Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masa może leci tylko w natywnym 4k to może raz na 2 tyg jeden włoski i raz od święta co innego.. Fakt formuła wyglądała ładnie.Upscale też niektóre ładnie się prezentują Porównałem eleven wersję HD do tego co wczoraj widziałem... Oczywiście nie wszystko w viaplay wygląda jak wczorajszy mecz... Żeby nie było też chcę lepiej i nikogo nie bronię bo wiem że przez ten sportowy stream to w jakości poszliśmy gleboko w tyl....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
35 minut temu, Emilio1985 napisał(a):

Realme ma Android TV 11 (Google TV). Standardowe opcje w menu nie różnią się niczym szczególnym od tych z np Chromecasta, czy C+ Box.

Dodatkowe opcje w ustawieniach Realme są w języku angielskim, tylko nie pamiętam czego dotyczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, kisiel95 said:

Nie pokazywało bo nie mogło i był limit transmisji. Dużo się zmieniło od czasów pandemii. 
Poza tym nie wiem kogo może cieszyć zmiana ilości kosztem jakości. 
Za chwile kibice F1 się uaktywnia jak zobaczą nowa jakość :) choć pewnie tym co zależy ucieknie do F1 tv

Edytowane przez utede
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik nie mam f1 ale np na reddit piszą ze bitrate to 10-12 mega. Kłamią użytkownicy?

Co do eleven- co z tego ze nie ma pełnoprawnego kanału 4K? Jeśli mówimy w kontekście viaplay to i tak są daleko przed nimi

ps. Natywne 4K z ligi włoskiej było słabsze niż HD? To miał być zart jak mniemam? 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, cidik napisał(a):

Tam gdzie miało być natywne 4K, to lepiej wyglądało na kanale HD niż 4K

PRzecież to totalna bzdura. Oglądałem wyścigi na ES1 4K i obraz wyglądał bardzo dobrze. Zdecydowanie lepiej niż na HD. 

 

14 minut temu, utede napisał(a):

Natywne 4K z ligi włoskiej było słabsze niż HD? To miał być zart jak mniemam? 😂

Były pojedyncze mecze (bodajże Napoli-Juve) gdzie na kanale 4K było coś w rodzaju smużenia, przez które nie dało się oglądać i wtedy faktycznie lepiej było oglądać na kanale HD. Ale ten efekt był na kilku meczach, reszta transmisji, które były zapowiadane jako natywne 4K była bez zastrzeżeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, utede napisał(a):

Nie pokazywało bo nie mogło i był limit transmisji. Dużo się zmieniło od czasów pandemii. 
Poza tym nie wiem kogo może cieszyć zmiana ilości kosztem jakości. 
Za chwile kibice F1 się uaktywnia jak zobaczą nowa jakość :) choć pewnie tym co zależy ucieknie do F1 tv

Po co to mu tłumaczysz jak nie zrozumiał do tej pory to i nie zrozumie już tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, utede napisał(a):

Nie pokazywało bo nie mogło i był limit transmisji.

Nie mogło, bo miało słabe zabezpieczenia treści w przeciwieństwie do Viaplay i były przypadki, że w polskich pubach w UK oglądali mecze o zakazanej godzinie. Sama pandemia na rynku brytyjskim złagodziła obostrzenia, ale już wróciły, tyle, że Viaplay jest lepiej zabezpieczony, zarówno jeżeli chodzi o VPN jak i piracenie treści stamtąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jakie są te super hiper zabezpieczenia Viaplay w UK? Bo nie zauważyłam. 

Fakt, że jeśli chodzi o blokadę VPN to Viaplay dorównał DAZN, a nawet go prześcignął, szkoda, że tylko w tym. Jednak nadal są VPN, które sobie z obydwoma serwisami dobrze radzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kisiel95 napisał(a):

Nie mogło, bo miało słabe zabezpieczenia treści w przeciwieństwie do Viaplay i były przypadki, że w polskich pubach w UK oglądali mecze o zakazanej godzinie. Sama pandemia na rynku brytyjskim złagodziła obostrzenia, ale już wróciły, tyle, że Viaplay jest lepiej zabezpieczony, zarówno jeżeli chodzi o VPN jak i piracenie treści stamtąd.

Przestań bzdury wypisywać bo to nie miało znaczenia. Z pozycji dostępnych w UK wtedy nikt nie pokazywał czy miał dobre zabezpieczenia czy nie. Edit Zresztą @Zuzia napisała jakie to niby cuddowane zabezpieczenia ma Viaplay i co? Pokazuja pokazuja. Tylko mi nie opowiadaj że taka wspaniałą umowe wynegocjowali gdzie wcześnie to było nie do osiagniecia i nie pisze tylko o naszych operatorach.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Potężny buldożer, zwany też szwedzką bestią, opublikował wyniki finansowe za Q4 2022. Liczba subskrypcji wzrosła o 83% r/r z 4 mln do 7,3 mln, a w ostatnim kwartale baza wzrosła o 890 tys.

https://www.viaplaygroup.com/sites/default/files/pr/202302131676-1.pdf

 

zrzut.png

Ponad 1,2 mln subskrybentów Viaplay w Polsce

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jak-zamowic-viaplay-ile-kosztuje-subskrypcja-ile-zarabia-wlasciciel-jak-zrezygnowac-liczba-klientow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czerstwy napisał(a):

Przestań bzdury wypisywać bo to nie miało znaczenia. Z pozycji dostępnych w UK wtedy nikt nie pokazywał czy miał dobre zabezpieczenia czy nie. Edit Zresztą @Zuzia napisała jakie to niby cuddowane zabezpieczenia ma Viaplay i co? Pokazuja pokazuja. Tylko mi nie opowiadaj że taka wspaniałą umowe wynegocjowali gdzie wcześnie to było nie do osiagniecia i nie pisze tylko o naszych operatorach.

To nie są bzdury, nie rozsiewaj fake newsów. Tylko przez niedbałość Canal+ przez jakiś czas nie było tych spotkań. Płaciło się krocie za wybrakowany produkt.

https://satkurier.pl/news/153261/brak-sobotniego-meczu-premier-league-w-canal-dlaczego.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozśmieszaj mnie. W takim razie przez niedbałość operatorów nigdzie wtedy nie było wszystkich meczy😂 O czym było nawet wielokrotnie kto i co pokazuje. Wstawiasz bzdurne linki gdzie byłjuż ban na spotkania. Wstaw taki gdzie jest że ktoś pokazywał z np 13E czy Astry wszystkie spotkania🤣

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, utede napisał(a):

Nie pokazywało bo nie mogło i był limit transmisji. Dużo się zmieniło od czasów pandemii. 
Poza tym nie wiem kogo może cieszyć zmiana ilości kosztem jakości. [...]

Z tego co pamiętam, rok temu już wszystkie mecze były dostępne na c+ online, ale bez komentarza polskiego czy angielskiego.

Ale ja np. nie lubię oglądać "gigantów" BL czy PL kiedy grają ze słabymi drużynami, więc obecny pełny wybór w sobotę po południu jest fajną rzeczą. Fakt że 90% kibiców i tak pewnie wybiera mecz Bayernu czy ManCity, ale ci sami kibice o niskich wymaganiach też raczej nie przejmują się aż tak jakością obrazu, większość ludzi nie ma tv o przekątnej powyżej 50 cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, dsd said:

większość ludzi nie ma tv o przekątnej powyżej 50 cali.

Tu z ciekawością bym jakieś statystyki zobaczył, bo tv w ostatnich latach tak kosmicznie potaniały ze 50< cali słabszych modeli są mega tanie. Także nie zdziwiłbym się gdyby klasyczny tv w PL miał te 50 cali lub więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy

Nie zawsze było wszystko w telewizji, zgodzimy się. Ale to, że nie było żadnego meczu w sobotę o 16:00 z Premier League to wina nc+, że miał taką wiązkę na satelicie, którą można było odbierać w UK i w jednym z barów w Wielkiej Brytanii taki mecz pokazywali. Masz czarno na białym ich oświadczenie. Jeżeli chcesz z tym polemizować... Co do innych lig się nie wypowiadam, to kwestia umów. Tak samo z pakietami sportowymi od Al Jazzera, które były na 13E. Nie miały ograniczonej wiązki to się Brytyjczykom nie spodobało.

2 minuty temu, utede napisał(a):

Tu z ciekawością bym jakieś statystyki zobaczył, bo tv w ostatnich latach tak kosmicznie potaniały ze 50< cali słabszych modeli są mega tanie. Także nie zdziwiłbym się gdyby klasyczny tv w PL miał te 50 cali lub więcej. 

Niektórzy mają małe pokoje, że max który sensownie wejdzie to 43 cale, albo nie dbają o rozmiar TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
10 minut temu, czerstwy napisał(a):

A teraz mogą w barach tak samo ogladać bo działa przez VPN Viaplay😂 I jakie ma lepsze zabezpieczenia?🤣 Wiele się nie zmieniło poza podejściem właściciela praw.

Nie mogą oglądać w barach, pubach...itp. bo licencja Viaplay na to nie pozwala. Znajomy ma pub i naloty są dosyć częste, a kary finansowe bardzo dotkliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Miejsce publiczne to nie jest domowy zaułek gdzie możesz do woli piracić. Ty znasz jakieś historie z internetowych opowieści, a ja mam wiadomości z pierwszej ręki.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban był za udostępnainie w miejscu publicznym.Teraz tego nie robią bo się boja kar i nalotów i nie jest to żadna zasługa Viaplay. Bo technicznie moga robić dalej to samo. A właściciel praw obecnie sprzedaje w inny sposób czyli pełne prawa i to nie jest żadna zasługa operatora i ich zabezpieczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...