Skocz do zawartości

Viaplay - oferta programowa


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

IMG-20211122-102942.jpg

 

Tak jak wcześniej pisałem. Są gotowi na ponoszenie większych kosztów, wiedząc, że te konkretne prawa i konkretne decyzje wygenerują subskrybcje. A KSW dostało "drugie życie", zdecydowanie lepsze, niż w Polsacie. 

Idąc dalej, twierdzę, że w przyszłym roku wcale nie muszą podwyższyć ceny w związku ze startem PL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie wręcz przeciwnie, freakowych federacji mamy już pod dostatkiem
Freakowa gala KSW w cenie abonamentu,  tego nie ma nigdzie. To wygeneruje takie pieniądze.
Oczywiście, muszą być do tego twarze znane nie dziadkom przed TV , tylko młodszemu pokoleniu ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak w tym wszystkim zaczynają wyglądać polscy telewizyjni hegemoni, nasi lokalni "starzy wyjadacze" ? W krótkim czasie Viaplay pozbawił dwie duże korporacje medialne klejnotów koronnych, a na pewno nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, bo przyszły rok się jeszcze nie zaczął. Dopiero 2022 będzie pełen niespodzianek w streamingu i to Viaplay będzie na to gotowy z Bundesligą, Premier League i KSW, a kto wie co jeszcze szykują. Przy starcie było mnóstwo narzekania, a nikt transmisji przez nich KSW nie brał pod uwagę. Dlatego jestem przekonany, że jeszcze zaskoczą w kontekście oferty. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pisałem o tym. 

Że wystarczy że KSW będzie w pakiecie Viaplay. 

A Viaplay udostępni PPV kablówkom, UPC, Vectra, da sygnał Canal+ na PPV za 40 zł i jeszcze sam Polsat będzie błagał Viaplay o sygnał z PPV z KSW. 

 

Tak się robi promocje. PPV może być u operatorów sat, kab. A w cenie pakietu Viaplay bez opłat ksw i reszta dyscyplin. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, blend napisał:

Wczoraj pisałem o tym. 

Że wystarczy że KSW będzie w pakiecie Viaplay. 

A Viaplay udostępni PPV kablówkom, UPC, Vectra, da sygnał Canal+ na PPV za 40 zł i jeszcze sam Polsat będzie błagał Viaplay o sygnał z PPV z KSW. 

 

Tak się robi promocje. PPV może być u operatorów sat, kab. A w cenie pakietu Viaplay bez opłat ksw i reszta dyscyplin. 

Takim o to sposobem Viaplay , zrobi coś co przez kilkanaście lat CP nie potrafił/nie chcial zrobić.

Ekspansja na całego. Idzie Viaplay i nie widać , by mieli przestać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...