniższy pakiet TV w Play (jak masz światłowód z Play to za 30 zł) i Viaplay Total za 25 zł za punkty (nawet lepiej, w ramach włącz - wyłącz).

https://www.play.pl/oferta/play-telewizja/telewizja-nowej-generacji

Myślę, że sobie znajdziesz. Żeby mieć 20 zł w ramach włącz - wyłącz w CANAL+ trzeba oczywiście wziąć CANAL+ i cały pakiet z kanałami TV po drodze. Tutaj jest ta sama zasada, tyle, że dobiorę abonament na telefon z roamingiem i zagranicą, czego oferta na kartę nie da.

1 godzinę temu, k05 napisał(a):

Nie interesuje mnie to. Skoro Cie denerwowało to po co w ogóle oglądałeś? Bo za piwo był dostęp? 😂

Był żużel wtedy i przy okazji chciałem zobaczyć, co się zmieniło w Ekstraklapie. Jednak okazało się, że nic.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, kisiel95 napisał(a):

Najniższy pakiet TV w Play (jak masz światłowód z Play to za 30 zł) i Viaplay Total za 25 zł za punkty (nawet lepiej, w ramach włącz - wyłącz).

https://www.play.pl/oferta/play-telewizja/telewizja-nowej-generacji

Myślę, że sobie znajdziesz. Żeby mieć 20 zł w ramach włącz - wyłącz w CANAL+ trzeba oczywiście wziąć CANAL+ i cały pakiet z kanałami TV po drodze. Tutaj jest ta sama zasada, tyle, że dobiorę abonament na telefon z roamingiem i zagranicą, czego oferta na kartę nie da.

 

Przestań się ośmieszać. Mi mówisz, że nie mogę dobrać samej oferty Viaplay w C+, a sam proponujesz Playa z światłowodem (swoją drogą u mnie nawet nie ma możliwości skorzystania z ich usługi - taki super zasięg) albo pakietem komórkowym. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wziąć samą TV z Viaplay, ba możesz wziąć ciut wyższy pakiet (bez full opcji) i rotować pomiędzy C+ Online i Viaplay (żeby się nie wiązać umową na cały okres w ramach części kwoty). Te punkty naprawdę nie są trudne.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wchodzę w ten link i nie widzę nic o umowie na czas nieokreślony. Jest tylko na 12 miesięcy za 50 zł/mies., gdzie dostaje 25 pkt a pakiet Viaplay Total kosztuje 40 pkt 😂 Faktycznie interes życia można takim sposobem zrobić. Dodatkowo abonament komórkowy w Play najtańszy z normalną liczbą GB czyli S+ kosztuje 55 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kisiel95 napisał(a):

Potwierdzałem nie ma, napisałem, bo w przeszłości była. Teraz rok albo dwa lata.

A co mnie interesuje co było dwa lata temu. Ja napisałem jak jest teraz. W C+ ta oferta nadal istnieje. A Ty jak zwykle - wjeżdżasz "cały na biało" i piszesz byle tylko napisać. A wystarczyło milczeć. 

 

29 minut temu, mrozio11 napisał(a):

No wchodzę w ten link i nie widzę nic o umowie na czas nieokreślony. Jest tylko na 12 miesięcy za 50 zł/mies., gdzie dostaje 25 pkt a pakiet Viaplay Total kosztuje 40 pkt 😂 Faktycznie interes życia można takim sposobem zrobić. Dodatkowo abonament komórkowy w Play najtańszy z normalną liczbą GB czyli S+ kosztuje 55 zł.

No interes życia. 😂

Ale przecież w C+:

4 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

Łącznie trzeba dużo więcej zapłacić jak te 20 zł, sam zacząłeś offtopic.

😂😂😂😂😂

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...