Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po vpn zalogowałem się do hbo max danymi z Polski więc chyba jedyne co muszą zdjąć to blokadę regionalną. Kilka stron z komunikatami polskimi też zauważyłem jak chociażby komunikat o dodaniu dekodera z prośbą o wpisanie kodu. W profilu użytkownika mam swoje dane z hbo go oraz informację o kolejnej płatności 19.9 więc chyba migrację już przeprowadzili. Oczywiście po zalogowaniu pokazuje mi się komunikat że jestem poza strefą zasięgu więc nic nie da się oglądać. Ale udało mi się dodać profil użytkownika. To tyle pewnie na dziś. Trzeba iść spać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:
3 godziny temu, Toma441 napisał:
I tak nie zrozumiesz, skoro jeszcze dopytujesz. 

Ty sam nie wiesz czego chcesz. Czepiasz się żeby się czepiać. Zapowiedzieli start jutro i tak zapewne będzie. Oczekujesz, że podadzą Ci godzinę startu? Opanuj się!

Człowieku, naucz się czytać ze zrozumieniem, także w kontekście. Każdy szanujący się obserwator, znający się chociaż trochę na marketingu wie, że ten start jest żenujący jak na tak duży koncern medialny. Jesteś na forum dla ludzi, których temat interesuje, którzy się nim pasjonują, a argumentujesz na poziomie 5 latka. Poczytaj choćby Twittera, zweryfikuj info, że w dniu startu hbo max po północy, zamiast wrzucić nowości od razu na nową platformę, skoro biorą za to kasę, wrzucili Diunę i Kosmiczny mecz 2 w średniej jakości na... Hbo GO, które miało... Zniknąć. Jeśli to nie jest żenadą, to czym jest? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezly cyrk z tym, że filmy wjechały na HBO GO :).

Mamy premiery "Dune" i "Space Jam" równiutko o północy tam, a Max nie ruszyło.

Ja to mam wrażenie, że HBO Max całościowo robią z USA, a nie nasz europejski oddzial i jak jutro rano przyjdą do pracy to puszczą deploya serwisu.

Albo zaplanowali to na północ czasu ET ;).

 

Swoją drogą, ktoś tam twierdził, że u nas jest tanio i w ogóle superaśnie. Widzę, że w Holandii promocja 50% ceny i ciekawostka - 3 euro za plan basic (z "dobrą jakością") i 4 euro za plan standard "najlepsza jakość i 4K".

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, naucz się czytać ze zrozumieniem, także w kontekście. Każdy szanujący się obserwator, znający się chociaż trochę na marketingu wie, że ten start jest żenujący jak na tak duży koncern medialny. Jesteś na forum dla ludzi, których temat interesuje, którzy się nim pasjonują, a argumentujesz na poziomie 5 latka. Poczytaj choćby Twittera, zweryfikuj info, że w dniu startu hbo max po północy, zamiast wrzucić nowości od razu na nową platformę, skoro biorą za to kasę, wrzucili Diunę i Kosmiczny mecz 2 w średniej jakości na... Hbo GO, które miało... Zniknąć. Jeśli to nie jest żenadą, to czym jest? 
Jeśli moja argumentacja jest na poziomie 5 latka, to Twoja jest na poziomie dwulatka, który płacze i tupie bo nie dostał zabawki.
No i co, że filmy pojawiły się na HBO Go? Jakby przez to nie pojawiły się jutro na Max, to rzeczywiście byłaby wtopa, a tak, to jest tylko ciekawostka.
Robisz po prostu g.wnoburze.



  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na play.hbomax.com już można się zalogować. Wszystko ładnie spolszczone. Przy matrix zmartwychstanie i innych są opisy o 4k. Czy materiały są 4k nie wiem bo tv nie mam 4k. W oglądaj dalej czy moja lista nie mam nic co oglądałem/dodałem wcześniej więc albo tego nie przeniosą albo jest to w trakcie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...