Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

No ja juz sie przyzwyczailem,że jestem w tej gorszej czesci abonentow mimo że place dokladnie tyle samo co wybrancy z pelna oferta(jakbym mogl to bym oczywscie zmienil operatora).Ale żeby jednego kanalu nie mogli dac w miejsce jakiegos g..a których pelno na liscie?!

 

btw-widzę,że nawet na swoim fb nie dali oficjalnej informacji,wiadomo dlaczego  :mrgreen:

Edytowane przez levybydg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja jest na oficjalnej stronie:

 

https://www.multimedia.pl/Strefa-produktowa/Strefa-Klienta/AktualnosciKonkursy/Aktualnosci/Operator-Multimedia-Polska-w%C5%82aczy%C5%82-do-swojej-ofert

 

Ani słowa o tym, że kanały nie są dostępne we wszystkich lokalizacjach.

 

Jutro zamierzam napisać do UOKiK skargę na działania Multimedii dot. wprowadzania w błąd klientów ze strony operatora (informuje o usługach, których nie ma. Gdyż mam pakiet Sport Champions a kanału Eleven Extra próżno szukać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic temu nie poradzisz, nawet jeśli napiszesz do UOKiK. Uzyskasz odpowiedź że multimedia ze względów technicznych nie jest w stanie świadczyć pełnego dostępu do usług. Na tym się skończy.

Jedyne co można zrobić to zrezygnować z usług Multimedia, lub cierpliwie czekać w nieskończoność, i słuchając kolejnych bzdurnych wytłumaczeń typu: "ale o co chodzi"?

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbrajające swą niewiedzą i niekompetencją są wszystkie konsultantki infolinii a nawet pracownice BOK. Na pytanie dlaczego mam Cinemaxy w SD a koledzy w Katowicach w HD pani z BOKu powiedziała: "Chwileczkę,ja to sprawdzę." Po czym wzięła listę programów i powiedziała: "No tak ,rzeczywiście,Cinemaxy mamy w SD, ale może pan wziąć pakiet HD i będzie miał dużo tego typu programów ". Zagotowałem się. Na pytanie o Pulsy czy Stopklatkę w HD pani nie za bardzo wiedziała o co pytam i w końcu na pytanie o cyfryzację odpowiedziała: "Ale my już mamy telewizję cyfrową, a pan ma jeszcze analogową ?!" . Po tym wydarzeniu stwierdziłem : "ja nie chcę, ale muszę się napić!"   :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego z utęsknieniem czekam na UPC. Dla mnie jako maniaka sportu są ważne kanały sportowe,ale lubię też czasami coś innego obejrzeć w tv film,serial a nawet program naukowy.Gdyby nc+ nie leciało ze mną w kulki to bym siedział do dnia dzisiejszego. 

Edytowane przez kondzik23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam macie, jakiś wzór do wypowiedzenia,żeby dostać dobrą oferte? Chcę ugrać Maxbox + C+ na rok za 0 zl( do 31.08 promocja ważna niby)  +HBO na pól roku za 50 zl; realne?  z góry dzięki :)

Edytowane przez andyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moglibyście sprawdzić czy u Was w MM na kanale Zoom TV HD jest możliwość wyboru drugiej (oryginalnej) ścieżki dźwiękowej? W DVB-T na tym kanale taka możliwość istnieje, natomiast w UPC dostępna jest tylko 1 ścieżka dźwiękowa. Chciałbym się przekonać czy to Zoom TV nie udostępnia światłowodem dodatkowej ścieżki audio, czy może wina leży po stronie UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...