Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Kuźwa, Czikita, to już wygląda jak obrona Częstochowy. Daj się wypowiedzieć innym i pozwól im mieć swoje zdanie. Przecież jedyna słuszna racja odeszła (podobno) w niebyt.

Maro , jak najbardziej czekam na twoją opinię. W tym wątku też można pisać mało pochlebnie o MMP. A już na pewno nie będzie nam nikt tego zabraniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że nie można? W którym miejscu ci ktoś zabrania? Może czytaj łaskawie ze zrozumieniem. Off-top zaczynał robić i tyle. :P

A tak w ogóle, ja namawiałem @maro_1983 do wzięcia NC+. :P Więc popieram zmianę, dobra decyzja. Nie może wiecznie czekać na ofertę, podobną do np. mojej.

Edytowane przez Mr.Chiquita
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że się mylisz i to grubo!

Nigdy już nie wrócę!

Nigdy MMP nie da mi/wam tego co oferuje konkurencja, tak więc to powoli ostatnie moje posty w temacie.

Chłopak dobrze prawi!

MMP oferuje (na razie) max. 62 HD w lokalizacjach, które można policzyć na palcach dłoni kilku osób!

Wiecznie nie będzie czekał, aż ktoś każe "pstryknąć" i włączyć!

 

Edytowane przez Pharrell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze 1,5 miesiąca do podjęcia decyzji i póki co mam ciekawsze sprawy na głowie niż wybór między NC+ a MMP. Choć nie powiem, gdybym miał pewną informację o podmiance Cinemaxów na HD w najbliższym czasie w mojej lokalizacji, pewnie w ogóle nie rozważałbym zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemaxy jednak w jakiejś tam wersji mam (fakt, jakość jest średnia ale jednak obejrzeć film się da), natomiast przechodząc do NC+ stracę bezpowrotnie dostęp do Polsat Sport (nie będzie nawet w SD). To jest jeszcze kwestia, która przemawia za pozostaniem w MMP.


Dzisiaj przedstawiono mi ofertę za 180 zł MaxBox-60Mb/s-Canal+Prestige-2 multiroom. W jaki sposób i w jakiej kwocie mógłbym wynegocjować to taniej?

Składając wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedstawiono mi ofertę za 180 zł MaxBox-60Mb/s-Canal+Prestige-2 multiroom. W jaki sposób i w jakiej kwocie mógłbym wynegocjować to taniej?

Tylko i wyłącznie wypowiedzenie. Swoją drogą nie przypominam sobie, żebym tu kiedykolwiek widział bardziej niedorzeczną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedstawiono mi ofertę za 180 zł MaxBox-60Mb/s-Canal+Prestige-2 multiroom. W jaki sposób i w jakiej kwocie mógłbym wynegocjować to taniej?

Ale jesteś klientem przedłużającym umowę? To konieczne jest wypowiedzenie, zgodnie oczywiście z terminami. To kwota kompletnie bez rabatów, a te zależą od negocjacji. Spokojnie można to uzyskać w okolicach 140zł i to nawet z dodatkami typu pakiet "HD".

 

@Yakuzzi

Zawsze możesz dodatkowo dobrać ofertę CP, albo naziemnie TV Mobilną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że jeśli u mnie na klatce pisze o końcu TV analogowej z dniem 1.04.2016r. to muszę to traktować jako prima aprilis ?? :wink:

Częstochowa (aż 230 tysięcy mieszkańców) będzie pierwszym miastem w Polsce (spośród setek innych miast) gdzie Multimedia odłączy swoim abonentom sygnał TV analogowej ?

I to już za półtora miesiąca ?

Ta ulotka jest kolejną prymitywną zagrywką Multimedii żeby zahukać emerytów i namówić ich do przejście na TV cyfrową.

Fałszywka, ściema i żerowanie na niekumatych starszych ludziach. Typowe metody naganiaczy legitymizowane przez koncern Multimedia.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yakuzzi  Plotki krążą, że prędzej Orange Sport zostanie wykupiony lub przejęty przez Eleven Sports Network. Wczoraj pojawiła się informacja, że ESN zakupił prawa do transmisji Formuły 1. Nakupili już tyle praw, że będą musieli albo uruchomić dodatkowo jeszcze jeden kanał, albo tak jak wcześniej wspomniałem przejąć lub wykupić jakąś stację.

http://blogi.satkurier.pl/125467-czy-eleven-uruchomi-dodatkowy-kanal.html

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...