Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W jednym z komentarzy pod artykułem media2 na temat dostępności Max, ktoś napisał, że dzwoniąc na infolinię dostał informację, że mając wykupiony pakiet z 33% zniżką dostanie, to co miał czyli 4K oraz dźwięk hdr. Będzie miał samą zawartość Hbo bez zawartości Playera, bez Igrzysk Olimpijskich i możliwości dokupienia pakietu tv/sport.

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fillion napisał(a):

Będzie miał samą zawartość Hbo bez zawartości Playera, bez Igrzysk Olimpijskich i możliwości dokupienia pakietu tv/sport.

Jeżeli tak faktycznie będzie to dla mnie rewelacja, nie chce płacić za popłuczyny i fusy z TVNu, a tym bardziej żeby się to wyświetlało w aplikacji. Ma być sama gęsta treść HBO.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekręciłeś, bo nie napisał o zniżce 33% tylko, że ma wykupioną subskrypcję przez App Store.

 

Mi na infolinii powiedzieli, że jeśli wykupione przez AppStore to mam dostęp do biblioteki hbo bez playera. Zostaje 4k i hdr ale brak papki od tvn i igrzysk oraz możliwości korzystania z pakietów telewizyjnych. mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z komentarzy pod artykułem media2 na temat dostępności Max, ktoś napisał, że dzwoniąc na infolinię dostał informację, że mając wykupiony pakiet z 33% zniżką dostanie, to co miał czyli 4K oraz dźwięk hdr. Będzie miał samą zawartość Hbo bez zawartości Playera, bez Igrzysk Olimpijskich i możliwości dokupienia pakietu tv/sport.
To jest od wczoraj wałkowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć co oznacza "bez treści Playera"? Seriale "Skazana", "Lady Love" i "Przesmyk" są Nowego Maxa czy również starego HBO Max? Czy subskrybenci HBO Max migrujący do Max bez zmiany planu będą mieć dostęp do zapowiadanych premier Nowego Maxa? Gesslerową mogą kodować, ale czy dostanę polskie seriale premium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak faktycznie będzie to dla mnie rewelacja, nie chce płacić za popłuczyny i fusy z TVNu, a tym bardziej żeby się to wyświetlało w aplikacji. Ma być sama gęsta treść HBO.
HBO Max to już dawno nie są gęste treści HBO. Z tym płaceniem to popłynąłeś
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, muza_tv napisał(a):

 

Nie. Przenoszą do "pakietu specjalnego", który technicznie utrzymuje to samo co HBO Max, czyli cena, trzy ekrany, 4K i DA.

Nie jest to żaden z trzech nowych pakietów podstawowych Maxa

Ale nie wiadomo, czy ten "pakiet specjalny" daje dostęp do wszystkich usług Maxa, typu transmisje z igrzysk czy pakiet "TV i Sport"

Akurat pakiet tv i sport zupelnie mnie nie interesuje. Interesuje mnie 4k na produkcjach HBO i dlatego jestem ciekaw czy jakbym teraz wykupił HBO Max na rok w tej promocyjnej cenie co jest dostępna na oficjalnej stronie to czy zostanę zmigrowany do tego pakietu z 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Marek99 napisał(a):

MAX przecież nie będzie udostępniał, i nie będzie oferował osobny dostęp do serwisu playera.

tego nikt nie wie co za sieczka trafi z playera do maxa , jak już wcześniej pisałem , mam dobrą cenę za miesięczny dostęp do playera bez reklam i zastanawiam się czy go nie rzucić skoro na 99 % to co w playerze przeniesie sie do maxa i będzie osobny HUB player , a player będzie rzekomo niszowym serwisem z kanałami typu FAST do granic możliwości rozdmuchany 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, michael112 napisał(a):

w ramach gratisowego bonusu.

 

10 minut temu, patryszq napisał(a):

zapomnij

 

Jakieś tam nieznaczne różnice mogą między oboma serwisami być. Już wiemy że wśród kanałów Max nie dostanie Cinemaxów, Motowizji i chyba jeszcze czegoś, jak również nie będzie miał paczki Canal+ i Eleven Sports. Z kolei Player nie ma kanału TVN Fabuła. Skoro tak, to i w bibliotece VOD mogą pojawić się różnice.

Ciekawe też czy w Maxie udostępnią kanały FAST playera? :P

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Player nadal będzie,  za dużo promocji to niezdrowo. Wcisną po trochu tych treści po pakietach i wyjdą lepiej na tym.

Właściciel ten sam, kto zabroni dawać tych treści do obu serwisów. WB spakował swoje wszystkie marki do jednego serwisu.

 

Player będzie marginalizowany a Max rozwijany, Kto wie czy w przyszłości nie kupią praw sportowych i będą je sprzedawać poprzez Maxa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, patryszq napisał(a):

tego nikt nie wie co za sieczka trafi z playera do maxa

Ihmo seriale premium z Playera powinny trafić do Maxa a cała telewizyjna reszta zostać w Playerze, zwłaszcza Kuba Wojewódzki, Madzia Gessler, Milionerzy czy Na Wspólnej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tych informacji ostatnich wynika że obecni subskrydenci platformy HBO Max zachowają nie tylko 33% zniżki ale także 4K, być może zatem także liczbę 4 urządzeń.

Ciekawe zatem jak ta platforma dla nas będzie wyglądała od 11.06. Domyślam się że nie będzie żadnych zmian w ofecie. Nie dostaniemy w związku z tym rozszerzonej oferty o Player.

Nie płakałbym, ale teraz zaczyna mnie zaciekawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa źródła

https://media2.pl/media/170982-HBO-Max-zmienia-sie-w-Max.-Co-z-obecnymi-uzytkownikami-i-4K.html

Cytat

W dniu startu, po zalogowaniu się do Maxa, zachowają swój dotychczasowy plan subskrypcji, cenę usługi, cechy i funkcjonalności platformy, w tym profile, historię oglądania. Jak precyzuje infolinia pomocy HBO Max, dotychczasowi użytkownicy bezpośredni HBO Max nie będą automatycznie migrowani do nowych pakietów Max. Dla nich zostanie zachowany specjalny pakiet na dotychczasowych zasadach, czyli bez zmiany ceny (29.99 zł), z zachowaniem zniżki (33% na zawsze, jeśli z niej nadal korzystają) oraz technicznymi funkcjonalnościami, w tym 4K czy Dolby Atmos.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

W App Store HBO Max jest 29,99 zł za miesiąc lub 234,99 zł za rok.

No właśnie taki mam, istnieją pakiety podstawowy, standardowy, premium oraz właśnie ten dodatkowy - nazywa się teraz "Przed Standardowym". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...