Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, PawelTSW napisał:

To prawda i są przez to skazani na viaplay, bez możliwości obejrzenia u konkurencji. 

Pożyjemy, zobaczymy.

Na razie jest ok 250 tys subskrypcji przy obecnej ilości praw sportowych i skromnej bądź co bądź ofercie filmowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obcesowo odciął się, ale ma rację od tego jest stosowny dział gdzie wita nas bot proponując 25%.

Na razie jest ok 250 tys subskrypcji przy obecnej ilości praw sportowych i skromnej bądź co bądź ofercie filmowej.
Nie rozumiem napawania się subskrypcjami. Mam swoje trzy, dla mnie i dwóch synów, nie jesteśmy zachwyceni jakością a figurujemy w statystyce. Bo ma być legalnie, piratów nie uznaję i nie pozwalam też dzieciom. Jesteśmy fair co nadużywają takie firemki.

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Krzysiek1991 napisał:

Też mi przyznali 25%. Nie pozostaje nic innego jak upominać się na czat za każdym razem. Tu nie chodzi @raiders25 o 8,50. Tylko o to, że jak przy każdym takim numerze upomni się chodź 5 tysięcy osób z ich subskrybentów to jest to dla nich miesiąc w miesiąc 40 tysięcy straty na rabatach. Więc na dłuższą metę sami będą coś chcieć coś z tym zrobić, bo oburzenie klientów to mniejszy zysk i mniejsza chęć do dalszego korzystania z usługi. Wbrew pozorom i tak support z Viaplay jest lepszy niż z Canal+. Spróbuj cokolwiek u tamtych załatwić.

Śmiem twierdzić ze te 25%  to  oni mają wliczone w kampanie i codzienną działalność . Kiedy my Polacy zaczniemy szanować samych siebie ?  Myślisz ze  jak by Viaplay zaproponowała taką rekompensatę w Niemczech ,Francji  ...czy w USA  to ktoś by to  wziął na poważnie . To by było jak strzał z liścia w twarz ,albo na naplucie . A Polak ma to wziąć  i jeszcze podziękować . 

8 godzin temu, RobertRozmus napisał:

Te szacunkowe 40 tysięcy wliczą sobie w koszty  i tak wyjdzie taniej niż porządne inwestycje w infrastrukturę. Plansza z przeprosinami jest za darmo, awanturującym się rzucą ochłap. Szwedzki model postępowego streamingu sportowego. Miało być pięknie nowocześnie a wyszła widowiskowa klapa w momencie kulminacyjnym. 


 

Dokładnie  ,40-100tys pójdzie w koszta ,najwyżej abo podniosą o 5zl  ... bo mają monopol na sport i tak wyjdą in+

6 godzin temu, tyrla napisał:

A reszta poczeka aż będzie u nich PL.

I czego się spodziewasz  jak wejdzie PL ...  Meczy w 4K MU  jak to było "obiecywane " na otwarcie swrwisu :D .Nie bądźmy  naiwni .

5 godzin temu, grreg2084 napisał:

 

Bzdura - naiwnie żyjesz przekonaniami, że inni postąpią, tak jak Ty. Większość osób nie zrezygnuje. Prawdziwi - nie "januszowi" - fani Bundesligi, pomimo mega wtopy w trakcie transmisji Der Klassiker, zapewne pozostali wierni usłudze. Po prostu najprawdziwsi fani Bundesligi nie wyobrażają sobie weekendu bez obejrzenia meczów ligi niemieckiej. Podobnie zapewne postępują prawdziwi fani KSW (każdą następną galę zechcą obejrzeć). Awarie każdego wkurzają, ale automatycznie nie przekłada się to na to, że wszyscy rezygnują z usługi (robi to zdecydowana mniejszość).

 

Problem by się pojawił, gdyby władze KSW zaczęły się "stawiać" Viaplay, w tym by zagrożono zerwaniem współpracy, jeśli nastąpi kolejna awaria. Wtedy faktycznie Viaplay mogłoby stracić sporo klientów, a to już biznesowo by mogło "zaboleć". Ale wątpliwe, aby coś takiego miało miejsce, gdyż władze KSW po doświadczeniach z Polsatem, zapewne będą wolały zachować milczenie albo delikatnie zasugerować, aby problemy z transmisją ponownie nie miały miejsca.

No właśnie  fani nie zrezygnują (tak jak ja z synem) co weekend oglądamy  kolejkę BL ,no ale nic nie trwa wiecznie i kiedyś ta cierpliwość się skończy .

3 godziny temu, listek2000 napisał:

 

A Borka to trzeba na każdym kroku  pytać i zaczepiać o Viaplay  w końcu   to on  promuje ten serwis i  go poleca . Tak samo kanał Sportowy  którego jest właścicielem  Borek  ,A Viaplay  sponsorem  .

Nie może być tak że gość  swoją  gębą coś  promuje ,poleca ,zachwala  ale docina się negatywnych działań , komentarzy .

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
4 godziny temu, lakiman napisał:

Na razie jest ok 250 tys subskrypcji przy obecnej ilości praw sportowych i skromnej bądź co bądź ofercie filmowej.

Teraz może być nawet pół miliona. Za jakiś tydzień się o tym przekonamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatnych subskrybentów w raporcie za Q4 2021 może być znacząco więcej niż pół miliona. Z jednej strony dojdzie całkiem liczne grono fanów KSW (tylko nieliczni załapali się "last minute" na aktywną jeszcze bezpłatną subskrypcję, którą usunięto krótko po ogłoszeniu współpracy w władzami KSW). Do tego jeszcze dojdą fani Legii Warszawa (Ci co rejestrowali się we wrześniu - gdy Legia grała pierwszy mecz w LE - przeważnie zapewne korzystali z 30-dniowej bezpłatnej subskrypcji, później to już większość z nich raczej płaciła).

 

Nie wątpię, że liczby w nowym raporcie będą wyglądały imponująco (jak na kilkumiesięczną działalność na polskim rynku). Jednak nie zmienia to faktu, że jeśli Viaplay regularnie będzie zaliczała "wtopy" przy transmisji najważniejszych wydarzeń, to z czasem dynamika wzrostowa zostanie wyhamowana (a po dłuższym czasie może zmienić się trend na spadkowy). Oczywiście, najwierniejsi fani są w stanie wiele wybaczyć, ale faktem jest, że to nie będzie wiecznie trwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Jeśli więcej, to już będzie pogrom. Pół miliona w 5 miesięcy od uruchomienia usługi w Polsce, a Netflix potrzebował 2 lat. To już jest popkulturowy fenomen :-D

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z raportu za Q4 2021 wyjdzie, że Viaplay w Polsce ma znacznie ponad pół miliona płacących subskrybentów, to nie tylko będzie to fenomen, ale dowód na to, że zapotrzebowanie na transmisje sportowe w streamingu w naszym kraju jest znacznie wyższe niż można było się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, endriuno1 napisał:

A propo kręcenia się, u Mnie na AndroidzieTv nie działa Viaplay, kółko się kręci a po chwili "coś poszło nie tak" 🙄

 Zrób sobie reset urządzenia.! Z reguły to najbardziej pomaga. Z telewizora wystarczy wyciągnąć wtyczkę na małą chwilę. Android na nowo się załaduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały ten Viaplay to jakieś nieporozumienie. Mam nadzieje ze ludzie pójdą po rozum i zaczną tą lipną platformę bojkotować. Streaming oczywiście tak,ale jako wersja dodatkowa i nie w takiej formie. Może same ligi które wykupił Viaplay pójdą po rozum i unieważnią umowę która nie pozwala na prawidłowe oglądanie sportu przez kibiców . Jeśliby wprowadzili kanały na satelicie było super. Uważam że ktoś kto miał przyjemność korzystać z tej platformy widzi sam  jej poziom. Ja osobiście rezygnuje i nie zamierzam płacić za coś takiego :) 

Edytowane przez GoodMen
  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grreg2084 napisał:

Jeśli z raportu za Q4 2021 wyjdzie, że Viaplay w Polsce ma znacznie ponad pół miliona płacących subskrybentów, to nie tylko będzie to fenomen, ale dowód na to, że zapotrzebowanie na transmisje sportowe w streamingu w naszym kraju jest znacznie wyższe niż można było się spodziewać.

Że co ?

Daj mi tą samą ofertę  u innego dostawcy np w Polsat ,canal+    a  bez szemrania wybiorę usługę u nich  jak i większość  ludzi .  I wtedy będzie można powiedzieć na co jest większe zapotrzebowanie .

Przypominam ze Viaplay ma  monopol na NHL,BL ,KSW ....  i nie dzieli się z nikim   to gdzie ludzie mają oglądać  owy sport ... ?

 

Także absolutnie nie można mówić ze  jest zapotrzebowanie na transmisje w stremingu  jak nie innej opcji wyboru :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładając do tematu.

W Skandynawii większość kanałów jest w 720p. Te które są w 1080i mają fajny bitrate ponad 10 Mbps.

 

Jeśli nawet kanał byłby na satce to nie wróże więcej niż 6 Mbps. Wystarczy popatrzeć na Eleven Sport -  tam tez słaba jakość obrazu a niby kanał premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, raiders25 napisał:

Daj mi tą samą ofertę  u innego dostawcy np w Polsat ,canal+    a  bez szemrania wybiorę usługę u nich  jak i większość  ludzi

Takiej samej nie będzie na 100%, w Viaplay jest pakiet za 34 zł, albo pakiety łączone np. w Play. Polsat z Premium kosztuje więcej i C+ też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RobertRozmus napisał:


 

Nie rozumiem napawania się subskrypcjami. Mam swoje trzy, dla mnie i dwóch synów, nie jesteśmy zachwyceni jakością a figurujemy w statystyce. 
 

O jakich subskrypcjach wspominasz oprócz Viaplay pisząc o braku zachwytu nad jakością, bo chyba nie opłacasz 3 x tej samej usługi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSW już czuje niesmak do nowego partnera? :D Myślę że jeszcze raz taka sytuacja i pa pa Viaplay :D

 

W najnowszym dzisiejszym wywiadzie jeden z szefów KSW o awarii Viaplay podczas ostatniej walki wieczoru:

 

,,Wystąpił problem techniczny od którego nie ucieka Viaplay. Było to nieprzewidywalne przez nich. O dziwo takie problemy występują tylko w Polsce. Na innych 9 krajach nie zdarzają się. Oczywiście nas też to przestało bawić. To jest też nasz problem jako KSW. To my wybraliśmy takiego nowego strategicznego partnera. Nie chcemy aby nasi fani czuli się zawiedzeni. Mogę powiedzieć tyle. Jest niestety problem. Jest to teraz bardzo gorący temat. Nie chcę nic za szybko powiedzieć o tym ponieważ jest to teraz wszystko na tak zwanym "warsztacie" i teraz jest analizowany każdy najdrobniejszy szczegół."

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Vaniliovsky napisał:

KSW już czuje niesmak do nowego partnera? :D Myślę że jeszcze raz taka sytuacja i pa pa Viaplay :D

 

W najnowszym dzisiejszym wywiadzie jeden z szefów KSW o awarii Viaplay podczas ostatniej walki wieczoru:

 

,,Wystąpił problem techniczny od którego nie ucieka Viaplay. Było to nieprzewidywalne przez nich. O dziwo takie problemy występują tylko w Polsce. Na innych 9 krajach nie zdarzają się. Oczywiście nas też to przestało bawić. To jest też nasz problem jako KSW. To my wybraliśmy takiego nowego strategicznego partnera. Nie chcemy aby nasi fani czuli się zawiedzeni. Mogę powiedzieć tyle. Jest niestety problem. Jest to teraz bardzo gorący temat. Nie chcę nic za szybko powiedzieć o tym ponieważ jest to teraz wszystko na tak zwanym "warsztacie" i teraz jest analizowany każdy najdrobniejszy szczegół."

Wersja video

https://www.google.com/amp/s/sportowefakty.wp.pl/amp/mma/wideo/42718/awaria-viaplay-podczas-gali-ksw-zdarzyla-sie-tylko-w-polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...