Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Toma441 napisał:

Jak myślicie, geoblokada na hbo max zostanie zdjęta dopiero 8 marca, czy można się spodziewać, że pozwolą się logować już nieco szybciej np. 5 Marca? 

Myślę, że szybciej się można będzie zalogować 😁

Co jakiś czas sprawdzam na PS5, Xboxie Series S, smartfonie. Dam znać jak się coś zmieni w tym temacie.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, andrzejgratis napisał:

Na 55 calach widać różnicę między Canal+Online (Tizen) a HBO GO (Tizen)... oczywiście na korzyść HBO GO.


To straszne co czytam... bo jak HBO GO ma straszną jakość nieakceptowalną na 55 calowym TV... to Canal+Online to już chyba zero bezwzględne... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można zalogować się do apki HBO go mając wykupiony pakiet HBO w canal+ online (poza abonamentem)? Czy wystarczy użyć loginu i hasła z c+ online, czy trzeba jakoś "powiązać" konto z c+ z serwisem HBO go? Do tej pory korzystałem z HBO tylko przez aplikację c+, a w związku z wejściem Maxa chciałbym się przenieść do apki HBO ( w c+ online wychodzi najtaniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warner Bros. i DC przygotowali wideo promujące ich komiksowe widowiska w 2022 roku. Teaser jest pełny nowych scen z filmów The Flash i Black Adam. Po raz pierwszy też widzimy sceny z widowiska Aquaman: The Lost Kingdom.

Zgodnie z zapowiedziami (o których wiemy), gdy zadebiutuje w Polsce HBO Max, to jedne z filmów, które po 45 dniach od premiery w kinach, będą dostępne na ich platformie.

 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać bardzo się chwalą tymi premierami w HBO.

"Only in theaters"... :). 

Chciałby Warner, ale trochę się boi, wstydzi?

Swoją drogą, mogli wybrać już do tego trailera sceny w których CGI nie jest jak z "Sharkanado" - te helikoptery itd...

No ale to już taka charakterystka filmów DC z drugiej strony.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tutaj informacja jest, że "only" :). Gdyby brali HBO Max i te 45 dni na poważnie to wg mnie powinno być w trailerze info także o tym serwisie.

A to wygląda tak jak pisałem wcześniej - informacja dla wtajemniczonych, Janusz z Grażynką niech płacą stówke za bilety i popcorn ;).

Gdyby to była gra komputerowa, która najpierw pojawi się na Playstation, a po 45 dniach na PC, Xboxie i Switchu to nikt by tego nie reklamował "only on". Taki krótki termin to nawet trudno nazwać czasowym exclusivem.

Zresztą pewnie się jakiś przedsiębiorczy prawnik w Ameryce prędzej czy później do takiej formy reklamy dowali ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, bgmnt napisał:

Tylko tutaj informacja jest, że "only" :). Gdyby brali HBO Max i te 45 dni na poważnie to wg mnie powinno być w trailerze info także o tym serwisie.

A to wygląda tak jak pisałem wcześniej - informacja dla wtajemniczonych, Janusz z Grażynką niech płacą stówke za bilety i popcorn ;).

Dla przykładu masz tutaj trailer filmu Universal. Czy jest wzmianka, że będzie po 45 dniach na Peacock?

https://www.youtube.com/watch?v=In8fuzj3gck

"Only in theatres" - odnosi się do premiery w ogóle. A premiera będzie w kinie.

By sobie w stopę strzelili biznesowo, gdy napisali nawet małymi literkami "After 45 days, the premiere on HBO MAX"

Bo właśnie Janusz z Grażynką by nie poszli do kina, tylko poczekali te 45 dni aby popcorn z Biedronki zjeść oglądając na kanapie.

I nie dowali się prawnik, bo jeśli ktoś bierze usługę HBO MAX ma wyraźnie napisane, że 45 dni po premierze w kinie, filmy WB na ich platformie.

Swoją drogą - bilety w kinach są teraz w dobrych cenach. Za Batmana, którego premiera jest 4 marca zapłaciłem 17,60zł, więc do stówki daleko ;)

Godzinę temu, Charlie1978KK napisał:

I bardzo dobrze robią, że nie wspominają o streamingu. Powinni wbijać ludziom do głowy, że najpierw kina, jeżeli zależy im na zarobku wlaśnie z kin.

Popieram rękoma i nogami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro informują, że "only in theaters" to oznacza, że  tych premier w serwisach SVOD nie traktują poważnie tylko jak zło konieczne - o czym pisałem już parę tygodni temu, a niektórzy twierdzili, że przecież to super biznes i już tak będzie na zawsze :).

Na amerykańskiej stronie HBO Max jest malutkie info "Exclusive streaming access to the biggest Warner Bros. movies of 2022 at no extra cost", ale żadnymi tytułami się nie chwalą.

Z nowych rzeczy jest promowana "Kimi", "Fallout" i "Winning Time". A tak to starocie. Co tylko potwierdza to o czym pisałem też w temacie naszego HBO Max (choć u nas to nawet informacji o tych premierach WB na razie nie ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pawop napisał:

Zainwestuj w lepszy sprzęt i internet, wtedy sam się przekonasz


Zainwestuj w lepszą jakość BluRay 4K... bo co z tego że masz TV jak oglądasz badziewną jakość. Wtedy dopiero się przekonasz... :) Wtedy pogadamy o jakości której nie doświadczasz...

 

Edytowane przez Cinemaniac4K
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bgmnt napisał:

Skoro informują, że "only in theaters" to oznacza, że  tych premier w serwisach SVOD nie traktują poważnie tylko jak zło konieczne - o czym pisałem już parę tygodni temu, a niektórzy twierdzili, że przecież to super biznes i już tak będzie na zawsze :).

 

Żartujesz sobie chyba. Takie korporacje wszystko traktują poważnie, co w szczególności wiąże się z ich zarobkiem. Czy kiedykolwiek podawali przy promocji kinowej, że za trzy miesiące na VOD wypożyczysz? Oni właśnie dlatego, że traktują to powaznie, to nie wspominają o SVOD. Kina, kina, kina, to jest priorytet na premierę filmu, później przyjedzie czas na serwis. Takie serwisy to przyszłość i kasa. Myśliszsz, że inwestowaliby setki milionów w coś, co jest złem koniecznym? Mogli obrać drogę Sony, wybrali jednak inwestycję w coś przyszłościowego i dochodowego.

  • Popieram 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Charlie1978KK Zaprzeczyłeś sobie przynajmniej trzy razy w tym poście...

Tu nie ma dwóch dróg. Albo traktujemy poważnie kina, albo traktujemy poważnie SVOD, a nie chcemy zadowolić wszystkich.

Disney+ nie ma problemów z promowaniem świeżych filmów kinowych jako składnika usługi. HBO jakoś tak.

No ale Disney ma też trochę więcej abonentów i większy z nich przychód.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

675 razy sobie zaprzeczyłem. Ty nie rozumiesz, że to nie są dwie drogi, tylko jedna. Batman jest filmem powstającym z myślą o kinach, w drugiej kolejności ma trafić do serwisu. W przypadku kin i serwisu ma zachecać, a nie sobie w drogę wchodzić. Disney? W którym miejscu w nowym zwiastunie do nowego "Doctor Strange" film jest promowany jako ten na "Disney+"? Jest "may 2022", czyli jest kino, nic o Disney+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...