Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Przypuszczalnie w nieodległej przyszłości TVN CNBC Biznes ogłosi upadłość (czego szczerze mu nie życzę) i znowu powstanie nam luka w ofercie.

Wierz mi - nie upadnie. Ostatnio TVN CNBC Biznes został doceniony, jako jeden z najlepszych kanałów informacyjnych nadających na 13E. Poza tym jeśli TV Biznes przetrwał tyle lat i nadal istnieje, to wspomniany TVN tym bardziej będzie świecić :wink:

Jak najbardziej kanał ten zmierza w kierunku działu "Wspomnień czar". Oglądalność TV Biznes jest czasami nawet 2-3 razy większa niż TVN Biznes. Stacja TVN jest znacznie droższa w utrzymaniu. No i nie ma ich w CP - gdyby byli w pakiecie Familijnym to jakoś by się trzymali. Czas jeszcze mają, ale jak dalej tak będzie, to za 1-2 lata mogą odlecieć w kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Akurat aż tak ważne to nie jest. Jakby TV Biznes był kodowany, ale dostępny we wszystkich platformach od najniższego pakietu, to na to samo by wyszło. W n pewnie by tak było, w C+ możliwe że też. No i do tego dochodziłaby kasa od tych platform.

Ale to nie ten temat.

Raczej nic specjalnego dawać nie muszą - ten D. Historia wydaje się najbardziej prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta platforma która pierwsza uruchomi system pre paid w swojej ofercie czyli płacę tylko za te kanały które chcę oglądać bez podpisywania żadnych umów będzie potentatem.[...]

po co mam płacić 48 zł za 100 kanałów skoro oglądam tylko 20.

Był taki Pan co miał taki plan, pracował on w TVP. Wiele osób na tym forum (i nie tylko) trzymało za niego kciuki, aby powiodła się realizacja owego planu. Niestety ten Pan nie pracuje już w TVP, a plan umarł wraz z jego zwolnieniem.

Osobiście mi też podoba się taki model płacenia, chętnie podpisałbym umowę z N-ką gdyby można było wziąść tylko jeden pakiet tematyczny.

Ale to już zupełnie inna historia i off topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK nie zapowiadało że w tym roku, będzie Tv4 może, nawet go nigdy nie być.

Ale Oby słowa, były prawdą, że będzie :brawo:

Możliwe, że wkrótce TV4 trafi też do oferty Telewizji na kartę (TNK), ale na razie nie potwierdzono kiedy. Jedyny komentarz ze strony ITI Neovision, to: "....będzie to termin nieodległy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Film? Co w nim takiego ciekawego, same powtórki z anteny Polsatu, a na dodatek to jest zupełnie nierealne. A co do BBC Entertainment (i innych kanałów BBC) taka propozycja bardzo mi się spodobała. Jeśli tylko umowa na wyłączność z Cyfrowym Polsatem wygasła i nie mają zamiaru jej przedłużać to byłaby niezła okazja dla TNK - 4 kanały nadające z nienależącego do żadnej z polskich platform transpondera DVB-S. Nawet jako dodatkowy pakiet, dajmy na to za 4 zł miesięcznie płacąc za rok z góry - to dopiero oferta! Ale zapewne jak i w powyżej wymienionym wypadku mało realne. Wybaczcie mi za fantazję, ale to z tego powodu, że (trzeba przyznać) przywiązałem się do kanałów BBC, a szczególnie rozrywkowego i dokumentalnego. :mrgreen:

 

Żeby jeszcze było coś ciekawego na polsacie, bo jak narazie to dają same stare powtórki.

Z tymi powtórkami to nie przesadzaj, często dużo lepiej sobie radzą od konkurentów. A poza tym na Polsacie póki co transmitowane są najważniejsze wydarzenia sportowe, do których Grupa Polsat posiada prawa telewizyjne. No i tylko w Polsacie dwie gale stulecia zdarzają się w jednym roku! :lol: Ale Polsat w TNK, a co dopiero w ofercie bez opłat to dosłownie byłoby wydarzenie stulecia! Jednak ustawy, wspomnianej już w poście usera Krisss16, jak nie było tak nie ma i długo (bardzo długo) może jej jeszcze nie być. Choć zastanawia mnie kwestia, jak Farfałowi udało się podpisać umowę w sprawie Polsatu i Polsatu 2 dla platformy TVP... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

satkurier.pl[/url]":2ib4y2hh]Już niedługo 3 kanały Filmbox w standardowej rozdzielczości powinny zmienić swoje parametry odbioru, ponieważ ich identyfikacja pojawiła się na jednym z transponderów platformy CYFRA+. Obecnie 3 kanały Filmbox (Filmbox, Filmbox Extra i Filmbox Family) dostępne są z tp. 16, jednak już wkrótce może dojść do zmiany transpondera na oznaczony numerem 114.

Zwolnią się trzy miejsca na tp. 16, z którego korzysta głównie TNK. Co to może oznaczać? Według mnie wspominane już wiele razy poszerzenie oferty kanałów TNK. Powód ten jest chyba najbardziej prawdopodobny. Ciekawe jakie kanały zajmą miejsce po Filmbox'ach, bo tak po prostu pustego miejsca nie zostawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwórka (tv4) już niedługo powinna pojawić się w TnK. Po wejściu na 4-kę w tunerze TnK wyskakuje napis "Brak dostępu", a nie "Kodowanie..." jak na innych kanałach zakodowanych, wygląda to tak jak w przypadku np. tvn24 gdy się nie opłaci abonamentu. Poza tym providery podobno zostały już podpięte, tylko nie są jeszcze aktywne. :)

 

tv4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby wprowadzili oddzielne płatności za poszczególne kanały. Bo jak przyszedłby im przelew to skąd mieliby wiedzieć jakie kanały zostały opłacone ?? Może przy doładowaniu miesięcznym dałoby się to jakoś poukładać żeby dla różnych opcji kanałów były różne kwoty do przelewu, ale dla doładowań na dłuższy czas byłoby to już bardzo trudne do ogarnięcia. Chyba, że po wpłaceniu kwoty byłaby możliwość np zalogowania na stronie TNK i wyboru kanałów, które chcemy oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...