Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do mieszkańców Opoczna i Tomasza Mazowieckiego oraz innych z mityczną ósemką/ parszywą dwuanstką - ile kanałów w analogu jest u Was?

Bardzo dobre pytanie które zadałeś, może teraz niedowiarki którzy myślą że jak usuną kanały analogowe to będą mieć pełną ofertę odpowiedź poniżej.

U mnie jest 50 ;)

 

U mnie też 50

a ja mam 42 kanały analogowe i okrojoną ofertę cyfrową. Czy ktoś jeszcze wierzy w brednie MM że jak zredukują kanały analogowe to w zamian pojawią się cyfrowe. :wink: :wink: :wink:

nie ma najmniejszych szans.

modernizacja stacji czołowej oraz założenie światłowodu to podstawa. światłowód główny przesyłowy do stacji czołowej, a nie do klienta końcowego. Proszę zwrócić na to uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Nie otrzymałem odpowiedzi na złożoną reklamację w sprawie dostępu do kanałów C+ SERIALE i C+ DISCOVERY.

Termin zgłoszenia - 12.05.2016r. Według mnie termin załatwienia mija w dniu dzisiejszym (chyba się nie mylę).

Sprawa z gatunku "trudna". :wink:

Co w takim przypadku?

Na załatwienie ostatecznie reklamacji multimedia ma 30dni, więc wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze wierzy w brednie MM że jak zredukują kanały analogowe to w zamian pojawią się cyfrowe. :wink: :wink: :wink:

nie ma najmniejszych szans.

Przestań wprowadzać w błąd. Słynna "Ósemka" HD pojawiła się za analogowe kanały. I co z tego, że w międzyczasie MM zrobiła jakieś wyjątki? Z kanałami Winnickiego będzie tak samo. Nawet sam nadawca to przyznał. A ty dalej swoje - jak mantrę. :roll:

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro1: koledzy, którzy pisali o 50 kanałach analogowych nie są z tych miejscowości, o które pytał mixiorek, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Zmień operatora i przestań wiecznie płakać w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś troszeczkę zapoznał się z budową sieci kablowych, oraz opiniami innych osób którzy piszą na tym forum sam byś zrozumiał. To nie ja wprowadzam w błąd tylko Ty. :roll:

Tak, oczywiście. Bo jej nie znam. :roll:

 

Nie wszędzie tam, gdzie są światłowody zaistniały wspomniane kanały. Teraz też tak nie będzie. Powtarzam, to jest w myśl zasady "coś za coś". Stopniowe rwdukowanie analogowej, w zamian więcej kanałów cyfrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modernizacja stacji czołowej oraz założenie światłowodu to podstawa. światłowód główny przesyłowy do stacji czołowej, a nie do klienta końcowego. Proszę zwrócić na to uwagę.

 

U mnie jest net 120Mb/s czyli oficjalnie najszybsza prędkość dostępna po HFC od MM. Moja wspólnota jest podłączona światłowodem, który wchodzi do hal garażowych. Podobnie "wchodzi" UPC (mają kabel z 12 włóknami) i Vectra. Jakoś nie mam "mitycznej ósemki"/ "parszywej dwunastki". Także mniemam, że ilość kanałów w analogu ma wpływ na ilość wolnego miejsca w DTV. Ktoś, kiedyś napisał przybliżony przelicznik -> 1 kanał w analogu = x kanałów DTV.

Nie widzę innego powodu, dla którego akurat ja do tej pory nie mam kanałów, które są dostępne w tych kilku miejscowościach. M.in. Opocznie i Tomaszowie Mazowieckim.

Edytowane przez mixiorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pełną ofertę z ósemką HD i pełny pakiet w analogu z 50 kanałami. Więc nie wiem skąd te sugestie, że u mnie jest wybrakowana oferta. ? :) Ja nie narzekam, gdyby mnie nakręcano na wybrakowaną ofertę, to bym nie podpisał umowy i tyle.

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do mieszkańców Opoczna i Tomasza Mazowieckiego oraz innych z mityczną ósemką/ parszywą dwuanstką - ile kanałów w analogu jest u Was?

Wybacz, gdzieś mi to pytanie umknęło w tym gąszczu. W Tomaszowie M. zostało 31 kanałów analogowych. Ale bierz pod uwagę, że wcześniej było ich 49. A nie tak, jak w Wa-wie: 65. ;)

Kanałów Winnickiego jeszcze nie ma. Mówiłem - nie w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, gdzieś mi to pytanie umknęło w tym gąszczu. W Tomaszowie M. zostało 31 kanałów analogowych. Ale bierz pod uwagę, że wcześniej było ich 49. A nie tak, jak w Wa-wie: 65. ;)

 

31... mało ;)

 

Kanałów Winnickiego jeszcze nie ma. Mówiłem - nie w maju.

 

1 czerwca już w środę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pełną ofertę z ósemką HD i pełny pakiet w analogu z 50 kanałami. Więc nie wiem skąd te sugestie, że u mnie jest wybrakowana oferta. ? :) Ja nie narzekam, gdyby mnie nakręcano na wybrakowaną ofertę, to bym nie podpisał umowy i tyle.

Dzięki za informację odnośnie oferty i ilości kanałów analogowych.  Niech ją przeczytają użytkownicy którzy twardo stoją przy swoim np: "Mr.Chiquita", "mixiorek" może zmienicie zdanie i przestaniecie wprowadzać innych w błąd? :wink: :wink:  Tak czy inaczej zapraszam do lektury odnośnie kablówek i częstotliwości analogowych i ich pojemności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty zrozum, że to tylko wyjątek od reguły. Wcale jej nie przekreśla. Dlaczego w Warszawie, albo w mateczniku Multimedii nie ma tych kanałów, pomimo światłowodów? Może wyjaśnisz?

Multimedia wcale nie ma aż tak złej sieci, żeby światłowody były tylko w paru miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniałem to wielokrotnie i szczegółowo. Dla przypomnienia warunek pierwszy instalacja światłowodu z centrali MM do stacji czołowej w danej miejscowości. Warunek drugi odpowiednio zmodernizowana stacja czołowa w danej miejscowości i nie chodzi tu o redukcję analogu, tylko o zakup odpowiednich urządzeń stacji czołowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...