Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Pawop napisał:

Aplikacja HBO Max ma być ulepszona
Mimo wszystko używam apki HBO Go i nie widzę jakiś wielkich wad

Żeby tylko nie było tylu awarii co w HBO GO...Co prawda od pewnego czasu już jest lepiej i działa  stabilnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, swordfish napisał:

Czy jesteś pewien, że żadne działania promocyjne nie są obecnie prowadzone? Część artykułów o HBO Max to ich własna "ukryta" kampania szeptana. Tajemnicze plakaty co wiszą w mieście "Odkryj nowe ... Już wkrótce" za bardzo kolorystcznie nawiązują do HBO Max.

Po starcie będziesz miał ich reklam dość, bo wszędzie Tobie wyskoczą, nawet jak otworzysz lodówkę.

Plakatów nie widziałem. Mam nadzieje że to cicha robota HBO. Na pewno by mnie to ucieszyło, bo Bardzo mocno kibicuje tej platformie i wyczekują ją od kilkunastu już miesięcy (razem z Disney Plus) bo te dwie usługi to będą moje must have vod! Netflix od dawna już irytuje swoją ceną i walką z dzieleniem kont. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Pawop napisał:

Chyba mam szczęście, bo przez kilka lat ze dwa razy miałem problemy z HBO Go

Mnie często wylogowywało z aplikacji na Android TV.

Najpoważniejsza awaria była chyba w styczniu 2021 i dotyczyła abonentów Canal+.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO Max ma w temacie dzielenia kont akurat takie samo podejście jak Netflix.

"We may limit the maximum number of Authorized Users you can add or that can simultaneously use the Platform. Authorized Users are limited to members of your immediate family or household. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, spotify napisał:

@Globus903

Masz racje. Starzy wyjadacze dalej żyją w erze poprzedniego wieku. Muszą inwestować w reklamę. Powinno tak mocno jak robi Netflix, który wypada nawet z lodówki i który każdy swój twór - dobry czy mierny umie tak sprzedać, ze ma oglądalność 

Mnie się przypominają czasy Play w Polsce, który również poszedł w internet i w młodych. Poczuł ze to nowoczesne i skuteczne a do tego nawet z lodówki wypadała jego reklama

Zdobyl internet, młodych, pocztę pantoflową i sieć bez sieci była nr 1 w Polsce (oczywiście ceny tez miał dobre) 

Ale o Play czytałeś wszędzie codziennie, tak jak czytasz dzisiaj o Netflixie 

Wiec jeśli HBO Max (Disney mniej bo młodzi zakochani w Marvelu czy SW) oraz za chwile wchodzący SkyShowtime nie będą robić jak Netflix czy kiedyś Play - topią swój potencjał 

Maja jeszcze ponad 2,5 tygodnia i może są przed ale najbliższy poniedziałek to ostatni dzwonek aby ruszył HBO Max z kampania (ewentualnie najbliższy tydzień to już taki deadline)

To już nie te czasy ani nie promocja lokalnego biznesu by startować z promocją na długo przed startem usługi. Jeśli usługę można nabyć w kilka minut z poziomu telefonu czy komputera to nie ma sensu promować tego wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, bgmnt napisał:

HBO Max ma w temacie dzielenia kont akurat takie samo podejście jak Netflix.

"We may limit the maximum number of Authorized Users you can add or that can simultaneously use the Platform. Authorized Users are limited to members of your immediate family or household. "

No akurat nie do końca. Nie mam VPN, więc regulamin ze strony polskiej

Cytat

4.2. Serwis Netflix oraz wszelkie treści, do których dostęp następuje przy jego użyciu, są przeznaczone wyłącznie do niekomercyjnego użytku osobistego i nie mogą być udostępniane żadnym osobom, które nie mieszkają z użytkownikiem w gospodarstwie domowym.

Różnica jest taka, że w HBO jeszcze jest uwzględniona najbliższa rodzina "Authorized Users are limited to members of your immediate family"

I co oznacza "najbliższa rodzina" Wujek, kuzyn?

Ostatnio się CEO HBO Max wypowiadał, że są świadomi tego, że ludzie kombinują przynajmniej w USA (tam jest usługa droga) i dzielą. Ale oni to wszystko widzą. Teraz pewnie im to w nosie, bo liczy się ogarnięcie rynku ale niebawem się zacznie z tym wojna.

Disney natomiast od razu twierdził, że nie ma pozwalolenia na dzielenie kont i będzie "ścigał". Ale wiadomo, że kombinatorzy się znajdą zawsze i póki ich nie złapią za rękę, to będą łamać regulamin i oszukiwać dostawcę treści.

 

11 godzin temu, bredny napisał:

To już nie te czasy ani nie promocja lokalnego biznesu by startować z promocją na długo przed startem usługi. Jeśli usługę można nabyć w kilka minut z poziomu telefonu czy komputera to nie ma sensu promować tego wcześniej.

Akurat jestem odmiennego zdania. Im więcej się mówi o czymś, tym więcej widzów, bo ciekawość ludzka robi swoje ;)

Edytowane przez Kiler
Wycięto cześć wypowiedzi niezwiązanej z tematem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pan MarSag można już zobaczyć na jakich urządzeniach jest się zalogowanym.

Jak widać aplikacja jest pod PS4 stworzona. Od początku jak używam na PS5 pokazuje, że jest to PS4 

 

1.jpg

Edit: 

Dodałem również Xboxa. 

https://activate.hbomax.com/

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, piotrekj66 napisał:

U mnie nie mogę na ps5 znaleść tej aplikacji . 

Mam konto PSN USA oraz UK. Dlatego u mnie są aplikacje Disney+, HBO Max. 

Tak jestem w Polsce. 

Od kilku lat mam stworzone konta na te kraje. Pierw miałem na PS4. Dzięki temu używam PS Now (UK).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wy tak macie ale mnie w tej chwili najbardziej interesuje o jakie tytuły wzbogaci sie biblioteka tego 8.03.

Nie chodzi mi o nowości i premiery bo te już są i wpadały wcześniej do GO. Do tego już troszkę można było się przyzwyczaić.

Ja osobiście licze na klasyki w postaci "Pełna chata" czy np. "Tajemnice Smallville".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...