Skocz do zawartości

Technisat Digit S2-CD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

heh, nie sprawdzałem na pulsie, ale wiem że gdy włączam teletext np. na TVP1 czy 2, albo na TVNie to jest znaczaca różnica, pytanie dlaczego na TVNie zegar idzie 3 min. do przodu, a w TVP idzie ok!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja o godzinie jest wmultipleksowana w strumień danych. Jak zsynchronizujesz zegar na transponderze arabskim to będziesz miał o godzinę do przodu ;) . Być może wzorzec czasu z którego korzysta ITI śpieszy się około 3 min w stosunku do uniwersalnego czasu koordynowanego UTC obowiązującego w Polsce a skorygować go od tak po prostu nie można z różnych powodów. Być może przyczyna jest zupełnie inna. Trzeba pamiętać aby nie synchronizować zegara na transponderze ITI i wtedy godzina jest poprawna. Chociaż jest to trochę wkurzające, bo programując nagrywanie (PVR) z EPG, start nagrywania rozpoczyna się o niewłaściwej godzinie. Za każdym razem start trzeba wklepywać ręcznie. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja dostałem w prezencie dekoder Technisata Digitavio S1CX. W jednym pokoju mam Sagema Cyfry, w drugim Mini Polsatu a w trzecim Digitavio S1CH z TNK na 12 miesięcy i stwierdzam, że Digitavio oraz jego pilot działający w promieniu 360 stopni są najlepsze z nich wszystkich, zwłaszcza, że wiem jak unikać asystenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

a ja mam takie do Was pytanko. Czy w tym tunerze w TnK za każdym razem w TVN i TVN7 przestawia Wam się dźwięk z DD na polski? nie wiem od czego to jest uwarunkowane, ale u mnie średnio na jakąś dobę muszę przestawiać z polskiego na Dolby Digital!

 

Witam mam pytanie

Mam taki dekoder jak w temacie i antene 80-90 cm z jednym konwerterem twim ( skierowanym na hot birda) a chciałem jeszcze dorzucić jeden konwerter single żeby odbierać astrę. Co muszę kupić ??

ja bym kupił monobloka i nie trzeba zeza i podówjnego konwertera, oszczędnośc ok. 10zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam wszystkich, mam taki problem,mialem zaktywowana karte tnk i wszystko bylo ok dopoki byl dekoder pod napieciem:)teraz musialem go na tydzien odlaczyc z sieci,włączam i nic nawet kontrolka sie nie swieci:(i teraz pytanie do Was co to moze byc?bo niestety gwarancji na ustrojstwo nie mam a moze by tak cos poprobowac zrobic wlasnym sumptem:)

pozdrawiam Marek

Ps.dekoder technisat:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo doby tuner. Zdecydowanie polecam. Aktualizacja softu przez satelitę, szybkie działanie. Troszkę mi się nie podoba, ale to przyzwyczajenie z Echostara edycja listy nie można wyszukiwać kanałów po nazwie oraz to, że do dyspozycji mamy tylko jedną edytowalną taką listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj do tego tunera pojawiła sie aktualizacja. Wie ktos cos moze wiecej na ten temat ?. Co tam aktualizowali ?, bo problem zawieszania od tamtej aktualizacji juz u mnie nie wystepuje.

Umnie też nie występuje , jak pokazała się aktualizacja nacisnąłem przycisk aktualizuj-póżniej to znaczy że Technisat pobrał aktualizację sam w nocy bo mam tak ustawiony na 4 rano pobieranie aktualizacji na czuwaniu. Proszę Was o odpowiedż co to za aktualizacja i czy tuner pobrał tą aktualizację sam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...