Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Pawop napisał:
45 minut temu, czerstwy napisał:
Szuwarek był wczoraj jak pojawiły się pierwsze posty @Pawop też był w nocy na forum tylko co mądrego napisza w tej sytuacji?

Może rzeczywiście powinni uruchomić kanał na najważniejsze transmisje.

Zdecydowanie najlepsze rozwiązanie bo klienci zaczną tracić cierpliwość nawet ci najbardziej przywiązani do sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pawop napisał:
49 minut temu, czerstwy napisał:
Szuwarek był wczoraj jak pojawiły się pierwsze posty @Pawop też był w nocy na forum tylko co mądrego napisza w tej sytuacji?

Przeglądałem wieczorem forum, bo chciałem zobaczyć, czy to tylko u mnie awaria. Co tu pisać? Dali ciała i nie ma co do tego wątpliwości. Może rzeczywiście powinni uruchomić kanał na najważniejsze transmisje.

Jeden kanał do takich transmisji+dostęp do Viaplay w pakiecie za 35-40zł i jakoś by to wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wczorajsze wydarzenia na KSW  utwierdziły mnie w tym  co   sądzę o VIaplay od samego startu  ... dno i kilometr mułu .   Już prawie zmieniłem zdanie po piątkowym meczy BVB ,sobotnia kolejka BL  też jakoś pozytywnie  i nadchodzi KSW  . Dwie ostatnie walki gali  i zaczyna się zrywanie transmisji ,zawieszanie .... co to kurna jest ? to jest poważna TV.

Jakoś nie widzę  w przyszłym sezonie PL  czy F1  , bo według mnie  VIaplay technicznie nie wydala przy większej oglądalności  jakiegoś wydarzenia  . Ogólnie jest dramat .😪😠

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcą udźwignąć 4k kiedy z HD z 5 mega mają problem. Szkoda słów.

12 godzin temu, Simi90 napisał:

Gdzie są teraz obrońcy Viaplay tłumaczący, że satelita nie ma sensu? 😁

Satelita ma sens, ze względu na wyższą niezawodność. Sport na żywo dla kilkuset tysięcy odbiorców przerosł możliwości Viaplay. Kolejna duża wpadka. Nie wróży dobrze na Premier League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ dał sobie radę aby abonenci mogli oglądać wszystkie mecze l. angielskiej dzięki Canal online i tak to powinno wyglądać z Viaplay. @bgmnt tylko nie pisz już o słabej jakości transmisji z angielskiej na Canal+, bo to tylko jeden mecz w kolejce czego i tak nie powinno być, ale w Viaplay raczej wszystkie są w marnej jakośći

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Z forumowych ankiet wynika, że większość marzy o wygnaniu Viaplay z Polski. Po czym okazuje się, że oni również subskrybują ten serwis, oglądają, finansują i nabijają statystyki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Z forumowych ankiet wynika, że większość marzy o wygnaniu Viaplay z Polski. Po czym okazuje się, że oni również subskrybują ten serwis, oglądają, finansują i nabijają statystyki 🤣

I bardzo dobrze. Prawo do komentowania i narzekania mają tylko Ci którzy za to płacą. 

Dostałem info, że mi zwrócą kasę. Czyli moim zdaniem niech każda transmisja się zawiesi i mamy serwis za darmo do końca życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, katowicer napisał:

I bardzo dobrze. Prawo do komentowania i narzekania mają tylko Ci którzy za to płacą. 

Dostałem info, że mi zwrócą kasę. Czyli moim zdaniem niech każda transmisja się zawiesi i mamy serwis za darmo do końca życia.

Pomieszanie z poplataniem i jeszcze sam sobie zaprzeczasz 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Z forumowych ankiet wynika, że większość marzy o wygnaniu Viaplay z Polski. Po czym okazuje się, że oni również subskrybują ten serwis, oglądają, finansują i nabijają statystyki 🤣

Mam ten serwis tylko dla własnego testu pod względem funkcjonalności oraz KSW.

Jedyny plus w tym wszystkim, że płacę 17 zł, a nie 34 zł... I to jest max, za który jestem w stanie płacić, za takie nieporozumienie jakim jest Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jest możliwość, że walki Pudziana już nie obejrzymy, większość trwa kilka sekund więc viaplay nawet nie będzie miało czasu na wstanie 😁 Ze znajomymi raczej też oglądać się nie da, na pewno wszyscy byliby zadowoleni z siedzenia przy piwku i czekania cały wieczór na walkę wieczoru, której się nie da obejrzeć. A potem jeszcze tygodnie szydzenia z gospodarza bo wiadomo, że zawsze to wina zapraszającego 😁 Ciekawe co na to KSW, czy dalej są zadowoleni. A najśmieszniejsze, że jakość w trakcie gali była całkiem dobra, to nawalili na koniec w innej kwestii. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, emirates napisał:

😁 😁 Ciekawe co na to KSW, czy dalej są zadowoleni. A najśmieszniejsze, że jakość w trakcie gali była całkiem dobra, to nawalili na koniec w innej kwestii. 

Kawulski powiedział jasno że cztery awarie mogą przeżyć (za piatym razem byłoby dość)

Znaczy że musi im to się finansowo baaaaaaardzo opłacać względem Polsatu skoro są tak długo skłonni przymykać oko a z drugiej strony to skoro nieprzymuszony tak mówi na starcie to chyba zostały mu przedstawione możliwości techniczne viaplay od podszewki. 

Ciut dziwna była ta wypowiedź ale jak widać sensowna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, katowicer napisał:

Formularz na stronie, messenger, czat na stronie. Ja piszę wszędzie dla większego efektu :)

Piszę na czacie z konsultantem i jedyne co proponuje to 25 procent zniżki. Nie wiem jak Ty wywalczyłeś zwrot całości?

Edytowane przez matinen
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...