Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman
13 minut temu, kingofsouth napisał:

A w Vectrze Online 25 Mb/s.

 

Po co Tobie Pakiet sport w Play Now z Eleven (niby) 4K , skoro w Vectrze taki masz rewelacyjny bitrate? To w ramach gadżetu do kolekcji.. ;-) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Aż tylu kibiców chcących płacić to raczej nie znajda , a oferta filmowa raczej tez nie będzie zbyt rewelacyjna patrząc na kraje Bałtyckie , jakość jest jaka jest wiec na Wielkanoc już pewnie kody będą wyskakiwały z każdej paczki chipsów i spod każdego kapselka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Viaplay(Bundesliga)  dla mnie  to przystawka :D Nic wiecej.  Nie oczekuje fajerwerków , chcę bez szwanku na zdrowiu delektować się daniem głównym

  • Disney+
  • HBO MAX

 

2 minuty temu, GrubyBubu napisał:

Aż tylu kibiców chcących płacić to raczej nie znajda , a oferta filmowa raczej tez nie będzie zbyt rewelacyjna patrząc na kraje Bałtyckie , jakość jest jaka jest wiec na Wielkanoc już pewnie kody będą wyskakiwały z każdej paczki chipsów i spod każdego kapselka :)

Mnie to nie rusza. Dzisiaj Viaplay za kilka lat Dazn czy Amazon. Mam na to.....  Płacę tam gdzie znjadę to co mnie interesuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skończy. W czym ty widzisz problem? Nie platforma X to będzie platforma Y.

Dają możliwość oglądania Bundesligi , to albo to kupujesz , albo przechodzisz obok.

Tak jak w życiu.

 

3 minuty temu, GrubyBubu napisał:

Poluzuj kucyki do Ciebie nie pisze

 

To jest dobre. Ale jak przystało na faceta lubię konie zwłaszcza te mechaniczne 😁

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie ma co się spinać o apke bo każdy kupi i sobie sprawdzi zawartość  danej usługi. Kibic bundesligi kupi nawet za 50zeta. Zależy wszystko od jakości usługi i zawartości.  Eurosport miał Bundeslige kilka lat, pojawił się nowy gracz eleven, teraz viaplay a później to kto więcej wyłoży na stole lub pod. Tak jest z wszystkim na rynku. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, blaugrana18 napisał:

 Eurosport miał Bundeslige kilka lat, pojawił się nowy gracz eleven, teraz viaplay a później to kto więcej wyłoży na stole lub pod. Tak jest z wszystkim na rynku. 

Dokładnie. Dzisiaj jest Viaplay za kilka lat będzie inny gracz.

Hejt zawsze będzie taki sam. Nie na tego co stracił prawa , tylko na tego kto je kupił i nie rozdaje za darmo bo forumowicz się przyzwyczaił za grosze kupować.

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kingofsouth napisał:

Dokładnie. Dzisiaj jest Viaplay za kilka lat będzie inny gracz.

Hejt zawsze będzie taki sam. Nie na tego co stracił prawa , tylko na tego kto je kupił i nie rozdaje za darmo bo forumowicz się przyzwyczaił za grosze kupować.

Taka mentalność ludzi, najlepiej za darmo. Na satelicie hotbird jsc +1-10 al jazzerra za rok 500zl była karta... tez szybko zwineli interes bo prawa drożały.  Nawet sublicensje nie pomogły.  Polsat w Eurosport 2 miał Bundeslige to kupowali cyfrowy Polsat.  Teraz eleven miał i konkurencja nie zarobiła. Pojawił się  viaplay i zobaczymy czy będą sprzedawać sublicensje dla innych. Sorki za trochę offtopic.  Ja chętnie sprawdzę co mają do zaoferowania w tym viaplay.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blaugrana18 napisał:

Taka mentalność ludzi, najlepiej za darmo. Na satelicie hotbird jsc +1-10 al jazzerra za rok 500zl była karta... tez szybko zwineli interes bo prawa drożały.  Nawet sublicensje nie pomogły.  Polsat w Eurosport 2 miał Bundeslige to kupowali cyfrowy Polsat.  Teraz eleven miał i konkurencja nie zarobiła. Pojawił się  viaplay i zobaczymy czy będą sprzedawać sublicensje dla innych. Sorki za trochę offtopic.  Ja chętnie sprawdzę co mają do zaoferowania w tym viaplay.

Masz rację , ale pisząc to będziesz w oczach innych przeklęty. Zaraz jest , że lubisz płacić więcej itd.

Taka jest nasza mentalność. Ja wchodząc w forum sądziłem , że nie przychodzi tutaj statystyczny Kowalski. Taki dla mnie teraz siedzi z piwskiem , dłubie w nosie i narzeka , że mało zarabia. Liczy na  coś , i myśli  że mu się należy. 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

może inne sporty będą lepiej wyglądały....
odnosząc się jeszcze do poprzedniego komentarza, nikt nie oczekuje niczego za darmo i ludzie też opłacają różne serwisy ale nie chwalą się o tym od świtu do nocy i nie przypominają o tym na każdym kroku bo to żenujące jest.529927e757f0efa3363a847a84efe3c8.jpg

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, czerstwy napisał:

A czy przypadkiem jsc nie zwinęło interesu bo był problem z Ligą Angielska którą pokazywali na 13E? Chyba że pomyliłem z inna ofertą też z 13E.

Z tego co pamiętam to Hiszpania, Włochy, Francja,ligę mistrzów i Europy mieli. Nie pamiętam czy była Anglia. Jeszcze copa america mieli w ofercie.  Na Canal + byl problem bo o 16 nie pokazywali meczy bo z turksata i monacosat  pokazywali mecze z Canal + z logiem swoich stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, blaugrana18 napisał:

Z tego co pamiętam to Hiszpania, Włochy, Francja,ligę mistrzów i Europy mieli. Nie pamiętam czy była Anglia. Jeszcze copa america mieli w ofercie.  Na Canal + byl problem bo o 16 nie pokazywali meczy bo z turksata i monacosat  pokazywali mecze z Canal + z logiem swoich stacji.

Jak nie pomyliłem ofert to mieli i pokazywali chyba bez ograniczeń.Póżniej przenieśli ofertę na egzotyczną pozycje i skończyła sie sielanka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

Dokładnie. Dzisiaj jest Viaplay za kilka lat będzie inny gracz.

Hejt zawsze będzie taki sam. Nie na tego co stracił prawa , tylko na tego kto je kupił i nie rozdaje za darmo bo forumowicz się przyzwyczaił za grosze kupować.

 

Niekoniecznie grosze. Nie ma co się dziwić że ludzie są niezadowoleni że tyle muszą płacić za sport.

W tej chwili prawa są rozbite między: Canal+, Eleven Sports, Polsat Sport Premium i jeszcze Viaplay. To jeśli mówimy o samej piłce nożnej, bo jeśli chodzi o pozostałe dyscypliny to dochodzi jeszcze Eurosport i Polsat Sport "non-premium".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stanley840 napisał:

To w przypadku kibica Bundesligi powinien być zadowolony bo będzie teraz w jednym serwisie cała liga, a nie porozrzucane w Eleven, Canal+ oraz jak ktoś chciał w 4K oglądać to jeszcze Playa trzeba było opłacać.

 

Notabene, to jest jakiś fenomen że choć właścicielem Elevena jest Polsat, to dzielą się prawami z Canal+, wydawałoby się, głównym konkurentem na rynku praw sportowych, a już na pewno na rynku operatorów sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...