Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Pawop napisał:

Zastanawiam się czy zostać z HBO w C+Online czy wziąć bezpośrednio z 33% zniżką. Jak wy robicie?

Też się właśnie zastanawiam. Teoretycznie c+ online wychodzi taniej na ten moment (10 zł). Bezpośrednia subskrypcja przy rocznym abonamencie to 19,90 miesięcznie.

4 godziny temu, Gizior89 napisał:

@Pawop a na forum c+online poza abo pisali że nie ma tam pełnej oferty hbo go. Np nie było "20lecia HP powrót do hoghwartu" w dniu premiery

Pewnie nie było dostępu poprzez apkę c+ ponieważ oni są strasznie ślamazarni jeżeli chodzi o dodawanie nowych treści. Jednak mając wykupione HBO poprzez c+ online masz także możliwość zalogowania się do serwisu HBO go (za tydzień Max). Wtedy masz dostęp tak jakbyś wykupił subskrypcję bezpośrednio w HBO go (tylko taniej).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomo21 napisał:

To nie jest żaden argument. Każda umowa kiedyś się kończy. I wtedy nie wiesz do końca na jakich warunkach uda Ci się przedłużyć.

No tak jest ale wszystko z czasem drożeje. Wiadomo że do końca życia nie będzie HBO MAX za 19.99zł ;‐)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
18 minut temu, Gizior89 napisał:

Mi akurat się udało jako tako z tym i mam od 1go lutego paczkę HBO za 20zł na 24m-ce w Cyfrowym Polsacie i nie mają prawa zmienić mi ceny ;-)

3 zł, tyle płacę za paczkę HBO do końca umowy w UPC..   :)  (od stycznia)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop@ 2 lata to w dzisiejszych czasach szmat drogi i problem HBO Max i jego zniżka będzie nie istotną.Po drugie przez te dwa lata ma za darmo a Ty będziesz płacisz te dwie dychy.Ja jestem w podobnej sytuacji i nie będę miał z jednej strony za darmo a drugie płacił.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, domin107 napisał:

No właśnie. Myślę, że oni wpakują to w jedną paczkę i tyle. 

Na pewno nie zrobią tego. Content TVN Player jest trochę inny niż HBO. I całość musiałaby kosztować z 40 zł. Pewnie będą łączenia pakietów w promocji, ale paczki stand alone to must have

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że Player pozostanie takim budżetowym VOD z obecną ofertą.

Zwłaszcza, że Discovery właśnie w kolejnych krajach unifikuje platformę.

Poza tym zarówno TVN i Discovery to są silniejsze i bardziej rozpoznawalne marki niż HBO na naszym rynku.

Wystarczy przypomnieć, że w badaniach dotyczących najlepszych kanałow w kablu było w TOP3 TVN24, Nat Geo i właśnie Discovery ;).

Pod wzgledem RU w Gemiusie Player też jest lata świetlne przed HBO, raz nawet Netflixa wyprzedził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop@ 2 lata to w dzisiejszych czasach szmat drogi i problem HBO Max i jego zniżka będzie nie istotną.Po drugie przez te dwa lata ma za darmo a Ty będziesz płacisz te dwie dychy.Ja jestem w podobnej sytuacji i nie będę miał z jednej strony za darmo a drugie płacił.
Nie doczytałem, wydawało mi się, że chodzi o kwiecień 2022.

@bgmnt Player z kontentem TVN zapewne pozostanie, ale rzeczy Discovery byłyby ciekawym uzupełnieniem HBO Max.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...