Skocz do zawartości

Viaplay - oferta programowa


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Jack777 napisał:

@aandinGhana grała z Marokiem, Kamerun grał w niedzielę w meczu otwarcia, ale to nie zmienia faktu, że na razie mecze są słabiutkie

 

Póki co, oglądanie PNA w Viaplay jest dosyć karkołomnym zajęciem. Samo Viaplay - póki co - nie dba jakoś bardzo o otoczki okołomeczowe (zresztą trudno się temu dziwić). Do tego pomysł, że w turnieju grają aż 24 drużyny powoduje, że ogólnie wieje nudą w meczach, a ich poziom z reguły pozostawia wiele do życzenia.

 

Zapewne od fazy pucharowej będzie ciekawiej, z pewnością też Viaplay z czasem bardziej zaangażuje polską ekipę do transmisji. Osobiście póki co obejrzałem tylko 2 mecze i na ten moment wystarczy. Do oglądania PNA wrócę dopiero w 1/4 finału - wówczas poziom meczów będzie należycie wysoki.

 

P.S. Pomyślmy jak nudna będzie faza grupowa Mundialu w 2026 r., gdy zagra na nim 48 drużyn. Przeciętna Afryka będzie miała 9 drużyn (obecnie pięć), do tego słabsza Azja 8 lub 9 reprezentantów (obecnie 4 lub 5), do tego CONCACAF max. 7 (obecnie max. 4).

 

W ramach przypomnienia, na MŚ w 2018 r. w Rosji z fazy grupowej łącznie z Afryki, Azji i CONCACAF wyszły ... 2 (!!!) drużyny: Meksyk i Japonia (na 13 występujących reprezentacji z tych trzech federacji). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jack777 napisał:

@aandinGhana grała z Marokiem, Kamerun grał w niedzielę w meczu otwarcia, ale to nie zmienia faktu, że na razie mecze są słabiutkie

Dlatego właśnie szkoda czasu na takie mecze, a lepiej sobie zobaczyć niedzielny mecz Roma - Juventus, w którym emocji było tyle, że można nimi obdzielić cały sezon.😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BizzareX napisał:

lepiej sobie zobaczyć niedzielny mecz Roma - Juventus

No przecież oglądałem :grin:

Podglądam dzisiaj mecz Nigeria-Egipt i już jest ciekawiej.

Trochę lipa ze strony Viaplay, że nie ma skrótów z meczów PNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka "konina" z ich strony. Napisałem im o tym na tłiterku, ciekawe co odpiszą. Kiedyś prosiłem ich aby wydzielili osobny magazyn z golami z ostatniej kolejki  Bundesligi wraz z omówieniem. Odpisali ,że nie widzą takiej potrzebny. Dziwne to i śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo cała ta machina FIFA i UEFA produkuje na siłę jak najwięcej meczów aby tylko wyrwać kasę od kogo się da i gdzie się da...patrz np liga konferencji komu to potrzebne ??? Kiedys nawet Mourinho powiedział mnie interesują europejskie puchary ale wtorek, środa... Czwartek to ja siedzę w domu z rodziną.. A tym działaniem to dochodzi do tego że nikt tego nie chce oglądać. Liga Narodów rozłożona na kilka dni i żeby nie patriotycznie mecz Polaków to nie ma co wybrać, raz na jakiś czas zdarzy się Niemcy z Holandia czy Francja z Belgia a reszta to ochłap... Dojdzie do tego że każdy będzie oglądał tylko swoich dopóki mu to do końca nie obrzydnie... 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Toma441 napisał:

Nie będzie osobnych skrótów z PNA. Jedna z osób pytających o to na Twitterze otrzymała taką odpowiedź. 

To na duży minus Viplay'a, natomiast chociaż tyle, że na oficjalnym kanale na youtube afrykańskiej federacji można obejrzeć skróty meczów PNA. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...