Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie w Częstochowie na Wrzosowiaku rozwiesili kartki z informacją, że planowane jest wyłączenie sygnału analogowego. Ciekawe, co to może oznaczać... Poza tym, że zostanie wyłączony :)

Dołączysz niebawem do grupy "szczęśliwców", w których "emitowane" jest słynne 8 HD! :P

 

"Przyszłość" niektórych forumowiczów jawi się w czarnych kolorach....

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Aktualnie płacę 78 zł za MaxBoxa + HD + CAM + 30Mbit. Za ile można by to wyrwać przy negocjonowaniu umowy? I takie same pytanie ale z pakietem C+. Mieszkam we Wrocławiu. Słynnych 8HD na oczy nie widziałem, ale jakoś je przeżyć można, bo i tak nic nie ma na tych kanałach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Słynnych 8HD na oczy nie widziałem, ale jakoś je przeżyć można, bo i tak nic nie ma na tych kanałach ;]

 

To zależy co kto lubi.  Cinemaxy są kanałami premium,więc mówienie że na nich nie ma nic jest...niczym. Fokus lubię,jest ciekawy i w formacie HD milszy dla oka.Polsat News jest jednym z lepszych kanałow informacyjnych (jak dla mnie). Tak że ja czekam jednak cierpliwie na tę ósemkę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie płacę 78 zł za MaxBoxa + HD + CAM + 30Mbit. Za ile można by to wyrwać przy negocjonowaniu umowy? I takie same pytanie ale z pakietem C+. Mieszkam we Wrocławiu.

Z ceny raczej nie zejdziesz, ale możesz ugrać coś dodatkowo w podobnej cenie, np. HBO. MaxBox + HD + net + pakiet C+ to jakieś 110zł - w negocjacjach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówione pakiety przeważnie włączają w przeciągu 24 godzin od chwili ich zamówienia, najczęściej nad ranem. Przykładowo dziś rano zamawiam, włączają mi dopiero jutro nad ranem. Przynajmniej tak było w moim przypadku jak kiedyś dany pakiet zamawiałem.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie teraz taka wątpliwość. O ile wcześniej trzeba zlecić MMP wyłączenie pakietów dodatkowych?

Jeśli wziąłbym Eleveny bez zobowiązania za 15,90 zł to obowiązuje miesięczny czy 3 miesięczny okres wypowiedzenia tego pakietu?

Pytam bo jestem na wypowiedzeniu do 31.03. i nie za bardzo bym chciał, by ta ewentualna opcja przedłużyła mi umowę o miesiąc lub dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...