Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 mln subskrypcji i to przed uruchomieniem serwisu w naszym kraju. Przed wejściem do USA i Holandii. 

17 godzin temu, emirates napisał:

Chyba viaplay rozpoczął kampania mającą budować rozpoznawalność marki. W tv lecą spot w kolorystyce niebiesko-żółtych pasków i z tylko jednym pytaniem typu: "kto rządzi serialami" i w wersji "gdzie są emocje?". Także wygląda to na standardową kampanię, które zresztą już u nas bywały. Za jakiś czas będą puszczać spoty z odpowiedzią na te spoty, że emocje są w viaplay. No chyba, że to nie ich kampania, ale aktualnie nikt inny nie ma argumentów, żeby ruszać z taką kampanią. 

Krótki spot Viaplay można zobaczyć na nowo powstałym koncie na FB "Viaplay Sport Polska" z udziałem między innymi Rafała Wolskiego.

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj startuje 2 Bundesliga. Właśnie zaczyna się mecz Schalke-Hamburger SV. Na satelicie jest na SAT 1. Czy ten mecz jest w Viaplay ? A jeżeli jest to czy jest też w 4 K ? Bo widzę że na satelicie niemiecki sky transmituje ten mecz w 4K.

Pytanie oczywiście do tych którzy mają dostęp do tej usługi.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Mają ponad 3 mln subskrybentów:brawo:Więcej informacji.

 

W artykule czytamy:

 

Cytat

Wpływy z subskrypcji do Viaplay w drugim kwartale br. stanowiły 35 proc. łącznych przychodów NENT Group. Wpływy z innych usług subskrypcyjnych poszły w górę organicznie o 30 proc. i miały 33 proc. udziału, a przychody reklamowe zanotowały wzrost o 28 proc. i 31 proc. udziału.


O co chodzi z przychodami reklamowymi? Czy to chodzi o reklamy w kanałach telewizyjnych Viasat, czy o reklamy w aplikacji Viaplay? Czy w Viaplay pojawią się reklamy?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Mało prawdopodobne. Z systemów Smart TV to na pewno 4 najpopularniejsze: tvOS, Tizen, webOS i Android TV.

Ale czemu mało prawdopodobne, skoro oni trąbią cały czas, że się pojawią m.in. na telewizorach Sony? Ja mam na tym telewizorze Netflixa, YouTube, Iplę, Prime Video etc., to nie dodadzą tego Viaplay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
47 minut temu, CashBackPlease napisał:

Ale czemu mało prawdopodobne, skoro oni trąbią cały czas, że się pojawią m.in. na telewizorach Sony? Ja mam na tym telewizorze Netflixa, YouTube, Iplę, Prime Video etc., to nie dodadzą tego Viaplay?

Na jakimś telewizorze Philips z egzotycznym systemem widziałem Netflix, YouTube i Player w starych już nieaktualizowanych wersjach. Czyli wydali aplikacje, ale utrzymywanie ich stało się nieopłacalne. Być może będziesz miał Viaplay, ale system niepopularny i koszty wydania oraz utrzymania aplikacji będą większe od zysku z subskrypcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał:

Ale po co Ci Viaplay, jak zaraz mają uruchomić kanały linearne? emoji6.png
 

A rozumiesz co to znaczy "z czystej ciekawości"? Po nic mi Viaplay i nawet nie mam najmniejszego zamiaru subskrybować tego serwisu. Zapytałem czysto teoretycznie, a wykupię kanały linearne, ale dopiero wtedy, jak pojawi się na nich Premier League (na Bundeslidze mi nie zależy). Ten sezon liga angielska jest w CANAL+, więc póki co nie mam żadnego problemu ;)

 

 

Cytat

Na jakimś telewizorze Philips z egzotycznym systemem widziałem Netflix, YouTube i Player w starych już nieaktualizowanych wersjach. Czyli wydali aplikacje, ale utrzymywanie ich stało się nieopłacalne. Być może będziesz miał Viaplay, ale system niepopularny i koszty wydania oraz utrzymania aplikacji będą większe od zysku z subskrypcji.

@Wodnik Szuwarek, ten telewizor kupiłem pod koniec 2019 roku, więc niby jak system niepopularny?? Nie bardzo rozumiem Twój tok myślenia. Moi znajomi mają podobny telewizor Sony z tą samą technologią i co, też system zły? To w takim razie jaki jeszcze system mogą posiadać telewizory Sony?

 

 

Edytowane przez CashBackPlease
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
43 minuty temu, CashBackPlease napisał:

@Wodnik Szuwarek, ten telewizor kupiłem pod koniec 2019 roku, więc niby jak system niepopularny?? Nie bardzo rozumiem Twój tok myślenia. Moi znajomi mają podobny telewizor Sony z tą samą technologią i co, też system zły? To w takim razie jaki jeszcze system mogą posiadać telewizory Sony?

Właśnie ja chcę o to zapytać. Skoro nie jest to Android TV to jaki? Jeśli system nawet nie ma nazwy to jak może być popularny? Prawie wszystkie Sony mają Android TV.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice mają taki telewizor. Nie wiem czy ten sam model, ale początek nazwy to na pewno KD. Na pewno nie ma tam androida. Można z czystym sumieniem odpalić w zasadzie tylko Netflixa, który nieźle się sprawuje. Jest Player, ale w tej starszej pierwotnej wersji, która jeszcze była na Blu ray od Sony. Sam tv. jako tv trzyma poziom, ale nie jest to Smart TV na dzisiejsze standardy. Przynajmniej ja bym go tak nie nazwał. Jeśli tam będzie Viaplay, to będzie to miłe zaskoczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pawop napisał:

Ale po co Ci Viaplay, jak zaraz mają uruchomić kanały linearne? emoji6.png
 

Tak samo uruchamią   kanały linearne jak Canal+ dogadał się w sprawie Eurosport 4K  :-D

Jest takie powiedzenie. Nadzieją matką głupich  ..no właśnie . ;-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...