Skocz do zawartości

HBO Max - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Cinemaniac4K napisał:


Dokładnie jak piszesz... Player nie daje HDR ale 4K wygląda fajnie - od razu inaczej się seriale ogląda... :) Wychodzi na to że rozpiętość roczników bez HDR jest bardzo duża - jak się nie mylę to [2016-2018]. Całe szczęście że to tylko kilka filmów a nie jak u konkurencji także masa seriali.

 


Tam gdzie pisałem wcześniej jest info na wszystkich modelach Samsunga... na 100%. Ale pamiętam że są też roczniki TV Samsunga przy których dodatkowo wciska się [info] i wyskakuje belka od góry pokazująca dodatkowo jaka jest rozdzielczość i czy właśnie leci materiał HDR. U mnie w moim roczniku 2017 nie ma tej belki właśnie. Jeszcze jedno info o HDR masz jak odpalasz plik video. W dolnym lewym rogu masz oznaczenie HDR jak takowy materiał jest odpalony.
 

U mnie tego napisu HDR nie ma w ustawieniach :D

 

@firemanbuba

Dzięki za wyjaśnienie,

sprawdz priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Adamus napisał:

Panowie i ew. Panie ;)

W  HBO MAX, na filmach 4K np. Diuna, macie te filmy z HDR tak ?

 

ew. Pani odpowie ;)  "Diuna" na Apple TV HDR jest; na oledzie od LG pokazuje dolby vision ;)

 

Tak Diuna wygląda na Apple TV:

7-D36-FCA8-0-FC1-4-DB2-9-DDA-703811-B925

Edytowane przez Delta21
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Adamus napisał:

Panowie i ew. Panie ;)

W  HBO MAX, na filmach 4K np. Diuna,Matrix najnowszy ,macie te filmy z HDR tak ?

 

Ja na LG mam DV

Telewizory bez DV powinny mieć HDR

 

@domin107 Player nie zniknie. Discovery+ ma się połączyć z HBO Max o czym są pisane artykuły. Czego nie rozumiesz?

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Arkon napisał:

Czyli jak mi się na ekranie pojawia Dolby Vision, to znaczy że dany film to obsługuje i ponoć to nawet lepszy system do HDR? Sorry za ponowne pytanie laika technicznego. :)

Dałem linka o rożnych standardach HDR. Przeczytaj. System DV jest lepsze od HDR

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, andrzejgratis napisał:

@Adamusoprogramowanie tv aktualizowałeś?

Mam w automacie ustawione,ale z palca też robiłem kilka x i niby najnowsze oprogramowanie mam

TV to,  UE49RU7372 tzw, Curved zakrzywiony ekran.

Ty jaki model masz?

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się... Player będzie nadal funkcjonował swoim życiem.
Tego nie wiadomo...
Ja na LG mam DV
Telewizory bez DV powinny mieć HDR
 
@domin107 Player nie zniknie. Discovery+ ma się połączyć z HBO Max o czym są pisane artykuły. Czego nie rozumiesz?
U nas nie ma jako takiego Discovery+. Wszystko jest w Playerze. Nie wiadomo jak będzie, więc nie ma co spekulować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma. Teraz za to będzie miał szansę wejść do PL jako jedna usługa z HBO Max. Wtedy z Playera zniknie, albo pozostaną wybrane pozycje, tak aby ludki wykupywali już łączoną usługę z HBO. Player pozostanie Playerem  głownie z sieczką TVN i tyle. 

Może tak już zakończymy pisanie o Playerze.  Zacznijmy jak coś się kiedyś może pojawi w tej kwestii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak Player nie zniknie, to pewnie i tak będzie wspólny pakiet Player + HBO Max. Właściwie już od dawna taki jest - formalnie w tej chwili świadczony jako usługa łączona TVN i Canal+, bo trzeba przy zakupie zaznaczyć dwie zgody: jedną dla TVN, drugą dla C+.

Co ciekawe, w ramach usługi świadczonej przez TVN są tylko pakiety: zwykły Player, Kanały TV i Eurosport. Natomiast "pod skrzydłami" C+ są pakiety Canal+, HBO oraz Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebczak U mnie nie ma takiego problemu. Wszystko odpala bez problemu. Spróbuj odłączyć tv od prądu na chwilę. 
Resetowałem już TV wcześniej, ale bez zmian. Kilka dni temu miałem taką samą sytuację, dopiero 2 dni później aplikacja działała poprawnie. Z HBO Go nie miałem nigdy takich problemów jak teraz z MAX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sebczak napisał:

U mnie od wczoraj na Tizen 5.5 2020 nie można nic obejrzeć, ciągle komunikaty, ze tytul niedostępny. Czy u innych jest ten sam problem?

to nie problem z tizen tylko z HBM , ile SMART tv tyle problemów z HBM , cały czas trwa migracja , cały czas " pieszczą " aplikacje , cały czas coś jest " poprawiane " , stąd wybiórcze problemy 💁‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...