Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, domin107 napisał(a):

O 17.30 ma się pojawić informacja.

 

No po zamknięciu giełdy ale raport pewnie później. Po zamknięciu muszą zobaczyć czy są jeszcze właścicielami czegokolwiek czy już wszystko sprzedali :- ) Wyjąć kalkulator Casio i to wszystko zliczyć, potem już tylko Canon PIXMA i drukowanie obustronne by zaoszczędzić na papierze :- ) 

 

Więc dziś awans Legii i ogłoszenie w raporcie że palą wrotki przynajmniej w czerwcu... a znając życie będzie odwrotnie. Legia przegra tym bardziej że ostatnio nic nie gra a w raporcie nic ciekawego o polskim rynku, może za jakiś czas bo ciągle rozmawiają ;- )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, czerstwy napisał(a):
liczy sie jakość a nie ilość 

Dla większości na tym forum. Inni wolą wybór i nie będą dociekać o te parę Mbit różnicy.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kisiel95 napisał(a):
17 minut temu, czerstwy napisał(a):
Najbardziej dla większośći liczy sie jakość a nie ilośćemoji23.png 

Dla większości na tym forum. Inni wolą wybór i nie będą dociekać o te parę Mbit różnicy.

Nie kompromituj sie swojego czasu badali oglądalność😂 Inni czyli ty oglądacz na 32 calach😂

 

12 minut temu, mingo napisał(a):

Wiadome, niech pokazują w 360p, ważne byle pokazali wszystko :D 

Ta a szczególnie interesujące są mecze typu KÍ Klaksvík - ŠK Slovan Bratysława czy FC Ballkani - Viktoria Pilzno obstawiam że oglądalność tych dwóch spotkań zamyka sie w 100 osobach🤣

 
 

9 minut temu, cidik napisał(a):

takie cuda w PBG i 25fps w gratisie emoji23.png

To podobnie jak w Viaplay 2 bundesliga?🤣 Czy cos sie zmieniło?😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz alternatywę satelitę.Nie mam tych paczek w PB tylko C+ Zgadnij dlaczego bo mam alterntywę Zreszta kisiel twierdzi że jakość nie ma znaczenia. Ma być dużo i tanio
Twierdziłem, że różnica ok. 3 Mbit/s w stosunku do C+ nie ma różnicy dla większości widzów. Już tu pisano, że Viaplay wydarzenia sportowe (więcej) nadaje w Full HD , a tak na serio to podobna jakość do pozostałych kanałów Eleven (2,3,4) na satelicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kisiel95 napisał(a):
19 minut temu, czerstwy napisał(a):
Masz alternatywę satelitę.Nie mam tych paczek w PB tylko C+emoji23.png Zgadnij dlaczego bo mam alterntywęemoji1787.png Zreszta kisiel twierdzi że jakość nie ma znaczenia. Ma być dużo i tanioemoji23.png

Twierdziłem, że różnica ok. 3 Mbit/s w stosunku do C+ nie ma różnicy dla większości widzów. Już tu pisano, że Viaplay wydarzenia sportowe (więcej) nadaje w Full HD , 

A to FHD to 5 mega🤣 To  3 mega nie ma znaczenia dla większości😂 A wszyscy tu pisza o złej jakości🤣 No może nie wszyscy ty @Pawop , @cidik i jeszcze ze dwóch by się znalazło. To jest ta większość🤣

6 minut temu, kisiel95 napisał(a):
24 minuty temu, czerstwy napisał(a):
Masz alternatywę satelitę.Nie mam tych paczek w PB tylko C+emoji23.png Zgadnij dlaczego bo mam alterntywęemoji1787.png Zreszta kisiel twierdzi że jakość nie ma znaczenia. Ma być dużo i tanioemoji23.png

 Już tu pisano, że Viaplay wydarzenia sportowe (więcej) nadaje w Full HD 

@Zuzia mam nadzieje że jesteś w stanie sprawdzić ile dziś transmisji z pucharów jest  w FHD i zobaczymy czy to większość🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś zorientujesz się, czym dokładnie jest bitrate, a dodatkowo czym jest przeplot i może wtedy zrozumiesz, ze to twoje porównanie pomiędzy Viaplay, a Eleven nie ma żadnego sensu i, że to nie jest ledwo lepiej, a spora różnica. Nie wiem tylko, czy nie wymagam od ciebie za dużo.

 

Bo w tej chwili osobą która manipuluje, nie po raz pierwszy zresztą jesteś ty.

Edytowane przez nix124
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...