Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
7 minut temu, utede napisał(a):

Ta firma to mem. Widocznie jakiemuś studenciakowi za dużo "DL-ek" się wrzuciło do adresatów i poszło do wszystkich zamiast wybranych. U mnie do teraz nie odwołali "omyłki" więc być może tyczyło się to tylko subskrybentów przez konkretnych pośredników tv.

To Allegro też jest memem, bo także wysyłali sprostowanie, że nowy regulamin został wysłany omyłkowo.

4 minuty temu, Delta21 napisał(a):

Ja to "sprostowanie" dostałam wczoraj, a viaplay mam z Play'a

UPC i Play, czyli to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Wodnik Szuwarek said:

To Allegro też jest memem, bo także wysyłali sprostowanie, że nowy regulamin został wysłany omyłkowo.

UPC i Play, czyli to samo.

I też zaliczyli tyle wpadek w pierwszych kilkunastu miesiącach swojej działalności? Też tyle obiecali i nie wywiązali się? Bo określenie tyczy się całokształtu ich działalności. Nie tylko w PL z resztą :)

Natomiast wiem, że jesteś wielkim ich fanem więc złego słowa nie pozwolisz na nich powiedzieć.

Bohater forumowy viaplay :)

  • Popieram 4
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
1 godzinę temu, utede napisał(a):

I też zaliczyli tyle wpadek w pierwszych kilkunastu miesiącach swojej działalności? Też tyle obiecali i nie wywiązali się? Bo określenie tyczy się całokształtu ich działalności. Nie tylko w PL z resztą :)

Natomiast wiem, że jesteś wielkim ich fanem więc złego słowa nie pozwolisz na nich powiedzieć.

Bohater forumowy viaplay :)

Jak pamiętasz Allegro w 1999 r. to sam sobie odpowiedz na to pytanie. Jeśli chodzi o Viaplay, to napisałeś tylko, że ta firma to mem, bo omyłkowo wysłała maile. Nic nie napisałeś o całokształcie, więc nie kłam. Moje porównanie do Allegro jest jak najbardziej trafne, bo oni też wysyłali maile omyłkowo i to nie raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Wodnik Szuwarek said:

Nic nie napisałeś o całokształcie, więc nie kłam. 

I nawet jasnowidz, bo wie w jakim kontekście ich oceniłem :) wcale nie dla tego ze ciagle coś potrafią skopać, ze z niektórym appkami są wieczne problemy i to nawet ze ścieżkami audio w filmach i support nie potrafi nic z tym zrobić. 
Tak właśnie wyglada firma amatorska, która kupuje prawa do wszystkiego a nie potrafi ogarnąć infrastruktury, pisze appki na kolanie info wszystko byle tylko zaoszczędzić i lecieć po kosztach. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Nic nie napisałeś o całokształcie

Nie prowokuj innych polskich użytkowników Viaplay, przede wszystkim użytkowników tego forum nt. opinii o całokształt funkcjonowania Viaplay w RP, bo będzie to raczej smutna lektura dla Ciebie:)

Przy okazji, czy masz już może informacje nt. szczegółów transmisji live F1 w naszym pięknym kraju, tzn. chodzi o jakość obrazu i dźwięku?

Może czegoś jednak nie wiemy🙄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu pierwszy raz, ale mam problem może ktoś też miał , na tv tcl na aplikacji viaplay mam problem z odtwarzaczem relacji live zawsze przy każdej po około 3 minutach obraz się zatrzymuje i kręci się kółeczko, ale tylko na relacjach live na filmach nie ma problemu na innych aplikacjach na relacjach live też nie ma problemu temat zgłoszony do viaplay ale nie mogę się doczekać na odpowiedź ... Może ktoś już to miał i jestem stanie pomóc z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RobKos napisał(a):

Przy okazji, czy masz już może informacje nt. szczegółów transmisji live F1 w naszym pięknym kraju, tzn. chodzi o jakość obrazu i dźwięku?

Może czegoś jednak nie wiemy🙄

Już przecież było pisane przez pewnego użytkownika z wysoką rangą na forum, że wszystkie wyścigi F1 będą w 4K i że to sprawdzona informacja. Zobaczymy na ile się sprawdzi. Może stanie się cud i udźwigną nagle transfer rzędu 15-16 Mbps (tak nadają F1 w 4K u siebie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O F1 @Pawop pisał. Z Premier League nie wyszło, ale F1 przed nami. Ja nie czekam, bo i tak bym tego nie oglądała, ciekawi mnie tylko na ile się sprawdzą przewidywania. A ile było pisania jeszcze przed startem usługi i po, że wyrobią się, trzeba dać czas i tak dalej. Czas płynie nieubłaganie, a tu polskich tłumaczeń przez ponad rok nie dodali do niektórych filmów, a co dopiero pisać o 4K. Nawet swoich produkcji oryginalnych nie ogarnęli w 4K, gdzie sport przy hitowych transmisjach, które mogą mieć nawet setki tys. użytkowników oglądających w tym samym czasie.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O PL też pisał jak i o tym że nie będzie żadnych sublicencji. Mnie tez te prawa nie interesują  Ale jakby się pojawiły to może i w następnym sezonie coś by z PL wpadło. Ekstraklasa też mnie średnio interesuje ale przy jakości 4K od czasu do czasu zobaczę troche wybranych meczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Zuzia napisał(a):

Już przecież było pisane przez pewnego użytkownika z wysoką rangą na forum, że wszystkie wyścigi F1 będą w 4K i że to sprawdzona informacja. 

Jesteś na 100%  pewna, że tak pisał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Na 1000%, cytuję:

Cytat

Kilka sprostowań. Wszystkie wyścigi F1 będą w 4K. Wybrane mecze Premier League też będą w 4K. 

 

Tymczasem Viaplay porusza temat 4K dość asekuracyjnie.

Viaplay-4-K.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to napisał że ich transmisje sportowe w Polsce oferują bardzo wysoką jakość? To jakiś konsultant czy kto? Trzeba być wyjatkowo bezczelnym  by pisać takie głupoty gdy się puszcza taki [beep] na ekranie. @Pawop gdzie te wybrane mecze PL w 4K? Dalej twierdzisz że F1 będzie w 4K czy już zmiana taktyki?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zuzia napisał(a):

  Na 1000%, cytuję:

 

Tymczasem Viaplay porusza temat 4K dość asekuracyjnie.

Viaplay-4-K.jpg

 

Skoro nie 4K, to chociaż full HD z przyzwoitym bitrate. Do tego chyba nie jest potrzebny linearny kanał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...