Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, all999 napisał:

Odpaliłem na szybko kilka filmów i seriali i jakość na oko porównywalna do Amazon Prime. Dużo lepiej niż HBO GO.

Póki co próbowałem tylko na telefonie (android) i nie mam się do czego przyczepić. Aplikacja  nieco "Netflixowa", ale to dziś standard i działa bardzo płynnie. Filmy odpala się bez problemu. Nic nie "buforuje", nie przycina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Czyli jest 720p50. Dla porównania Canal+ Online ma w 1080p50: Canal+ Sport 1-4, nSport+, Polsat Sport Premium 1-6, Eurosport 1-2, Eleven Sports 1-4.

Jeszcze Canal+ Now.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

 

Kowalski,  weźmie piwsko,  usiądzie na kanapie i będzie oglądał.

 

Typowy Kowalski to będzie wolał kupić zgrzewkę piwa zamiast wydawać kasę na serwis i obejrzeć sport w darmowej telewizji.

Jak już chcesz tak bardzo  nawiązywać do egzystencji typowego oglądacza tv.

27 minut temu, Umek napisał:

Już widzę co Ty piszesz. Nie dzięki 

Już napisał: na laptopy i małe telewizory do 32 cali serwis najbardziej się nadaje.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mieć polubiona załóżmy swoją ulubioną drużynę i aplikacja wysyła powiadomienia nie wazne czy masz akurat włączona aplikacje
Wystarczy kliknąć "Wycisz mecz" - np. jak przyjdzie przypominajka z apki o rozpoczęciu meczu. Od lat tak robię dla meczy, które oglądam na żywo - właśnie po to, żeby mi żaden FlashScore czy inny Sofascore nie spoilował goli/wyniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wnioski :

 

Aplikacja na Apple tv 4k na 6. 

Aplikacja na Xbox Series X na 5. 🙂

 

Jeśli chodzi o jakość niczym tutaj nie odstają od HBO, wiadomo netflix dysponuje "kapkę" wyższą jakością wybranych treści😉, ale... póki co u mnie sprzęt śmiga przez WiFi, bo tak mi aktualnie wygodniej, zamiast kabla i wszystko chodzi płynnie zarówno przez konsole, jak i przystawkę. 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak działają kanały tv? Czy są napisy i dźwięk oryginalny? Jaka jest ich jakość techniczna? Czy jest możliwość cofania programu?

Czy filmy i seriale vod mają śmieci na ekranie (logo platformy, oznaczenia wiekowe)?

Czy w transmisjach sportowych są śmieci na ekranie (logo, oznaczenia wiekowe), czy tylko wynik i dane ważne dla danej rozgrywki (np. info o zawodniku)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, swordfish napisał:

Jak działają kanały tv? Czy są napisy i dźwięk oryginalny? Jaka jest ich jakość techniczna? Czy jest możliwość cofania programu?

Czy filmy i seriale vod mają śmieci na ekranie (logo platformy, oznaczenia wiekowe)?

Czy w transmisjach sportowych są śmieci na ekranie (logo, oznaczenia wiekowe), czy tylko wynik i dane ważne dla danej rozgrywki (np. info o zawodniku)?

1) kanały tv (jeszcze) nie działają 

2) treści Vod póki co (jeszcze) nie ma

3) najbliższa transmisja sportowa to snooker, dziś o 18.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...