Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszą tutaj, że chcą wyjść z nierentownych rynków do końca 2024 r. tak więc pewnie jeszcze jeden sezon PL obejrzymy u nich.
To nawet lepiej, popatrzę, poobserwuje, pomyślę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sorek21 napisał(a):

Ale by teraz wszystkim gul  skoczył jakby pan Solorz kupił całe Viaplay Polska jak kiedyś Eleven. 

 

Najlepiej jakby całą piłkę zgarnął C+. Za to można spokojnie dopłacić bo klient ma gwarancję jakości i wie że jak właczy Bayern w sobotę o 15:30 to będzie mecz w telewizorze. 

Polsat ma 10 mld zł długu, więc automatycznie odpada. C+ nie stać na prawa. Tylko Amazon i Apple stać na przejęcie praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, _Artek_ napisał(a):

Viaplay wycofuje się z polski co za ulga...... mam nadzieje że PL wróci na antenę c+4k a Twaro. znowu poprowadzi "jej wysokość" 

 

Również tego bym chciał

Czas pokaże..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Są dwie możliwości. Prawa przejmie ktoś duży jak Apple lub Amazon. Druga opcja to sublicencje i odzyskanie części pieniędzy.

Masz metodę, która polega na tym, że powtórzysz coś kilka i myślisz, że to stanie się prawdą.

 

Zerowa jest twoja wiarygodność. Ile razy chwaliłeś i przekonywałeś jaki to stabilny twór z tego viaplay.

 

C+ może poszerzyć sublicencję od viaplay nie musi kupować całości.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, domin107 napisał(a):

Masz metodę, która polega na tym, że powtórzysz coś kilka i myślisz, że to stanie się prawdą.

 

Zerowa jest twoja wiarygodność. Ile razy chwaliłeś i przekonywałeś jaki to stabilny twór z tego viaplay.

 

C+ może poszerzyć sublicencję od viaplay nie musi kupować całości.

No przecież napisałem o sublicencji 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadało się, że kiedyś do tego dojdzie ale że już to jednak szok. Co by o nich nie mówić to jedno było na zdecydowany +. Można było obejrzeć WSZYSTKIE MECZE Premier League i Bundesligi. Teraz pewnie wrócą czasy maks 5 spotkań w kolejce, a to zdecydowanie za mało. Dodatkowo DUŻO LEPSZE opakowanie rozgrywek które mieli i to kolejny +. Reszta to minusy.

Z mojego punktu widzenia najważniejsze jest co zrobią z klientami którzy podpisali kilkuletnie (zazwyczaj 2 letnie umowy). Ja mam tak w Play gdzie został mi jeszcze ponad rok umowy podpisanej tylko z powodu Viaplay. Druga ważna sprawa to kto docelowo przejmie prawa? Czy jeden gracz (mało prawdopodobne chyba że Apple, Amazon wejdzie do nas na poważnie ze sportem), czy kilku? Zapowiada się ponowne rozdrobnienie praw i mniej dostępnych meczów, za to w lepszej jakości.

Edytowane przez matinen
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padaka nadchodzi "Trzęsienie ziemi na rynku telewizyjnym w Polsce! Gigant się wycofuje /.../Platforma ma zniknąć z rynków w Polsce, Wielkiej Brytanii, USA i w państwach bałtyckich"

 

Jak dotąd to chyba najwspanialszą wiadomość tego roku w temacie mediów:)

 

🤩👏👏👏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz Viaplay na zapytanie BI
 

Cytat

Rzeczywiście, nasz nowy strategiczny plan zakłada skupienie się na krajach skandynawskich, Holandii oraz usłudze Viaplay Select" — poinformowało nas biuro prasowe spółki.

"Uruchomiliśmy właśnie przegląd pozostałych rynków pod kątem ewentualnych dalszych kroków, ale jest jeszcze zbyt wcześnie, by mówić o konkretnych decyzjach czy terminach" — czytamy w odpowiedzi na pytania Business Insider Polska. Nieoficjalnie jednak mówi się, że do zmian może dojść już na początku przyszłego roku.

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/co-dalej-z-prawami-viaplay-mamy-odpowiedz-platformy/5v5khxe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...