Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Adip napisał:

A jaka jest rozdzielczość dzisiejszych meczów Bundesligi w oryginalnej aplikacji Viaplay? 720p, czy 1080p ?

Obecnie, na cztery spotkania Bundesligi, tylko mecz w Augsburgu, w aplikacji Kodi jest puszczany w 1080p, pozostałe spotkania mają jakość 720p

Apka nie pokazuje, czy jest 720p, czy 1080p.
Dziś w 1080p było też to.

 

hadeupc15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dostęp na KSW wykupiony. Fajnie, że nie płaci się tym razem jednorazowo, tylko w cenie ma się miesięczny dostęp do całego serwisu. Właściwie po zamówieniu dzisiaj ma się dostęp w sumie do dwóch gal KSW.

 

Mam nadzieję, że będzie dobra jakość i

że nie będzie problemów technicznych jak ostatnio przy Bundeslidze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

Dostęp na KSW wykupiony. Fajnie, że nie płaci się tym razem jednorazowo, tylko w cenie ma się miesięczny dostęp do całego serwisu. Właściwie po zamówieniu dzisiaj ma się dostęp w sumie do dwóch gal KSW.

Kod LEGIA2021 działa nadal, kto jeszcze nie wykupił może skorzystać i obniżyć koszt do 17 zł za miesiąc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że tą panią z Canal+ kupili celowo, bo liczą, że może dzięki niej powstanie coś na wzór "Belfra". A gościówa z Eski i z MTV, to chyba po to, aby tworzyć nowe reality-show.

Zapowiedzi tych nowych seriali oryginalnych jakoś nie powodują u mnie szybszego bicia serca. 

Nadal brakuje mocnego nazwiska, które mogłoby przyciągnąć widzów, np. Smarzowski, Vega, Kawulski ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, matinen napisał:

 Zapowiadają się "niezapomniane wrażenia" jutro...

Po tym co jest tu pisane, można odnieść wrażanie , ze czekanie na to , by jutro Viaplay zaliczył wpadkę, jest ważniejsze niż zbliżające się święta.

Oj ludzie. Nie macie innych zmartwień w życiu? To takie nasze, typowe.....

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Krzysiek_ napisał:

Właśnie porównywałem jakość transmisji na Youtube i Viaplay i na Youtube lepiej to wyglądało pod względem jakości i płynności. 

To jest najlepsze podsumowanie "jakości" jaką serwuję Viaplay. YouTube ma lepszą jakość niż oficjalny nadawca. Te drgania przy ruchu to jakaś nowość ale chyba nie o takie nowości mam chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kingofsouth napisał:

Po tym co jest tu pisane, można odnieść wrażanie , ze czekanie na to , by jutro Viaplay zaliczył wpadkę, jest ważniejsze niż zbliżające się święta.

Oj ludzie. Nie macie innych zmartwień w życiu? To takie nasze, typowe.....

 

Ja na porażkę nie czekam, źle nie życzę, oby transmisja się odbyła bez problemów. Po prostu obserwacja problemu jaki dziś się odbył na gali ważenia. 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...