Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ugrałem tę samą cenę za Internet (bo kończy mi się w marcu) czyli 34,99 zł co teraz (Call Center proponował mi 39,99 zł) i za od razu przedłużyłem TV MaxBox w tej samej cenie co teraz czyli 59 zł od 1 lipca 2016 (bo TV konczy mi sie w czerwcu).

Wszystko na okres 24 miesięcy.

Cena niższa tylko w wypadku wypowiedzenia, ale w BOK nie mogli zejść niżej. Musiałby DUK oddzwaniać.

Ogólnie jestem zadowolony, bo nie będę płacił więcej niż do tej pory.

No to cię walnęli na prawie setkę PLN miesięcznie i na 2-letnią umowę. 

Najwolniejszy internet 12 Mb/s + TV MaxBox w cenie jaka jest na ich stronie internetowej.

Dobry dil, ale tylko dla firmy i tego gostka, który przytuli prowizję za twój podpis złożony na umowie.

...........................................

Jeśli ktoś ci wmawia, że niedługo będziesz płacił więcej to nigdy w to nie wierz.

Zachowaj w pamięci słowa śp. Dr. Jana Kulczyka (byłego najbogatszego Polaka), który zwykł mawiać : ''Jak jest okazja, to nie trzeba kupować. Jak dziś jest okazja, to jutro będzie taniej''.  :wink: 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kleofas11 Miałem do wyboru 12 miesięcy i 24 miesiące w tej samej cenie, więc wziąłem 24 miesiące. Po co za rok mam się z nimi użerać ? Call Center proponował mi cenę 39,99 zł za 12 Mb/s więc 5 zł drożej. Płacił będę tyle samo jak dotychczas.  Napisałeś, że za MaxBox będę płacił tyle co na ich stronie, a na stronie jest 59 zł, tyle tylko że nie doczytałeś, że ta cena na ich stronie nie uwzględnia ceny 10 zł za dekoder, więc razem byłoby 69 zł, a tak MaxBox wyniósł mnie 49 zł+10zł za dekoder czyli razem 59 zł, więc 10 zł mam zaoszczędzone w stosunku do tego co na ich stronie. Zresztą wcześniej też płaciłem za MaxBox 59 zł. W dodatku musiałem przejechać 47 km PKS do Łomży, bo tam mieści się najbliższy dla mnie BOK. Internetu większego niż 12 Mb/s nie potrzebuję, korzystam ze Smart TV w telewizorze, używam Internetu na laptopie do przeglądania stron, GG, Skype, czat, pogrania czasem w World of Tanks, World of Warships, czasami ściągnę sobie jakiś film z Torrentów, więc po co mi 20 Mb/s lub 30 Mb/s ? Uważam wizytę w BOK za udaną. Moim celem było aby płacić tyle samo, aby nie więcej.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też, bo właśnie zniknął jedyny poważny mankament ich oferty. Jeszcze wróciłyby FOX'y, pojawił się MGM HD i byłaby oferta idealna.

 

+ dla MM i ESN za to, że się dogadali. Mam nadzieję, że cena paczki nie przekroczy 16zł. Pierwszy duży operator kablowy będzie miał te kanały.

Jednak to czy ta oferta wygląda dobrze dowiemy się jak ESN wejdzie do Vectry i do UPC. Jeżeli będzie na zbliżonym poziomie cenowym i też jako pakiet premium to MM na tym wygrała bo ma te kanały jako pierwsza. Im dłużej ESN będzie negocjować, szczególnie z UPC, które jest moim zdaniem języczkiem uwagi (sieć docierająca do "najlepszych i najbogatszych klientów", przynajmniej statystycznie) tym MM jest bardziej wygrana. Natomiast jeżeli, u któregokolwiek z dużych operatorów ESN wyląduje w pakiecie głównym to będzie znaczyło, że MM tanio naszą skórę sprzedała.

 

Odnośnie idealnej oferty MM... Krótka lista:

- Polsat News HD

- Fokus TV HD

- Paczka National Geo HD

- Paczka BBC HD

- Foxy HD

- Domo+ HD

- Kuchnia+ HD

- TNT HD

- Polsat Film HD

- Stopklatka HD

- CBS Europa HD

 

To tak na szybko z braków mnie uwierających. Niby nie wiele a tak wiele brakuje do ideału. Oddam za powyższe kanały z 30-40 te, które moim zdaniem to gnioty, na które nie poświęciłem ani sekundy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno w tym roku zobaczymy Polsat News HD, Cinemaxy HD, Pulsy HD, Republika HD, Stopklatka HD, Fokus HD po redukcji analogu. Tam gdzie już była redukcja analogu te kanały już tam przecież są. Więc po redukcji analogu znajdzie się miejsce i na inne kanały w HD. Ten rok jak już wiadomo będzie pod tym względem przełomowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kleofas11 Miałem do wyboru 12 miesięcy i 24 miesiące w tej samej cenie, więc wziąłem 24 miesiące. Po co za rok mam się z nimi użerać ? Call Center proponował mi cenę 39,99 zł za 12 Mb/s więc 5 zł drożej. Płacił będę tyle samo jak dotychczas.  Napisałeś, że za MaxBox będę płacił tyle co na ich stronie, a na stronie jest 59 zł, tyle tylko że nie doczytałeś, że ta cena na ich stronie nie uwzględnia ceny 10 zł za dekoder, więc razem byłoby 69 zł, a tak MaxBox wyniósł mnie 49 zł+10zł za dekoder czyli razem 59 zł, więc 10 zł mam zaoszczędzone w stosunku do tego co na ich stronie. Zresztą wcześniej też płaciłem za MaxBox 59 zł. W dodatku musiałem przejechać 47 km PKS do Łomży, bo tam mieści się najbliższy dla mnie BOK. Internetu większego niż 12 Mb/s nie potrzebuję

Według mnie trochę za szybko odpuściłeś. 12 mega za jakiś czas to naprawdę będzie mała prędkość - szczególnie w perspektywie 2 lat. Dokupisz sobie kolejne urządzenie i będzie Ci brakowało tego neta. Mogłeś wziąć jakiś pakiet i jeszcze bardziej obniżyć rachunek. Ja też na początku miałem sam net od MM (12 mega za 34.99 :) ). Jak zadzwoniłem do przedstawiciela, że chcę dobrać TV to sam zaproponował, że wygasimy umowę na internet i zrobimy jakiś pakiet. Także jak MM wywęszy, że może zarobić więcej to są skłonni do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiler Nie mam zamiaru dokupywać następnego urządzenia. Mieszkam sam w kawalerce, komórkę mam jeszcze Nokia 6220 Classic, która już powoli zaczyna szwankować. Jak korzystam z Internetu na laptopie to nie korzystam wtedy z Internetu na TV , i odwrotnie - jak korzystam z Internetu w TV to nie korzystam z Internetu w laptopie. Poza tym mam modem Cisco bez wi-fi, druga sprawa TV Samsung UE32ES5500 nie ma wbudowanego wi-fi, potrzebny jest zewnetrzny adapter który sie podpina pod USB. Więc za kazdym razem zmieniam kable w zaleznosci od tego gdzie chce miec Internet, czy w TV czy w laptopie, nie przeszkadza mi to. TV Ultra HD tez nagle nie bede kupowal, po za tym za wiele tresci w 4K w Internecie nie ma. Do 4K to już wiadomo, że trzeba brać 30 Mb/s. Dla mnie w tej chwili 12 Mb/s to optymalne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcije

Na powrót NGC i Nat Geo Wild jest praktycznie zerowa szansa. FIC za dużo chce od Multimedii. Teraz jeszcze doszedł Nat Geo People - to tym bardziej.

 

@mixiorek

Większość z tych kanałów już przecież jest w kilkudziesięciu miastach (np. u mnie), tylko czekają na redukcję u reszty. Inne podmianki na HD, też nie dojdą bez tego. Trzeba czekać. A poza tym, pomagają częste marudzenia klientów na FB. Dzisiaj się przekonaliśmy dobitnie, że to jednak działa. :P

 

@marivsh

Jak widzisz testy, to Eleveny będą. Jak nie, to sobie poczekasz do "nie-wiadomo-kiedy". :D TVP Sport HD nie był specjalnie testowany przed startem. To inna sytuacja (Heh, czemu tu tak często wiele osób powołuje się na analogię?). Teraz krucho z miejscem, więc musieli sprawdzić.

 

@maro_1983

Multimedia tak naprawdę wciąż negocjuje z Eleven. Chodzi o optymalniejsze rozwiązanie dla klientów MaxBoxa. Może jeszcze uda się to zmienić? Na tę chwilę cena to ok. 16zł.

 

@mirolop

Strasznie męczące jest takie przekładanie. Czas wymienić TV (niekoniecznie na UHD) i kupić router. Od razu życie stanie się prostsze. Wi-Fi to jedno z dobrodziejstw rozwoju techniki. Mam w domu tyle urządzeń z tego korzystających, że powrót do kabla byłby koszmarem (szczególnie latem w ogrodzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że Multimedia mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła tymi Elevenami. Spodziewałem się, że będą znów na szarym końcu za UPC, Vectrą itp. A tu tak naprawdę są 2 jeśli chodzi o dużych operatorów (po NC+) a pierwsi wśród kablowych. Brawo! Oby cena dla posiadaczy MaxBoxa była w okolicach 10 zł to będzie dobrze :) Na pewno cena będzie się różnić w zależności od posiadanego pakietu, bo tak piszą w oficjalnym komunikacie. A 16 zł to chyba będzie cena podstawowa bez promocji?

@Chiquita - jak bym miał taką ofertę jak Ty (w sensie to co jest teraz + Eleveny + słynna ósemka HD) to nie myślałbym nawet o zmianie operatora. A tak jeszcze mam wątpliwości. Jednak Cinemax w SD bardzo razi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa, w tej chwili mam Maxbox i Net 60MB za 80zł, złożyłem wypowiedzenie i czekam na telefon z działu utrzymania klienta. W nowej umowie chciałbym Maxbox, pakiet HD, HBO, Moduł Cam, net 12MB. W jakiej cenie powinienem to od nich dostać?

Edytowane przez xmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcije

Na powrót NGC i Nat Geo Wild jest praktycznie zerowa szansa. FIC za dużo chce od Multimedii. Teraz jeszcze doszedł Nat Geo People - to tym bardziej.

To od UPC, Vectry czy NC+ chcą mniej? Jestem w stanie przeżyć bez tych kanałów natomiast zastanawia mnie czemu MMP nie potrafi dogadać się z FOXem a inni potrafią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ochami i achami poczekajmy, aż inni operatorzy włączą też Eleveny i porównamy ceny. Póki co 16zł nie jest dobrą ceną. Myślę, że 12zł to byłby akceptowalny max dla posiadaczy Maxboxa. Zobaczymy też czy po roku od utraty wielu praw do transmisji Canal+ będzie skory do obniżki pakietu w kablówkach. Na tym rozdrobnieniu rynku transmisji traci tylko klient i kto wie czy nie ma tutaj porozumienia nadawców (wiem, trochę naciągana teoria).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...