Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mingo napisał(a):

@picassopawel Zgłoś im też mikroprzycinki na kanałach Live, może szybciej to naprawią niż do tej pory ;) 

Nie wiem jak oni to naprawili, bo przed chwilą dostałem maila od pomocy technicznej C+:

 

Dzień dobry!

 

Zgłoszenie techniczne dotyczące umowy (wycięte) nie zostało rozwiązane.

 

Naprawienie błędu wymaga gruntownych zmian w serwisie i będzie wprowadzone w przyszłych aktualizacjach oprogramowania.

 

Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Zespół

CANAL+

 

Więc dziś przysłali maila, że się nie da, a przedwczoraj była aktualizacja i błąd naprawili😁.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zwróciłem uwagę, że napisy w aplikacji Skyshowtime na przystawce w serialu " Rodzina Borgiów" są bardzo małe w porównaniu do Android TV. Można jakoś je powiększyć z poziomu urządzenia tylko w tej apce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman Masz rację, ale to zależy od serialu na Skyshowtime. Włącz Annika i tam napisy są dużo większe, za to Ghost od Beirut (bardzo na czasie i polecam) znowu nieco mniejsze. Od czego to zależy nie mam zielonego pojęcia. W samej apce nie zmienisz, jedynie w przystawce, ale wtedy przy innych będziesz miał na pół ekranu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pojawiła się aplikacja Play Now.

Jakość kanałów "live" bardzo dobra- porównując do Android TV.

Wygląd apki jest zdecydowanie nowocześniejszy. 

Ciekawe, czy logując się do pakietu C+ przez aplikację, jest możliwość obejrzenia C+ 4K na Apple TV 4K?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt za "grosze-" na Androidzie TV udostępnia C+ 4K a hiper premium sprzęt zwany Apple TV 4K  już takiej możliwości nie ma.  😀 

Ale spokojnie może za kilka generacji na Apple TV taka możliwość się pojawi.  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, _Artek_ napisał(a):

dlatego nawet ja sprzedałem swoje apple tv na 3 letnim tv od sony mam c+4k. 

Z drugiej strony. Część aplikacji może lepiej mieć na zewnętrznym urządzeniu aby za nadto obciążać pamięci telewizora..

Nie wiem z ilu apek korzystasz?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony. Część aplikacji może lepiej mieć na zewnętrznym urządzeniu aby za nadto obciążać pamięci telewizora..

Nie ma takiego problemu
Telewizory szybko tracą wsparcie producenta i apki przestają być aktualizowane / wspierane, dlatego kilka lat temu zdecydowałem się na przystawkę Apple TV 4K, która ma wsparcie 7-8 lat. 
Też kupiłem i żałuje zakupu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...