Skocz do zawartości

Viaplay - oferta programowa


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Do startu Premier League zostały już tylko 24 dni Jesteście gotowi na wielkie emocje z brytyjską piłką w Viaplay Wszystkie mecze w każdej kolejce angielskiej ekstraklasy pokażemy z polskim komentarzem #PremierLeague #Viaplay

Źródło: https://www.facebook.com/viaplaysportpolska (powyższy post dodany na fanpage'u: 12.07.2022, g.9:44)

 

 

Trochę mnie tym zaskoczyli, że planują wszystkie mecze pokazać z polskim komentarzem, ponieważ dotychczas wydawało mi się, że nie mają na to aż tak licznej obsady komentatorskiej. Czekam jeszcze na informacje odnośnie rozdzielczości, w jakiej będą streamowane mecze, bo to akurat nie jest dla nich zbyt wdzięczny temat :P

Oni w każdej odpowiedzi na Twitterze próbują legitymizować to swoje 720p faktem, że puszczą mecz w 50 klatkach na sekundę. Nie wiem skąd im się to wzięło, ale w ich mniemaniu 50 klatek na sekundę przykrywa kwestię słabej rozdzielczości 720p :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Cambos napisał:

Nie wiem skąd im się to wzięło, ale w ich mniemaniu 50 klatek na sekundę przykrywa kwestię słabej rozdzielczości 720p :D:P

A wiadomo że będzie w 720p? Jeśli tak to niech się nie ośmieszają. Szkoda pieniędzy i czasu na takie stream-y w amatorskim stylu.

Edytowane przez opensource
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tutaj już IMO może zabraknąć polskiego komentarza przy którymś meczu. Premier League na początku na pewno będzie faworyzowana, jeszcze jak Lewy odejdzie z Bayernu to już w ogóle. Nie wiem ile oni tam mają teraz kabin komentatorskich, coś rozbudowali ostatnio ale ile teraz im wyjdzie maksymalnie meczów na raz ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mrozio11 napisał:

No i tutaj już IMO może zabraknąć polskiego komentarza przy którymś meczu. Premier League na początku na pewno będzie faworyzowana, jeszcze jak Lewy odejdzie z Bayernu to już w ogóle. Nie wiem ile oni tam mają teraz kabin komentatorskich, coś rozbudowali ostatnio ale ile teraz im wyjdzie maksymalnie meczów na raz ktoś wie?

Wilkowicz zapewnia, że w dalszym ciągu wszystkie mecze Bundesligi z polskim komentarzem:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Globus903 napisał:

W okresie wakacyjnym na pewno tak, po starcie sezonu już raczej ktoś to będzie tłumaczyć. 

Pożyjemy zobaczymy.  Logiczne byłoby żeby tłumaczyli wszystkie magazyny ale to viaplay więc nawet najprostszych rzeczy nie można być pewnym. Z Bundesligi też tłumaczą chyba tylko jeden magazyn. Ten z golami z każdej kolejki (przynajmniej kiedyś tak było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to potraficie dyskutować o niczym. Skończyło się o jakości i cenie to teraz o tłumaczeniu. Jak będzie sezon to się okaże.

W Canal też skróty typu Premier League Review leciały z tego co pamiętam z oryginalnym komentarzem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Oni w każdej odpowiedzi na Twitterze próbują legitymizować to swoje 720p faktem, że puszczą mecz w 50 klatkach na sekundę. Nie wiem skąd im się to wzięło, ale w ich mniemaniu 50 klatek na sekundę przykrywa kwestię słabej rozdzielczości 720p

Lepsze 720p w 50 klatkach niż 4K w 25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...