Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, cidik napisał(a):

Przecież problemy Viaplay nie mają nic wspólnego z odejściem Lewego do Barcelony. 

Czytaj ze zrozumieniem kolego. Bundesliga z Lewym, a Bundesliga bez Lewego to chyba spora różnica,  prawda? 1,2 mln jest, a mogło być zapewne sporo, sporo więcej. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim tej piłki jest za dużo ogólnie. Świetnie to było widać jak "ciekawy" był finał bardzo "potrzebnej" Ligi Narodów. Piłkarzom zupełnie nie zależało, nie chciało się grać. Mecz był nudny jak flaki z olejem. 

Sezon piłkarski praktycznie się nie kończy. Skończyła się Ekstraklasa, tydzień później niemal wszystkie ligi zagraniczne i nasze nizsze ligi. W międzyczasie były baraże o utrzymanie, krajowe mecze towarzyskie i reprezentacyjne. Zaraz zaczną się kwalifikacje do pucharów europejskich i znowu Ekstraklasa. I tak w kółko. A władze piłkarskie co chwila wymyślają nowe turnieje, powiększają ligi niby w imię sportowej rywalizacji i w celu uatrakcyjnienia rozgrywek. Ale to wszystko ma skutek odwrotny do zamierzonego. Ludzie są po prostu znużeni. Stąd też coraz mniej ludzi, którzy interesują się piłką nożną. Szczególnie w młodym pokoleniu. 

13 godzin temu, picassopawel napisał(a):

 

Nie mówiąc o odejściu Lewego do Barcy, bo Bundesliga miała być ich kołem napędowym, a zostali w rozkroku. 

Po prostu wszystko poszło się ... delikatnie mówiąc rypać.

Nie zapominajmy o tym, że po odejściu Lewego zaczęli też pokazywać podobno najpopularniejszą ligę zagraniczną w Polsce, czyli Premier League. Do tego Formuła 1, która według badań telemetrycznych podobno też przyciągała tłumy. Więc w sumie "pustego" sezonu w Viaplay nie było. 

W pierwszej kolejności myślę, że przepłacili za prawa sportowe i kiepsko rozpoznali rynek. 

Uważam, że kibic, np. jakiegoś klubu Ekstraklasy może "przy okazji" zobaczyć jakiś mecz Bundesligi czy La Liga, bo ma to w pakiecie. Ale już w sytuacji gdy ma za to dopłacić to nie będzie go interesować zobaczenie tego spotkania.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kornerek napisał(a):

Też bym z tym lewym nie przesadzał... Kto miał kupić ten kupił.. Nie znam osobiście osoby która z powodu lewego zrezygnowała z subskrypcji viaplay.. Po prostu oferta dla kibica piłki jest i tak bogata.. 

Ja właśnie uważam, że dużo osób wykupujących takie subskrypcje to właśnie fani piłkarzy o rozpoznawalnych nazwiskach. Lewy zawsze przyciągał, bo gdyby było inaczej to nie budowaliby reklam/sloganów/zajawek według tego szablonu. Zobacz jak poszła fama o tym, że Messi będzie w Miami to jak wzrosła liczna obserwujących klubu na Instagramie. 

 

W mojej opinii gdyby Lewy dalej grał w Bayernie albo poszedł do Premier League to subskrybentów mogłoby być więcej - taka jest moja opinia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2023 o 07:39, k05 napisał(a):

Przede wszystkim tej piłki jest za dużo ogólnie. Świetnie to było widać jak "ciekawy" był finał bardzo "potrzebnej" Ligi Narodów. Piłkarzom zupełnie nie zależało, nie chciało się grać. Mecz był nudny jak flaki z olejem. 

Tak ale pólfinał Holandia-Chorwacja był świetny. O ile pamiętam te rozgrywki wymyślono  zamiast meczów towarzyskich. Federacje już nie muszą kombinować aż tyle by zakontraktować jakiś mecz. Jeżeli tak to te rozgrywki spełniają swoją rolę. Testować w nich młodych perspektywicznych zawodników.

W dniu 28.06.2023 o 06:22, kornerek napisał(a):

Nie znam osobiście osoby która z powodu lewego zrezygnowała z subskrypcji viaplay

Ja też,mało tego nie znam nikogo kto by z tego powodu został abonentem Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zmiany w managmencie: https://www.viaplaygroup.com/news/news-releases/viaplay-group-announces-new-operating-model-and-changes-management-team-2140330

 

Do czasu ogłoszenia wyników kwartalnych spodziewanego 20 lipca, nowi szefowie będą szukali oszczędności i możliwości optymalizacji swoich działów (za Polskę odpowiada Peter Nørrelund).

A jak te oszczędności będą wyglądały zostanie ogłoszone przy okazji publikacji wyników.

 

"Dokonujemy przeglądu konkurencyjności wszystkich naszych operacji i wprowadzimy niezbędne zmiany w celu zwiększenia poziomu wydajności i poprawy zwrotu z naszych inwestycji w treści i technologie"."

 

Akcje 10% w górę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2023 o 09:17, marcin7650 napisał(a):

Mi jakoś Bundesligę bez naszej piłkarskiej gwiazdy lepiej się ogląda 😉. Komentarze bardziej skupiają się na wszystkich aspektach meczu. Praktycznie oglądam każdy przekaz live. Nawet kosztem l.angielskiej. pozdro 

Ja nawet przestałem swego czasu mecze Bayernu oglądać bo nie mogłem znieść tej egzaltacji na punkcie Lewandowskiego. Teraz niestety to samo jest ze Świątek. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile w kontekście Lewego można się spierać  czy był top1 na świecie w szczycie i faktycznie przesadne podniecanie się w sporcie zespołowym było adekwatne, o tyle Świątek jest bezapelacyjnie od dawna najlepsza na świecie i w sporcie indywidualnym pełna zgoda na 'full podniete' komentatorów

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igę i Huberta można trochę pooglądać, choćby po to, żeby zobaczyć jak radzą sobie rodacy na korcie. Nie ma w tym nic dziwnego, że sławni Polacy przyciągają polską widownię, nawet tę średnio sportem zainteresowaną. 

11 godzin temu, GoodMen napisał(a):

Mam nadzieje ze zrobią transmisje sportów w 4K. 

W sierpniu kolejna rocznica obecności Viaplay na naszym rynku, na początku dla niektórych to był pewnik, że 4K będzie, podsycany zresztą przez byłego CEO, a teraz kroją się oszczędności, także na podwyższenie jakości raczej nie ma co liczyć.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo też nie odnosiłam się do żadnej "egzaltacji", tenis mnie praktycznie w ogóle nie interesuje, ale poczynania naszych rodaków trochę śledziłam i myślę, że takich osób jest więcej. Co do Lewandowskiego, to pamiętam, że był twarzą reklamy Viaplay więc uznali go za ważnego, a jakie zdanie mają kibice i jak to się będzie miało do subskrypcji, nie wiem i szczerze powiedziawszy nie zamierzam się w to zagłębiać.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, utede napisał(a):

O ile w kontekście Lewego można się spierać  czy był top1 na świecie w szczycie i faktycznie przesadne podniecanie się w sporcie zespołowym było adekwatne, o tyle Świątek jest bezapelacyjnie od dawna najlepsza na świecie i w sporcie indywidualnym pełna zgoda na 'full podniete' komentatorów

Światek ma fuksa, że teraz tenis kobiecy jest strasznie słaby. Nie ma takich dominatorek jak za czasów Radwańskiej.

Jakby Radwańska grała z obecną stawką, to idę o zakład że odnosiłaby podobne sukcesy. Poza tym Aga była bardziej wszechstronną zawodniczką i potrafiła odnaleźć się na każdej nawierzchni.

Natomiast dla Światek trawa, to "lawa" jak to małolaty kiedyś śmieszkowaly.

11 godzin temu, kisiel95 napisał(a):

Można było nieźle zarobić w pewnym momencie. Teraz jak bardziej zleci też są przesłanki do zysku.

 

Dokładnie. Z resztą jeden z naszych narodowych czempionów jednoznacznie wskazał jak to wygląda mówiąc:

 

Jak rośnie, to spada. Jak spada, to rośnie

🙂

 

W dniu 27.06.2023 o 18:23, cidik napisał(a):

Przecież problemy Viaplay nie mają nic wspólnego z odejściem Lewego do Barcelony. Od czasu jak Lewy odszedł, to Viaplay w Polsce podwoiło ilość subskrybentów . W kwietniu 2022 roku mieli 600 tyś subskrybentów w Polsce a na koniec 2022 już 1,2 mln


 

Ten wzrost to w 80 procentach zasługa praw do F1. W Holandii było podobnie.

Edit mój błąd. F1 jest dopiero od tego sezonu. Pomyliły mi się daty 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja tam w szczerośc platform streamingowych specjanie nie wierzę,tym bardziej,że wykupuję je w promocjach co jakiś czas,a wykazują moją ciągłość subskrybcji.  Świątek z obecnymi tenistkami są dużo lepsze od Radwańskiej.Niestety sport się rozwija siłowo,szybkoścowo itd. i bije  na głowę poprzedniczki. Co do Lewandowskiego to Viaplay się na nim wypromowała.Ja sam skusiłem się ich promocjami.Obecnie mimo oferty od nich -oglądaj trzy miesiące płacąc za jeden- nie korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...