Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zastanawiam czy kupując porządny soundbar/kino domowe z Dolby Atmos i innymi bajerami można wykorzystać potencjał Apple TV 4K?
Czy raczej nie ma sensu i potrzebny jest nowszy model telewizora?..
Przede wszystkim kupowanie soundbara z Dolby Atmos nie ma większego sensu, 5.1 w zupełności wystarczy. Jeśli jednak chcesz DA, to tylko porządne i dobrze rozstawione głośniki.
Co do TV, to zależy jaki masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2022 o 09:08, leonk1974 napisał:

 Na chwile obecną jeszcze HBO Max do poprawki bo nie odtwarza Dolby Vision.

Przed chwilą sprawdziłem i znikło  HDR.

Tylko na HBO Max.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem..wiem chwaliłem ostatnio ten sprzęt 

Ale teraz coraz mniej mi się to podoba. W przypadku Apple TV 4K za prawie tysiaka takie czy inne  niedogodności nie powinny mieć miejsca.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, leonk1974 napisał:

Czy ktoś z was będzie może przechodził z wersji 2021 na tą najnowszą?

Nie ma to sensu. Sprzęt sprawuje się cały czas bardzo dobrze. Dostaje właściwe aktualizacje, działa bardzo szybko.Obecnie wszystkie „duże” apki są dostępne, a problemy ? Zdarzają się na każdym sprzęcie. Gdybym miał porównać do Androida to w ATV4K są one marginalne, nie wpływają na użytkowanie sprzętu, to raczej pochodna problemów deweloperów, twórców apek. Krótko mówiąc: po co zmieniać coś, co spełnia swoją rolę w 150%? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź od HBO Max:

 

"Przepraszamy, że boryka się Pan z problemami w korzystaniu z naszej platformy. Prosimy o wykonanie następujących kroków:   

Prosimy wejść w Ustawienia -> Sieć -> Przy pozycji Połączenie prosimy wybrać aktualną sieć wi-fi lub ethernet z którym jest Pan połączony -> Następnie należy wybrać Konfiguruj DNS Ręcznie -> Prosimy wpisać 8.8.8.8 (w niektórych Apple TV należy wpisać w formacie 008.008.008.008.).

Po tym kroku prosimy o restart urządzenia (odłączenie z prądu na minutę). 

 

Jeśli po wykonaniu powyższych kroków dalej będą występowały problemy, prosimy o dodatkowe informacje w postaci nazwy i modelu urządzenia, na którym występuje opisywany problem, jak i wersji aplikacji oraz wersji oprogramowania na danym urządzeniu."

 

Ktoś już próbował tego rozwiązania?

Rozumiem, że należy wejść w ustawienia Apple TV 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę kombinował bo sobie jeszcze coś poprzestawiam niepotrzebnie w konfiguracji urządzenia Apple.

Trochę mało zabawna sytuacja, że na Android TV 7 HBO Max odtwarza HDR a na hiper nowoczesnym 😉 Apple już nie.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...