Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, katowicer napisał:

Oglądalność lepsza bo było ZA DARMO ! 

Zobaczymy jak będzie trzeba zapłacić. Zresztą już widać po wynikach Viaplay, że zaczęła sie równia pochyła.

Ciekawe ile osób wiedziało, że można obejrzeć za darmo? Znikoma liczba.

Sam nawet nie słyszałem, że KSW można było obejrzeć za free. 

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
6 minut temu, katowicer napisał:

Zależy jak na to patrzeć. Jednorazowych KSWowców bedą mieli więcej w Q4 2021. Ja pisałem o trendzie stale płacących subskrybentów. W Q1 2022 nastąpi spory spadek, taki który nawet ich maniaków zadziwi.

Pisałeś o Mediapanelu, a nie o subskrypcjach. Czyli nawet nie wiesz co komentujesz, a już przewidujesz spadek.

5 minut temu, andrzejgratis napisał:

Ciekawe ile osób wiedziało, że można obejrzeć za darmo? Znikoma.

Sam nawet nie słyszałem, że KSW można było obejrzeć za free. 

Nie można było, chyba że ktoś był jasnowidzem i przewidział współpracę KSW z Viaplay, bo przed konferencją wyłączyli darmowe 30 dni.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, katowicer napisał:

Dobra, to doprecyzuje - "legalnie pokombinować". Milionów Polaków, którzy korzystają z chińczyka nie liczę.

Cytat

Oglądalność lepsza bo było ZA DARMO ! 

To napisałeś, co jest kłamstwem. A reszta to jakieś twoje przemyślenia rodem z mchu i paproci.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz przykład z mojego oddziału na kopalni. Wielu a chyba ponad 30 chopów są maniakami KSW i zawsze kupowali PPW od Solorza. Aktualnie kupili legalnie dostęp na 4,5 osób na jeden dzień ( miesiąc ) na galę, która ich interesowała. I wymówili subskrypcję po gali ( swoją drogą jestem zdziwiony że im się chciało ). Jak nie będzie super ekstra mega ciekawej gali to nie wykupią kolejnych abo bo jak to mówią " na ciul mi to" wola sie za to browara napić. To oczywiście nie cały obraz klienteli ale nie tylko oni nie chcą żadnych subskrypcji. Niech Viaplay pomyśli o jednorazowym dostępie np. za dychu  to się pewnie zastanowią.

1 minutę temu, Toma441 napisał:

To napisałeś, co jest kłamstwem. A reszta to jakieś twoje przemyślenia rodem z mchu i paproci.

To Ci przedstawię schemat. Wykup subskrypcji, zobaczenie gali, mail do Viaplay o problemach technicznych, zwrot kasy na konto, likwidacja subskrypcji. Legalnie i za Darmo. Pół kopalni Staszic w Katowicach tak zrobiło :0 Na kopalni pracuje 5 tysiecy chopów :)

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że próbujesz się wybielić za kłamstwo, ale Ty serio piszesz taką bzdurę publicznie i podajesz to jako argument w dyskusji?

To, że jakiś odsetek klientów Viaplay otrzymał zwrot kwoty po rozpatrzeniu reklamacji nie oznacza, że dostęp do gali był bezpłatny, co sugerowałeś. 

Oczywiście w świecie cwaniaków i kombinatorów tak to może wyglądać, natomiast nie ma to nic wspólnego ze stanem faktycznym.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, katowicer napisał:

Zapłacę, zwrócą mi kasę to mam za darmo czy nie ? Jeśli ktoś zastosował taki patent to miał za darmo czy nie ? Bo moze ja mam inny obraz określenia "za darmo". I tak jestem kombinatorem jak wszyscy moi znajomi i nieznajomi :) Samo życie. 

 

Edytowane przez katowicer
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, katowicer napisał:

Zapłacę, po czym zwrócą mi kasę. To mam za darmo czy nie ?

Zależy jak długo trzymali Twoją kasę u siebie. Jeżeli mamy inflację roczną 8,6%, to w skali miesiąca wychodzi ok. 0,72%. Czyli oddali Tobie pieniądze i sam sprawdź o ile zmniejszyła się ich wartość rzeczywista. Czy nadal za tą kwotę możesz kupić tyle samo bułek w piekarni co miesiąc wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, katowicer napisał:

 Wielu a chyba ponad 30 chopów są maniakami KSW i zawsze kupowali PPW od Solorza. :)

 

11 godzin temu, katowicer napisał:

Jak nie będzie super ekstra mega ciekawej gali to nie wykupią kolejnych abo bo jak to mówią " na ciul mi to" wola sie za to browara napić

To są maniakami KSW czy jednak nie i wolą się napić piwa? Bo teraz to brzmi, że 40 zł za galę to było okej ale 17 zł na miesiąc z jedną galą to już jest za dużo i w ogóle nagle maniacy KSW wolą za to browara kupić.

A co do kombinowania z pisaniem do nich odnośnie zwrotu pieniędzy, to nie łatwiej oglądnąć po prostu na pirackim streamach? Bo w kwestii moralności na jedno wychodzi a chociaż czasu na zakładanie konta, płacenie, potem pisanie skargi się nie traci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Toma441 said:

No widzę, że nie rozumiesz. Reklama dla Viaplay: "okno otwarte" u operatorów /  Udostępnia BL i jednocześnie informuje, że jeśli widz chce mieć dostęp do większej ilości wydarzeń sportowych  i/lub seriali, bądź filmów z ich oferty powinien wykupić pakiet.

No właśnie, więc miejsce które zajmują po niespełna pół roku  nie jest złym wynikiem :)

Niestety ale Ty nie rozumiesz- widz który jest zainteresowany Bundesligą to wie co ma kupić i albo to zrobił już, albo nie. Osoby których bundesliga nie interesuje, lub interesuje "bo jest" to nie wydadzą dodatkowych 34zł i to za ofertę internetową a nie w tv. Dlatego twierdzę że niby ta "reklama" jest nietrafiona...albo po prostu nią nie jest i viaplay już na stałe zaczyna współpracować, bo nie spina im się ich plan zyskiwania abonentów :)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, katowicer napisał:

Dobra to teraz przykład z mojego oddziału na kopalni. Wielu a chyba ponad 30 chopów są maniakami KSW i zawsze kupowali PPW od Solorza. Aktualnie kupili legalnie dostęp na 4,5 osób na jeden dzień ( miesiąc ) na galę, która ich interesowała. I wymówili subskrypcję po gali ( swoją drogą jestem zdziwiony że im się chciało ). Jak nie będzie super ekstra mega ciekawej gali to nie wykupią kolejnych abo bo jak to mówią " na ciul mi to" wola sie za to browara napić. To oczywiście nie cały obraz klienteli ale nie tylko oni nie chcą żadnych subskrypcji. Niech Viaplay pomyśli o jednorazowym dostępie np. za dychu  to się pewnie zastanowią.

 

Do tej pory trzeba bylo płacić 4 dychy za galę a ty chcesz za dychę. Śmeszne.

 

W moim przypadku jest odwrotnie. Lubiłem oglądać KSW ale w czasach PPV oglądałem albo w knajpie gdzie to wykupowali albo na streamie w necie. Teraz sobie oglądam w pakiecie i to mi zdecydowanie bardziej pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bgmnt może Viaplay połączyć usługę tradycyjnej telewizji z internetem.Zresztą jakieś zaczątki są: kablówki.

Jak jest podobno w Szwecji.

Wilk syty i owca cała.. 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...