Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Oni to chyba biorą z satelity, bo bitrate najgorszy spośród kanałów TVN'u.

 

Teraz przy reklamach trochę skoczyło do 7 Mbps, ale przy "Ewa Gotuje" było poniżej 5 Mbps. W każdym razie, u mnie to 76 kanał HD w ofercie.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej zmianie powinno być zaraz info na stronach MM. Ale oczywiście nie ma. Podobnie jak przy innych zmianach. Kto to redaguje? :mad:

Program na nowej rozpisce nie miał czerwonej kropeczki, czyli nie był objęty gwarancją. MM chyba zaczęła wykorzystywać nowe zapisy :).

https://www.multimedia.pl/getattachment/e5ee2ba9-e758-404f-b2e1-4110963aeb69/MP_0205_16_programmingi_aktualizacja_z_blankiem_07_01_2016_HGTV_nDTV_Digital_TV_MMPSA_web[2].aspx

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno w lutym jak i w marcu będzie sporo cyfryzacji w wielu miejscowościach.
Mielec dołączył do szczęśliwców z tą ostatnią siódemką.
Obecnie brak jest Polsat Sport News HD, Zoom TV HD oraz Food Network HD.

 

EDIT:

Zapy kanałów FilmBox Action oraz FilmBox Arthouse, o które ktoś kiedyś prosił. Zdjęcia robione "kalkulatorem" - realnie jakość jest porównywalna do tej z UPC.

 

 

9y0p8a2.jpg

Zp5tbhO.jpg

 

wB1x84E.jpg

 

S8WfcaY.jpg

 

 

 

 

 

Edytowane przez Morthen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia na swoim profilu FB oficjalnie przyznała, że kanał "TO!TV" wylatuje z oferty z dniem 13 lutego br.

Na profilu ? A czemu nie na swoich stronach ? Co oni się tak boją bieżące aktualności programowe zamieszczać na swoich stronach !!? Każdy kto chce czegoś się dowiedzieć przede wszystkim odwiedza ich strony a nie profil Facebooka ! 2-3 lata temu zamieszczali nowości raczej na bieżąco. Cieniasy.   :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanałów niegwarantowanych jest cała masa. Gdyby one znikły z oferty to jak by ona wyglądała ? Cienko. Wobec widzów byłoby w porządku gdyby info było niezależnie od ich podziałów na gwarancje. Ciekawe czy ta "trzydziestka" to gwarantowana czy nie ? Skąd to wiedzieć jak ciiiiiisza na stronach. Wiedza dla wtajemniczonych ? Czy nie chcą wk.(beep) pozostałych ? To jest tragikomiczne !!  :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie tłumaczyłem ci tę kwestię.. Strona nie jest głównym ośrodkiem informacji - to właściwie tylko wizytówka. Jest nim BOK'i (lub eBOK i infolinia). Mój lokalny ma wykaz z podziałem na gwarantowane i niegwarantowane. Także powinienem dostać wraz z przedłużeniem umowy. A tobie, po co ta wiedza, skoro cię na razie nie dotyczy? Umieszczenie tego na stronie, skutkowałoby tylko zalewem pytań typu "dlaczego tego kanału u mnie nie ma?", od ludzi z innych regionów. Bezsensowne dokładanie sobie pracy. Tym bardziej, że cyfryzacja nie jest podyktowana ustalonym z góry harmonogramem.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma harmonogramu cyfryzacji ? Bela misia konfancela bęc ! Gniezno.(np, ) ?? Nikt mi nie powie że robią bez żadnego planu.Tylko my go nie znamy.  :grin:

 

Zgadzam się z Tobą. Nie przeprowadza się takich zmian - ot tak.

Plan i jakiś harmonogram zadań, zapewne istnieje. 

Jednak tak jak nadmieniłeś, dla nas jest niedostępny.

Ponad to, wobec sytuacji z UPC, myślę, że czeka nas w najbliższym czasie

wiele niespodzianek.

Oby tylko pozytywnych.

Czego sobie i Wam wszystkim życzę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...