Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z przelewami i płatnościami za jeden kanał nie byłoby żadnych problemów. Po prostu TnK założyłaby w banku oddzielne konta na każdy kanał i jeżeli ktoś chciałby oglądać jakieś kanały, wpłacałby odpowiednią kwotę pieniędzy na dane konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko teraz każdy użytkownik ma indywidualny numer konta do doładowań. Chciałoby im się zakładać po kilka kont dla każdego użytkownika tylko po to, żeby mógł opłacać dodatkowo płatne kanały ?? Chyba prowadzenie tych kont także kosztuje, na pewno duużo taniej niż dla osób prywatnych, ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatności za poszczególny kanał można bardzo prosto wprowadzić. Robią np tak: TV4 - 2,10 zł, Discovery 2,20 zł itd. Przecież tak ma Polsat Cyfrowy. Można do familijnego dokupić wybrany pakiet, wystarczy do opłaty podstawowej dodać daną kwotę i już działa. Wiem, bo sam tak robiłem.

 

TV4 jeżeli faktycznie ma być płatny, to pewnie w TNK będzie wrzucony do pakietu płatnego i tyle. Nie liczę na to, że do TNK dorzucą dwa albo trzy nowe kanały. Teraz wrzucą TV4 i na tym się pewnie skończy na pół roku, albo co gorsza wymienią kanał z obecnej oferty na TV4. TNK to raczej niszowa oferta i nie liczyłbym na zamieszczanie tutaj kanałów takich jak Filmbox itp. Przecież nie mogą konkurować ze swoją ofertą w N. Umieszczenie w TNK kanału filmowego, TV4 oraz Discovery History praktycznie zmiotłoby oferty pokroju Polsat Familijny oraz inne pakiety w n oraz Cyfra za kwotę 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niszowa w sensie, że nie będzie konkurowała z typowymi platformami na abonament, a raczej w niskiej cenie. Liczba użytkowników oznacza tylko tyle, że wiele osób nie stać lub nie widzą potrzeby kupowania ofert na abonament, ponieważ tak nie oglądają połowy z programów, które są oferowane w pakietach z ceny 30 - 40 zł ze względu na małą ich wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy TV 4 znajdzie się w TnK? Tego sam diabeł nie wie. Mnie natomiast zastanawia test na 11, 393 Mhz. Kodowanie, podobnie jak w przypadku Czwórki - dla n i tnk. Po txt widać, że jak zwykle testują na itvn. Jest tam też testowy kanał test_radio (z dostępem tylko dla n i TnK), ale nic tam nie nadają...

Nie spodziewam się dołączenia Discovery Historia. Prędzej na Hot Birdzie, przełączą do MPEG 2 TVP HISTORIA :lol2: Dla TnK oczywiście :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie

 

http://laki.[beep]/index.php?id=248#comments

 

 

Viper_2008 @ 6 Sty 2010 - 11:34 

Witam. Jeżeli chodzi o Universal to był provider przed świętami i przed nowym rokiem zniknoł, Tv4 jest cały czas provider na tnk i n a co ciekawe był też provider tnk na Rebel tv. To wszystko zachęciło mnie do rozmowy telefonicznej z operatorem.(Fajna pani i trochę się rozgadałem) Co z niej wynika ? 
Otórz to: 
- Testy prowadzone przez operatora nie śwadczą o tym że dany kanał pojawi się w ofercie 
- narazie nieoficjalnie Tv4 dołączy do oferty tnk z doładowaniem choć była opcja że do podstawowego jednak na dzień dzisiejszy pozostała opcja kilka tygogni kanał otwarty a potem na doładowanie 
-trzecia sprawa to plany nieoficjalne operatora a są one takie że może powstać opcja doładowanie plus tzw trzecie dodatkowe w którym znajdzie się kilka kanałów niestety jakie i za ile już nie udało mi się z tej pani wyciągnąć bo jak twierdzi sama nie wie. 
Termin pojawienia się Tv4 w tnk to druga połowa stycznia choć może ulec ten termin zmianie. 
Podzieliłem się z wami tym co usłyszałem i proszę o zaniechanie krytyki bo moim celem było podzielenie się informacją i jak narazie nieoficjalną. 
Pozdro.

 

przy zachowaniu dotychczasowych pakietów darmowego i płatnego, przez dodanie 3 opcji mogło by być metodą na zagospodarowanie tych 400 tyś kart TNK i podniesienie dochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę to co przypominałem a co wylądowało w koszu

Czy Telewizja na kartę będzie rozwijana od strony programowej, pojawią się w niej nowe stacje?

 

Mogą się wydarzyć jakieś niewielkie uzupełnienia oferty, może o jeden kanał, ale nie o więcej. Uważam, że w tej formule ten projekt jest tam, gdzie powinien być. Jego dalsze rozwijanie mogłoby spowodować kanibalizację naszej głównej oferty, a tego chcemy uniknąć.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/maciej-sojka

TV4 i Polsat po starcie DVB-T i koniec nowych kanałów. Chyba że jakiś dotychczasowy by zniknął to dla wypełnienia pustki może pojawić się jakiś o podobnej tematyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja o trzecim pakiecie jest bardzo dobra. I nie zgadzam się, że jest to konkurencja dla n. Jeśli tak by było to posiadacze komórek na kartę do dziś mogliby tylko dzwonić (jak w simplusie na początku), a juz sms-y i inne usługi byłyby tylko w abonamencie.

W drugim pakiecie widziałbym Eurosport, nFilm SD, Discovery Historia, jeszcze jeden kanał z bajkami (najlepiej Boomerang choć to jest prawie niemożliwe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...