Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja to za bardzo nie rozumiem ogólnie tego tłumaczenia się brakiem miejsca..

Mając w miarę nowoczesne wzmacniacze i sprzęt ma się na luzie do dyspozycji nawet 85 kanałów kablówce na cele tv.

40 kanałów analogowych, zostaje 45 na cyfrówkę. Średnio 5 kanałów na jeden mux (a można upchać i 8) = 225 kanałów, gdzie tu brak miejsca ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz kablówce tylko po to, żeby oglądać darmowe kanały lepszej jakości?

 

 

Żle mnie zrozumiałeś. Też bym chciał MGM HD. I co z tego żebym chciał ? Nie ma miejsca !

Ciekawe czy mają jakiś harmonogram ograniczeń analoga. Zerknąć bym chciał na niego. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co szkodzi się domagać? Nie myślisz przyszłościowo. Obecna sytuacja nie potrwa wiecznie. MGM HD mogliby włączyć, w miastach gdzie była redukcja. I chyba lepiej czekać na kanał, który już jest w ofercie u innych, niż go się wcale nie doczekać? ;)


A pro po konkurencji. U mnie ostatnio pojawiła się kablówka IPTV - Digicom. Mają MGM HD, Fox'y, NGC'ki, BBC i inne, których nie ma w Multimedii. Ale jednocześnie mają spore braki, a cenowo wyżej niż UPC za maksymalny pakiet. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia ma gorszą infrastrukturę, w dodatku nie rozwija już HFC. A w przeciwieństwie do Vectry, blisko połowa klientów to analogowcy. Nie chcą tracić tych zysków, dlatego bardzo się z wyłączeniami ociągają. Nowe kanały są, ale tylko w ok. 20 miejscowościach. I praktycznie zero info, co dalej.


Co gorsza, zaczęli strzyc bitrate kanałów HD. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Chiquita Dwa razy pisałem w wiadomosci prywatnej na Facebooku wlasnie w sprawie powrotu TLC i Eurosport 2 na stare pozycje. Odpowiedz była ze przekaza wiadomosc odpowiedniemu działowi. Mamy dziś 4 grudnia a kanały dalej są na wyższych pozycjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listopad się skończył, a TLC i Eurosport 2 nadal na wysokich pozycjach EPG (12 i 15). A miały być tylko na chwilę. I gdzie brakujące kanały HD od Discovery? :/

 

Pierw niech dołączą kanały HD z ostatniej partii wszystkim abonentom gdzie jest pełna oferta, a nie myślisz o kolejnych nowościach...

Rozumiem, że Ty już je masz ale w wielu innych miastach ludzie cały czas czekają na Pulsy i Cinemaxy w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw niech dołączą kanały HD z ostatniej partii wszystkim abonentom gdzie jest pełna oferta, a nie myślisz o kolejnych nowościach...

Rozumiem, że Ty już je masz ale w wielu innych miastach ludzie cały czas czekają na Pulsy i Cinemaxy w HD.

Raczej nie zrobią tego, co wiadomo nie od dziś. Ale ta sytuacja, nie powinna być powodem wstrzymywania dalszego rozwoju oferty kanałowej. Poprzednio, gdy pojawił się m.in. Stars TV HD i ok. 11 k. HD, jakoś nie mieli z tym oporów. Zachodziły inne zmiany mimo, że do tej pory nie wszyscy te kanały dostali.

 

Zatem nie podzielam twojej uwagi. Gdyby się do niej zastosowali, to byłby prawdziwy gwoźdź do trumny MMP. Tych 8 HD (Puls HD itd.), większa część klienteli nie zobaczy jeszcze przez długie miesiące.

Jak powiedziałem: Lepiej czekać na kanały, które już są u innych. Niż na takie, które nie wiadomo czy w ogóle zaistnieją w ofercie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Ale musisz zrozumieć innych. Co mają powiedzieć klienci z Canal+ w SD czy HBO SD ? Cieszyć się z MGM HD ? Discovery Science HD ?

Skoro kanały premium puszcza się abonentowi który za nie dodatkowo płaci w technologii SD to jak on ma patrzeć na rozwój programowy MMP ?

Ty jesteś w komfortowej sytuacji,masz wszystko co MM "nadaje". Też w Twojej sytuacji bym czekał na Discovery w HD.

Ale sytuacja klienta z max 11 programami HD i jego patrzenie na firmę jest zupełnie inne. Piszesz że może to trwać miesiącami.To optymistyczne.Oby nie latami !! :wink:

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX

Nic nie muszę. Byłem dokładnie w takiej samej sytuacji poprzednio, więc znam ten ból. Nie sugeruj mi zatem braku zrozumienia. :P

 

Dobrze wiesz, że mam rację. Inaczej po co robić redukcję, jeśli nie będą dochodziły nowości? Częstotliwości mają miesiącami leżeć puste? To już lepiej zostawić te kanały analogowcom, do czasu wspólnego wyłączenia. Ale wiadomo, że to nieopłacalne. Dlatego uważam, że MMP nie może zasłaniać się przypadkami nierówności, w sprawie braku rozwijania oferty. Tym bardziej, że modernizacja jest kosztowna i potrwa latami (dłużej niż redukcja/wyłączenie analoga).

 

I mnie kanały Discovery nie obchodzą, nie mam parcia na ilość, jak większość tutaj. Zwracam uwagę na problem, który może stać się wygodną wymówką Multimedii. Szkoda, że tak słabo go widzisz. Mnie obchodzi wyłącznie przycinanie bitrate kanałów HD. I z tego powodu mogę odejść. A, nie z braku 8, 10 czy 20 kanałów HD, których w większości bym nie oglądał. :P

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze. I co dalej. Upłynęło już trochę wody od czasu TVN Fabuła HD i nic. Nawet Święta które dla większości operatorów jest okazją do włączenia nowych kanałów na Multimedię nie działają. Zamiast kanałów "daje" nam drony. Szkoda gadać... :(

 

Ja też nie mam parcia na ilość. Ale włączenie paczki Discovery w HD czy słynnej ósemki to podnoszenie jakości a nie ilości.

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź oficjalna od technika:

Witam,

 

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą.

 

Obecna audycja nadawana w formacie 4:3 , u nas na firmowym telewizorze to samo , także nic z tym nie zrobimy nie jest to usterka lecz format w którym nadawca go emituje.

 

Pozdrawiam serdecznie

Czyli jest to usterka, a zarazem nie jest. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...