Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ITI robi przetasowania. Dlaczego - możemy się domyślać. Chyba nie za darmo Cyfra + wzięła na swój transponder FilmBoxy - ITI robi miejsce na kilka kanałów (pewnie 4). Można się tylko zastanawiać jakie to mogą być kanały. A wracając do TNK. Można powiedzieć że na tą chwilę mają ofertę programową prawie pełną. Brakuje tylko 3 kanałów. Jeszcze jeden dla Dzieci (Może od tv Puls i dla niego jest robione miejsce - może będzie nawet FTA), Eurosport pl (jest na Astrze i można mieć za free ale jakoś się przyjęło w Polsce że platforma satelitarna bez Eurosportu to straszna bieda), i kanał filmowy - Nie premium typu HBO, nFilm choć osobiście dałbym te 4 zł miesięcznie więcej by mieć paczkę HBO.

 

 

Edit: He he he faktycznie poniosło mnie :) za HBO by chcieli pewnie 10zł a za paczkę z 40 :D Ale to nie zmienia faktu że by jakiś kanał filmowy wzbogacił by ofertę (alternatywa dla najtańszych pakietów z CP i C+)

 

Edit 2: 10 zł też nie jest z gumy i jak już napisałem dopłacił bym te 4zł miesięcznie za kanały które dopełniły by ofertę TNK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że na tą chwilę mają ofertę programową prawie pełną. Brakuje tylko 3 kanałów. Jeszcze jeden dla Dzieci (Może od tv Puls i dla niego jest robione miejsce - może będzie nawet FTA), Eurosport pl (jest na Astrze i można mieć za free ale jakoś się przyjęło w Polsce że platforma satelitarna bez Eurosportu to straszna bieda), i kanał filmowy - Nie premium typu HBO, nFilm choć osobiście dałbym te 4 zł miesięcznie więcej by mieć paczkę HBO.

 

Nie jestem specjalistą, ale skąd przekonania, że w wolne miejsca wpakują programy, które już mają. Przecież jeżeli na N jest Eurosport, HBO itp i jeżeli ma być na TNK wtedy nie muszą chyba dublować go na satce. Dlatego jeżeli tam jest miejsce, to tylko po to, aby wpakować nowe programy dla N. W TNK jak pojawi się pewnego dnia TV4 będzie super, a na inne programy narazie bym nie liczył. Jeżeli będą dochodziły to jedynie odpowiednio tanie i ogólne. HBO kosztuje 20 zł zależnie od platformy. Nikt na TNK nie wpakuje programu filmowego bez reklam, bo to jest górna półka za którą się płaci kupując gruby abonament. Taka oto klika w Polsce się zrobiła i żadna platforma nie da kanału filmowego jeżeli nie płacisz więcej niż 50 zł na miesiąc.

 

Poza tym co do Eurosportu jest TVP Sport, który jest super.

 

TNK ma bardzo dobrze dobrane obecnie kanały. Jak dojdzie TV4 to będzie w ogóle szeroki zakres tego, jak w takiej cenie. Obecnie TNK jest o wiele bardziej rozsądniejszą ofertą niż bawienie się i zakładanie tv cyfrowej naziemnej. Pewnie wiele osób też tak stwierdzi i dlatego wiele klientów ma TNK. Satelita daje dobry stabilny obraz i anteny nie trzeba montować na "20" metrowym maszcie. Jedynie co na TNK mogliby zmienić to Disney Channel na jakiś z fajnymi bajkami, bo to co prezentuje Disney to za głowę można się złapać. Niby kanał Disney a jeszcze tam kaczora Donalda i Myszka Miki nie widziałem. Mogli by zamienić na Boomeranga i jeżeli już tutaj wspominają o dopłacaniu 4 zł za jakiś kanał, to ja wolałbym te 4 zł dać za Boomeranga. Jak to wszystko się rozwinie zobaczymy, ale mam nadzieję że TNK będzie powolutku ewoluowała, a obecnie jest super i niech nikt nie zmienia obecnej zawartości programowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma dojść TV 4, po zmianach w ustawie, pewnie pojawi się Polsat i dla mnie osobiście będzie komplet, bo o to chyba chodzi w tym projekcie, a jak więcej to któraś z platform

( też posiadam). Projekt supe,r za 10 zł mies. wszystkie podstawowe programy w tym -za dodatkową opłatą i bez,chcesz możesz niepłacić - odbierasz programy bez dod. opłat, umowy brak- co chcieć więcej :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irytuje mnie opinia, że TVP Sport to kopia Eurosportu... snooker, tenis (w tym dwa turnieje Wielkiego Szlema), siatkówka (rzadkie transmisje ale zawsze), Puchar Narodów Afryki, curling, MotoGP to tylko niektóre ciekawe lub bardzo ciekawe wydarzenia sportowe, których nie zobaczymy na antenie TVP Sport. A że dublują się sporty zimowe, ME i MŚ w pływaniu oraz Igrzyska Olimpijskie no to co? Nie da się czegoś takiego uniknąć przy tak dużej liczbie kanałów sportowych.

Poza tym TVP Sport to stacja, która pokazuje transmisje z naciskiem na występy Polaków - ZIO w Vancouver na pewno nie będą tak samo relacjonowane na tych kanałach. Poza tym zajmuje się dyscyplinami o znacznie mniejszej popularności w Europie, a uznanymi u nas (np. żużel).

Uważam, że Eurosport, jako kanał ogólnoeuropejski, powinien w pierwszej kolejności (nawet za dodatkowe 1-2 zł) dołączyć do TnK. I właśnie jego najbardziej mi w ofercie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że TVP Sport to kopia Eurosportu. Mnie też odpowiadałby Eurosport w TNK, tymbardziej że np. w TVP Sport nie ma LeMans. Nacisk TVP Sport na polskich zawodników jest według mnie bardzo dobry, bo to powinna zapewniać TVP doceniać i promować polskie wartości. Obawiam się jednak, że Eurosport jest droższym programem i dlatego nie ma go w TNK. A czy będzie kto to wie, wpakują Eurosport 1, wtedy zacznie się narzekanie, że nie ma Eurosport 2, na który często przerzucają relacje. W końcu człowiek tak skończy na typowej platformie cyfrowej z abonamentem. Kwestia jedynie na czym komu zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK to nie wielka platforma cyfrowa tylko mała oferta skierowana przede wszystkim do osób nie mających dostępu do TVN. Więc takich kanałów (jakie się niektórym marzą), jak Eurosport, Discovery Historia, Boomerang, czy MTV nie będzie. Od tego są N, CP C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK to nie wielka platforma cyfrowa tylko mała oferta skierowana przede wszystkim do osób nie mających dostępu do TVN. Więc takich kanałów (jakie się niektórym marzą), jak Eurosport, Discovery Historia, Boomerang, czy MTV nie będzie. Od tego są N, CP C+

 

na szczęście jest dostępne Mtv i Eurosport niemieckie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat dla użytkowników telewizji na kartę :

„Uprzejmie informujemy, iż w dniu 28 stycznia 2010 roku o godzinie 12 nastąpi zmiana jednego z parametrów nadawania dla transpondera

11 508 MHz, z którego nadawane są następujące programy z oferty Telewizji na Kartę: Religia TV, nSport, Discovery Channel, TVP Sport

oraz TVN Warszawa. Zmianie ulegnie wartość parametru FEC z obecnej ¾ na nową 5/6. Pozostałe parametry nadawania nie ulegną zmianie.

W zależności od wykorzystywanego odbiornika, wprowadzenie zmiany może spowodować konieczność ponownego wyszukania programów.

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące sposobu ponownego wyszukania programów, odnieś się do instrukcji obsługi swojego odbiornika”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to za tą cene jest spoko. Eurosportu nie wymagam. Chociaż lubie oglądać sport, to co jest na TVP Sport + LM na nSport + TV4 (siatkówka, LE) by mi wystarczyło. Przydałby się Polsat, ale mam go z siatkowej więc mi to lotto czy dodadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...