Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja złożyłem wypowiedzenie w związku DVL 1 kwietnia i przyjęli i szykują dla mnie ofertę. Proponuję czytać regulamin bo on wyznacza rezygnację.

 

EDIT: A nka i nie tylko wszelcy operatorzy żerują na niewiedzy swoich klientów i wykorzystują sytuację. Myślicie, że dlaczego nka 1 kwietnia usunęła TVN Warszawa skoro nadaje do maja? Ano dlatego, że od 1 kwietnia można rezygnować ze względu na DVL i żeby w maju nie dawać szansy rezygnacji ponownie zrobili to teraz. No cóż taki jest nasz kraj jak ktoś się mniej orientuje to go oszukują :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się chwalę bo moim zdaniem to najjgorsza platforma cyfrowa,to ich HD to śmiech na sali w porównaniu np. z ARD HD,ZDF HD :D:D:D

 

W Polsacie i w Cyfrze będziesz miał takie "lepsze" HD, zwłaszcza, że większość leci z tych samych transponderów co w n. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, dziewczyny...

znajomy po 4 miesiącach od podpisania umowy złożył rezygnację powołując się na zabrane kanały aby, wiadomo, coś wytargować.

Proponują mu umowę na 12 miesięcy na starych warunkach z Turbiaczem gratis (samo aktywowanie Turbo, bo ma CLRA).

 

Myślicie że to dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ten multiroom zły nie jest... tylko nie widzę nigdzie na stronie ile w tej chwili kosztuje ten drugi dekoder, widzę tylko promocję dla nowych klientów, czyli Turbo za 299 + mały biały za 199. Czy to znaczy że w jego przypadku MR kosztowałby 199 z możliwością utargowania (powiedzmy do 99)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według abonentów na oficjalnym forum N - jest możliwość zbicia ceny białasa do 150 zł.

 

W dniu dzisiejszym rozdzwoniło się utrzymanie ponieważ kończy mi się umowa. Nie podejmowałem żadnych pochopnych decyzji i zadzwoniłem na infolinię samemu. Ku mojemu zdziwieniu okazało się że bez problemu mogę skorzystać z oferty multiroom ale:

1. utrzymam obecny pakiet czyli wszystkie tematyczne + hbo + nfilm za 68pln (promocja Holywood dla abonentów)

2. kupię dodatkowy dekoder do multiroomu czyli białasa za 249pln (na własność)

3. umowa nie obowiązuje jak w standardowym "utrzymaniu" przez 14 miesięcy tylko pełne 24

4. nowa umowa będzie obowiązywała od 1 maja przez dwa lata

5. za multiroom przez pierwsze 12 miesięcy za friko, pozostałe 12 za dodatkowe 20pln

6. po 14 dniach od startu promocji przysyłają dodatkowy dekoder, a turbodekodera nie muszę oddawać bo idzie w utrzymaniu

 

Powalcz o lepsza cene białasa zbij ją na 149zł

 

Też dostałem taką ofertę, jednakże się zdziwiłem jak po tygodniu przyszedł kurier i rachunek był na 149 zł. W rozmowie z konsultantem zgodziłem się na 248 hehe, ale reklamacji nie będę składał, miłe zaskoczenie. Pozdrawiam.

 

Potwierdzam, skorzystałem z identycznej promocji i otrzymałem biały dekoder za 148 zł !!!

 

Źródło:

http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?p= ... post459136

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Koledze zaproponowali praktycznie to samo, z tym że on miał najniższy abo. Niestety nie uśmiechało mu się podpisywanie umowy na następne 2 lata, tym bardziej że w drugim roku musiałby płacić dodatkowe 20 zeta za MR.

Na szczęście babka na infolinii miała jeszcze inną propozycję - gratis soft Turbo + nfilm na pół roku (później musi zrezygnować). Pasowało mu to.

 

Jeszcze raz wielkie dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...