Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.04.2022 o 20:18, wizjaplus napisał:

W zakładce Kanały TV zniknął od kilku dni kanał Viasat History. Ciekawe czy to planowany koniec kanału czy błąd operatora... Bo co do TV 1000 Russkoe Kino to można zrozumieć. 

I tak z 5 kanałów telewizyjnych zrobiło się 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suma sumarum za niedługo beknie rok jak Viaplay jest w Polsce i dalej jest ten sam syf co na początku.

Och jakie były gadki co niektórych, że dopiero zaczynają, że minie kilka miechów to usługa się ustabilizuje, że naprawią błędy😀 i takie tam bzdury.

Guano naprawili i guano naprawią.

Całe szczęście, że jak ktoś chce to PL namierzy sobie gdzie indziej.🙂

Jednym słowem jak był syf-kiła-mogiła, to dalej jest i dalej będzie widząc poczynania tego tworu w kwestiach technicznych.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, tracer10 napisał:

rok jak Viaplay jest w Polsce i dalej jest ten sam syf co na początku.

Absolutnie się nie zgadzam. Oprócz 2 Bundesligi wszystko działa u mnie dobrze. Nic się nie tnie ani nie wywala mnie z transmisji. Pod tym względem postęp jest ewidentny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

No super nie tnie, nie wywala..wspaniałe.  😉

 

Tak powinna działać każda usługa.

Zapomniałeś tylko dodać, że transmisji 1080 p jak na lekarstwo i bitrate dość niski jak na transmisje sportowe przystało.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lakiman napisał:

Tak powinna działać każda usługa.

No i działa i czego chcesz? 

Godzinę temu, lakiman napisał:

że transmisji 1080 p jak na lekarstwo i bitrate dość niski jak na transmisje sportowe przystało.

Ja się nie zajmuję pomiarami parametrów tylko oglądam transmisje sportowe i nie mam się o co przyczepić do Viaplay (oprócz 2 Bundesligi). Nie różnią się od tych w C+ online.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, aandin napisał:

No i działa i czego chcesz? 

Nie działa. To że ty masz szczęście, to nie oznacza że możesz mówić za wszystkich. 

(player pokazał jak powinien działać stream - od początku bez problemu). 

 

 Z Viaplay ciągle problemy. Sami się do tego przyznają więc nie możesz ich bronić. 

 

Jeśli tobie działa, to się ciesz. Jesteś jedyny tutaj. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tracer10 napisał:

Suma sumarum za niedługo beknie rok jak Viaplay jest w Polsce i dalej jest ten sam syf co na początku.

Och jakie były gadki co niektórych, że dopiero zaczynają, że minie kilka miechów to usługa się ustabilizuje, że naprawią błędy😀 i takie tam bzdury.

Guano naprawili i guano naprawią.

Całe szczęście, że jak ktoś chce to PL namierzy sobie gdzie indziej.🙂

Jednym słowem jak był syf-kiła-mogiła, to dalej jest i dalej będzie widząc poczynania tego tworu w kwestiach technicznych.

 

Już za chwilę minie rok, jak tutaj na Viaplay w kółko narzekają te same osoby. A efekt jest taki, że liczba płacących subskrybentów ... ciągle rośnie. Przypadek? Nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, aandin napisał:

jak mi coś nie pasuje to nie kupuję tego i nie zawracam gitary innym.

 

Chętnie bym nie kupował, gdybym miał wybór gdzie oglądać sport. 

 

Gdybym miał wybór w c+ nawet za dopłatą to bym wolał dopłacić żeby działało tak jak dotychczas. 

 

Viaplay ma monipol na Bundesligę i zaraz ligę angielską, więc będę się musiał nimi męczyć. 

31 minut temu, grreg2084 napisał:

tutaj na Viaplay w kółko narzekają te same osoby

Widziałeś wpisy na forach, wykupie, Twitterze, Facebooku pod Viaplay? 

To tysiące wkurzonych abonentów, a nie tylko kilka osób z tego forum. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PawelTSW napisał:

Widziałeś wpisy na forach, wykupie, Twitterze, Facebooku pod Viaplay? 

To tysiące wkurzonych abonentów, a nie tylko kilka osób z tego forum. 

 

No i co z tego? Gdyby było tak wielu faktycznie "wkurzonych", to liczba płacących subskrybentów by ... malała (a jest zupełnie odwrotnie).

 

Prosta zasada: jedni płaczą, drudzy płacą - Viaplay skutecznie żyje z tych drugich.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, czyli nie można niczego skrytykować, bo wielu płaci? Sam pewnie będę to robił jak rozpocznie się sezon Premier League. Canal+ online też krytykuję jak dają ciała, podobnie HBO Max. Życie nie polega tylko na ciągłym głaskaniu. Ktoś zasługuje to go chwalę, a jak nie to krytykuję. To jeszcze jest wolny kraj.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aandin a ile masz u siebie kanałów telewizyjnych Viaplay, 3, czy 5? Bo w tym względzie pogorszenie oferty nastąpiło chyba u wszystkich.

 

Godzinę temu, grreg2084 napisał:

Już za chwilę minie rok, jak tutaj na Viaplay w kółko narzekają te same osoby. A efekt jest taki, że liczba płacących subskrybentów ... ciągle rośnie. Przypadek? Nie sądzę.

Właśnie, niedługo rok minie, a brak profesjonalizmu bronią ciągle te same osoby. Przypadek? Nie sądzę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Arkon napisał:

Super, czyli nie można niczego skrytykować, bo wielu płaci? Sam pewnie będę to robił jak rozpocznie się sezon Premier League. Canal+ online też krytykuję jak dają ciała, podobnie HBO Max. Życie nie polega tylko na ciągłym głaskaniu. Ktoś zasługuje to go chwalę, a jak nie to krytykuję. To jeszcze jest wolny kraj.

W Szwecji cena ze 199 kr została wywindowana do 449 kr (pakiet Total)  plus dodatkowo słono płatne PPV dla niektórych atrakcyjnych transmisji. Te same narzekania od lat co u nas, na jakość, na aplikację Android. Baza klientów może i puchnie, ale tam jest podział na pakiety filmowy i sportowe. I ten pierwszy jest dodawany często gratis do różnych usług innych operatorów.

 

Szczerze powiedziawszy sport mnie mało obchodzi, a sama oferta filmowo-serialowa owszem, gdyby było rozbicie pakietowe i u nas, z pewnością subskrybowałabym pakiet film/seriale/TV. Ze względu na produkcje skandynawskie oraz różne starocie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość produkcji była już wyświetlana gdzie indziej. Zdecydowanie wyżej cenię zawartość HBO Max czy nawet taniutkiego Amazona. Tam mnie tylko Premier League i raz na jakiś czas LE lub hity Bundesligi będą interesować. Przez dwa miesiące zdołałem znaleźć jeden niezły serial. Dość słaby wyniki, nieprawdaż?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczne podejście. Premier league, długo, długo nic, liga europy i hity bundesligi. Dlatego jeżeli będą wyraźne podwyżki to oby jak najszybciej rozdzielili film od sportu. Streamingu filmowo-serialowego jest cała masa, a będzie niestety jeszcze więcej.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
9 godzin temu, aandin napisał:

nie mam się o co przyczepić do Viaplay (oprócz 2 Bundesligi). 

 

Jesteś mało wymagającym klientem, ale oczywiście każdy ma prawo do własnej opini na temat usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, grreg2084 napisał:

 

Już za chwilę minie rok, jak tutaj na Viaplay w kółko narzekają te same osoby. A efekt jest taki, że liczba płacących subskrybentów ... ciągle rośnie. Przypadek? Nie sądzę.

Gdzie są te dane konkretnie ilu u nas jest abonentów tej usługi? Bo z tego co mi wiadomo to podają z wielu rynków i tych nowych i tam faktycznie baza rośnie.Ale u nas to chyba nie było konkretnej informacji czy rośnie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość produkcji była już wyświetlana gdzie indziej. Zdecydowanie wyżej cenię zawartość HBO Max czy nawet taniutkiego Amazona. Tam mnie tylko Premier League i raz na jakiś czas LE lub hity Bundesligi będą interesować. Przez dwa miesiące zdołałem znaleźć jeden niezły serial. Dość słaby wyniki, nieprawdaż?
Jeśli chodzi o ofertę filmową, to Viaplay nie ma startu do C+, HBO, Disney+, Netflixa czy Prime Video. Serialowo jest lepiej. Jednak jak ktoś nie ma w/w serwisów, a są tacy, to coś ciekawego z filmów znajdą.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, grreg2084 napisał:

 

Już za chwilę minie rok, jak tutaj na Viaplay w kółko narzekają te same osoby. A efekt jest taki, że liczba płacących subskrybentów ... ciągle rośnie. Przypadek? Nie sądzę.

Rośnie? Jakieś dane czy to tylko twoje pobożne życzenia? A nawet gdyby sobie rosło powolutku to nie jest zasługa jakości tej usługi, tylko po prostu ludzie mają wywalone w większości na jakość.

Ilu z abonentów ogląda na laptopach, kompach czy małych tv? Zapewniam cię, że mnóstwo.

Na takich ekranach może i wygląda przyzwoicie i tego nie wiem bo nie jestem aż tak zdesperowany żeby używać w.w sprzętów.🙂

Nikt kto ceni sobie jakość na dużym TV nie powie, że ta usługa działa jakościowo tak jak powinna.

Miałem dwa okresy abonowania ostatnio w styczniu i opinia jest taka jaka jest.

Opinia wydana na podstawie tego co widziały moje oczy na dużym TV z bardzo szybkim internetem.

Chł.am.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego, że oferta filmowo-serialowa wygląda mizernie w Polsce sprzedają wszystko w jednym pakiecie ze sportem. Nawet jakby podzielili na pół i sprzedawali sam pakiet filmowy za 17 zł, to on nadal wygląda blado. I sam sport za 17 zł byłby za tani do tylu praw sportowych co mają.

Czy już padł pierwszy klaps na pierwszym polskim serialu oryginalnym Viaplay? Na razie były tylko zapowiedzi, chyba, że kręcą potajemnie, w przeciwieństwie do Netflixa, który chce nas zalać 18 nowościami własnymi z Polski.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...