Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Pod koniec miesiąca kończy mi się wiadoma 4 miesięczna zniżka na subskrypcję. Jest do zdobycia jakiś kod zniżkowy teraz?

Posiadam C+ ale z tego co kojarzę to oni chyba nie nawiązali współpracy z Viaplay, czy to w ofercie satelitarnej, czy online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2022 roku zostaną wprowadzone następujące zmiany wnaszych Ogólnych warunkach korzystania z usługi:

• Serwis Viaplay będzie dostarczany przez NENT Group International AB (numer identyfikacyjny firmy 556840-9287), a nie przez Nordic Entertainment Group Sweden°AB (numer identyfikacyjny firmy 556304-7041). Nasze ogólne warunki korzystania z usługi zostaną odpowiednio uaktualnione. Zmiana ta nie będzie miała wpływu na sposób korzystania z Viaplay. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla szarego użytkownika, być może rzeczywiście bez znaczenia :).

Dla osób, które siedza w temacie i śledzą raporty i działania NENT zmiana może być całkiem ciekawa.

A informacja została rozesłana wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

Return-Path: <noreply@info.viaplay.com>
Received: from smtp55.onemarketing.dk (smtp55.onemarketing.dk. [185.45.186.112]) by xxxx.xxxxx.com with ESMTPS id y4-20020a056402440400b0040f3f5efce2si10957967eda.289.2022.03.01.07.16.26 for <xxxx@xxxx.com> (version=TLS1_2 cipher=ECDHE-ECDSA-AES128-GCM-SHA256 bits=128/128); Tue, 01 Mar 2022 07:16:26 -0800 (PST)
 

 

Jeszcze chcesz ponabijać posty? ... ;)

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2022 o 21:40, matinen napisał:

Sprawa z lepszym obrazem na Apple była już wielokrotnie wyjaśniana. Dzieje się tak ponieważ Apple ma stream z wyższym bitrate.

Przewaga owszem jest, ale nie miażdżąca, a wyższe bitrate można uzyskać nie tylko na Apple.

 

bitrate.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie na temat ale chciałbym aby mi ktoś to objaśnił. Dotychczas castowałem z telefonu poprzez Chromecast 3 na telewizor plazmowy LG. Obraz był całkiem dobry ale czasem się zacinał. Teraz mam LG OLEG z aplikacją zainstalowaną na telewizorze. jakość odbioru transmisji sportowych jest znacznie lepsza a zacinek jeszcze nie uświadczyłem. Czym to jest spowodowane? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że sami programiści Viaplay tego nie wiedzą :P U mnie np. na Samsungu z Tizenem obraz raz na jakiś czas zacina, pojawia się kółeczko na kilka sekund i przez kilka minut jest spokój. Na Chromecast 4 podpiętym do tego telewizora, w tej samej sieci wszystko działa bez zarzutu. 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy na Xiaomi Mi Box S 4K transmisje meczów Bundesligi działają OK? Chodzi mi o płynność obrazu. Mam Canal + Boxa 4K i generalnie nie ma na nim dobrego odbioru meczów piłki nożnej. Czasami "się trafi OK". Mam TV Xiaomi Mi LED 55" i niestety obraz podczas transmisji meczów też jest kiepski. Będę wdzięczny za info. Pozdrawiam.

Edytowane przez JSB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jest jakaś metoda na wykluczenie frame droppingu w transmisjach na żywo? Transmisji się nie da oglądać zarówno przy ustawionym 1080p50hz jak i 60 bo jest co chwile dropping. Urządzenie: C+ Box 4K

Edytowane przez Simi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2022 o 09:09, kunkore napisał:

Jak to na KODI ustawić? 

Na razie wyższe bitrate w Kodi jest w testach, ale dodam, że wcale nie jest na sztywno przypisane tylko do urządzeń Apple. Przy okazji, bo sporo się ostatnio mówiło, że dostawcy treści nie wspierają Kodi. Z tego co się dowiedziałam, autor wtyczki Viaplay, szwedzki programista,  uzyskał od nich wsparcie i to z ich inicjatywy, udostępniono mu nawet API, a sama wtyczka jest jedną z bezpieczniejszych, bo nie wymaga podawania loginu i hasła lecz autoryzacji jako urządzenie.

 

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2022 o 20:05, Simi90 napisał:

Mam pytanie, czy jest jakaś metoda na wykluczenie frame droppingu w transmisjach na żywo? Transmisji się nie da oglądać zarówno przy ustawionym 1080p50hz jak i 60 bo jest co chwile dropping. Urządzenie: C+ Box 4K

Nie dasz rady, Viaplay to średniowiecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, krzysz napisał:

Witam....mam pytanie właśnie oglądam mecze europejskich pucharów ,jakość dobra komentarz polski też......a czy w pozostałych meczach bez polskiego komentarza jest możliwość wyboru  angielskiego komentarza czy zostaje tylko stadion????? Pozdrawiam 

Tylko stadion. Jeśli jest komentarz angielski to jest taka informacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...