Skocz do zawartości

Viaplay - oferta programowa


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodano dwa odcinki serialu "Kobiety w III Rzeszy", ciekawy ze względu na sporą dawkę materiałów archiwalnych. Co najważniejsze, jest polski lektor. Serial dostępny tylko na Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, vigoo napisał(a):

Już nie mogę się doczekać, bo przedzierane się przez ten pierdylion śmieciowych kafelek zawsze podnosi ciśnienie...

Ta z z tych 40 kilku transmisji to ewentualnie PL i Bundesliga godna uwagi a  reszta to zapewne oglądalność na poziomie  Ligi saudyjskiej w Polsacie😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cidik napisał(a):

Dziś tylko 42 transmisje na żywo. Już się nie mogę doczekać tej ilości transmisji jak już nie będzie Viaplay w Polsce, plus to co pokaże podmiot który go przejmie... aaa zejdźmy na ziemie, przy dobrych wiatrach będzie połowa z tego

Polacy w takim razie "nie zrozumieli oferty". Takie podejście tego serwisu i muszą się zwijać. 😂🤣

A może po prostu 42 transmisje i nic ciekawego? Kolejny argument, że nie ilość się liczy. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cidik napisał(a):

Dziś tylko 42 transmisje na żywo. 

Ile spotkań z tych 42 transmisji obejrzałeś "na żywo"?

Lepiej jakby nie liczyła się ilość tylko jakość, zamiast  podniecać się od "święta"  meczem w  1080p i 5 mb/s na ekranie telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, cidik said:

Dziś tylko 42 transmisje na żywo. Już się nie mogę doczekać tej ilości transmisji jak już nie będzie Viaplay w Polsce, plus to co pokaże podmiot który go przejmie... aaa zejdźmy na ziemie, przy dobrych wiatrach będzie połowa z tego

Wiadomo, liczy się tylko WIĘCEJ, a to ze to co puszczaja jest w zalosnej jakości obrazu jak i dzwieku to nieistotne. Ważne ze jest xD 

Edytowane przez utede
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, utede napisał(a):

Wiadomo, liczy się tylko WIĘCEJ

 

9 godzin temu, cidik napisał(a):

oglądałem Heidenheim - Hoffenheim, czyli mecz gdyby prawa miał nadal Eleven, nie byłby transmitowany na 100 procent

Juz rozumiesz po co to "więcej" . Ja też oglądam mecze 2 BL. Dzisiaj obejrzałem 3 mecze w sumie i żużel na Viaplay i żadnych problemów z transmisjami nie miałem.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, aandin said:

żadnych problemów z transmisjami nie miałem.

Super,  taka to usługa premium ze trzeba podkreślać ze dziś problemów nie ma :)

O ilości już nie ma co dyskutować- to ze ktoś chce zobaczyc mecze z oglądalnością na poziomie ligi papuaskiej ma się nijak do tego co się opłaca nadawcy pokazać. 
Przewazajaca większość woli zobaczyć w lepszej jakości topowe zespoły niż wszystko w byle jakiej. A owy „wybór” jest totalnie nierentowny jak widać ;)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mylisz pojęcia. Kibicem może być każdy - po prostu zdecydowanie więcej jest kibiców tych popularnych zespołów. 

"Oglądaczem" to może być widz Ekstraklasy w TVP czy wyścigów Formuły 1 od drugiej połowy. Jemu wszystko jedno, kogo będą oglądać. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, k05 napisał(a):

Chyba mylisz pojęcia. Kibicem może być każdy - po prostu zdecydowanie więcej jest kibiców tych popularnych zespołów. 

"Oglądaczem" to może być widz Ekstraklasy w TVP czy wyścigów Formuły 1 od drugiej połowy. Jemu wszystko jedno, kogo będą oglądać. 

To chyba właśnie tobie się pojęcia mylą. Kibic sportu może być kibicem piłki nożnej męskiej, niemieckiej, angielskiej, polskiej, kobiecej, szwedzkiej, duńskiej, Formuły 1, Formuły 2, Formuły 3, siatkówki włoskiej, niemieckiego szczypiorniaka itd. i będzie się cieszył z tego, że może w pełni legalnie obejrzeć sobie to, co lubi, czasem nawet z polskim komentarzem, a czasem nie, ale poznać coś nowego (dajmy na to MLB albo Fish O'Manię).

 

Natomiast "oglądacz", to będzie oglądał byle co, byle było w 1080, 4K, a i tak jeszcze będzie sobie sprawdzał fps-y, bitrate'y, żeby tylko udowodnić swoją rację.

 

36 minut temu, domin107 napisał(a):

Ciekawi mnie czy cidik ci to polajkował czy kisiel95...

Mam nadzieję, że odpowiedzią do k05 rozwiałem twoje wątpliwości.

  • Popieram 3
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vojthas napisał(a):

To chyba właśnie tobie się pojęcia mylą. Kibic sportu może być kibicem piłki nożnej męskiej, niemieckiej, angielskiej, polskiej, kobiecej, szwedzkiej, duńskiej, Formuły 1, Formuły 2, Formuły 3, siatkówki włoskiej, niemieckiego szczypiorniaka itd. i będzie się cieszył z tego, że może w pełni legalnie obejrzeć sobie to, co lubi, czasem nawet z polskim komentarzem, a czasem nie, ale poznać coś nowego (dajmy na to MLB albo Fish O'Manię).

 

Natomiast "oglądacz", to będzie oglądał byle co, byle było w 1080, 4K, a i tak jeszcze będzie sobie sprawdzał fps-y, bitrate'y, żeby tylko udowodnić swoją rację.

Poćwicz czytanie ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że kibic niszowej dyscypliny nie może być kibicem. 

No miałeś mnie wyjaśnić, ale nie wyszło...

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Vojthas napisał(a):

Natomiast "oglądacz", to będzie oglądał byle co, byle było w 1080, 4K, a i tak jeszcze będzie sobie sprawdzał fps-y, bitrate'y, żeby tylko udowodnić swoją rację.

Oglądacz ogranicza się do podstawowych meczów jak kadra, może mundial, jakiś finał euro. Ewentualnie jak z kolegami się zgada to może coś innego zobaczy przy % napojach

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...