Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że to kompletnie niezachęcające. Ten darmowy miesiąc na spokojnie da się ogarnąć pamiętając o wyłączaniu i włączaniu subskrypcji w odpowiednim dniu. Np. dziś uruchomiłem okres testowy, wyłączy mi się 2go września. Wtedy są mecze reprezentacji, Bundesliga wraca dopiero 10go. Wtedy można włączyć ponownie.  

W ten sposób można sobie żonglować dostępem i po kilka dni zyskiwać co miesiąc. No i można wyłączyć na miesiące letnie, póki nie transmitują F1. 

Edytowane przez mingo
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mingo napisał:

Tyle, że to kompletnie niezachęcające. Ten darmowy miesiąc na spokojnie da się ogarnąć pamiętając o wyłączaniu i włączaniu subskrypcji w odpowiednim dniu. Np. dziś uruchomiłem okres testowy, wyłączy mi się 2go września. Wtedy są mecze reprezentacji, Bundesliga wraca dopiero 10go. Wtedy można włączyć ponownie.  

W ten sposób można sobie żonglować dostępem i po kilka dni zyskiwać co miesiąc. No i można wyłączyć na miesiące letnie, póki nie transmitują F1. 

Ale po 1 m-cu testowym, masz 1 m-c płatny,potem,czy od razu,czy pózniej jak włączysz na 1-m-c i tak dalej ?

Co zyskasz po 1 testowym,nic,dalej płacisz jak chcesz mieć ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Adamus napisał:

Ale po 1 m-cu testowym, masz 1 m-c płatny,potem,czy od razu,czy pózniej jak włączysz na 1-m-c i tak dalej ?

Co zyskasz po 1 testowym,nic,dalej płacisz jak chcesz mieć ....

 

Oczywiście, że płacisz, ale w ten sposób możesz cały rok ogarnąć na np. 9 subskrypcjach, a nie 12-tu. 

 

Przykładowo, subskrypcja kończy Ci się we wtorek, 2 listopada. W tygodniu Bundesliga nie gra (poza wyjątkami), więc włączasz subskrypcję od 5go listopada. W grudniu robisz to samo. Z każdym miesiącem zyskujesz kilka dni i w rok masz darmowy miesiąc. 

 

To jest dla kogoś kto chce kombinować (ale legalnie :D ) i jest dusigroszem ;) 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie były oczekiwania... Live 4K i takie inne... haha... :) Nie no napiszę tak... ja już na TV 55cali nie mogę oglądać materiału 1080p w słabym bitrate bo mnie w oczy gryzie. Aleeeeee 720p i opóźnienie do 90s to jest jakiś kabaret... :rofl: Rozumiem Live 4K z opóźnieniem bo pomimo wszystko to jest technicznie wymagające. Byłbym w stanie to 90s zaakceptować ale tylko i wyłącznie w 4K i bardzo wysokim bitrate. 

Niestety ale do transmisji LIVE bardzo długo będzie rządziła satelita. Reszta kanałów może zniknąć bo w dobie VOD bez sensu zapychać satelity i zostawić tam tylko materiały LIVE. Aaaaaaa do tego jaki porządek byłby w kosmosie z satelitami... hehe... :D:D:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka.

 

720p to standard Viaplay również w innych krajach, np. w Norwegii. Owszem, testowo oferują u siebie Ultra HD, ale obecnie tylko dla transmisji Formuły 1. Reszta sportu nadal w 720p :)

 

Tutaj macie info, trzeba przetłumaczyć sobie stronę przez Chrome'a: https://help.viaplay.com/nb/ultra-hd/

 

 

 

W Szwecji z kolei wersja UHD dla F1 i Premier League: https://help.viaplay.com/sv/ultra-hd/

Edytowane przez miragepl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, tyrla napisał:

Podobno nie wszystkie. 

Ciężko mi stwierdzić. Na apce na LG Smart TV wygląda to tak samo, tylko w innej kolejności, pewnie po zalogowaniu tworzy się coś podobnego do trafności z Netflixa.

 

A co do samej apki. Nie wiem jak w innych ale na LG jak jeden film albo serial wybierzesz sobie z napisami to automatycznie inne produkcje też się tak odtwarzają, mimo że np. chciałbym dubbing albo lektora. Czyli za każdym razem trzeba sobie ustawiać to od nowa.

No i ciekawe że jest zakładka z kanałami live, ale nie ma do nich dostępu.

 

A z mniejszych ciekawostek np. serial LA Finest tutaj jest z lektorem, na Netflixie za to mamy 4K ale tylko z napisami. Hawaii Five 0 tutaj też tylko z napisami.

 

Widzę że można stworzyć dwa profile. 34/2 to daje 17zł miesięcznie. Można się już zastanowić ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...