Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Mi brakuje tylko kanałów Eleven, ale jak by były dodatkowo płatne to i tak bym ich nie wykupił. :) Tak naprawdę i tak codziennie oglądam te same programy, przyzwyczaiłem się do nich. Czasami brakuje niektórych kanałów, ale da się z tym żyć.

Niedługo i tak nie będę miał czasu na telewizję, a kanałów z bajkami w MM pod dostatkiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX
Koloryzujesz rzeczywistość, i to bardzo.

I sprawa:
Wczoraj pisałeś, że żadna inna znana sieć nie ma dubli od Viacom. Czyli wymyśliłeś teorię, której nawet nie chciało ci się sprawdzić. Bo dzisiaj na dzień dobry, ktoś z Vectrą napisał, że u nich jest podobnie. :roll:

II sprawa:
Nie wciskaj mi kitu o braku aktualizacji. :/ W tym linku widnieje data 27.10.2015r. Czyli całkiem niedawno to pisali. Jest także nowy cennik i wykaz programów. Najlepsze jest to, że te zmiany oficjalnie wejdą dopiero od 1 grudnia. Jestem w stanie zrozumieć, że włączyli wcześniej, bo testy itp. Ale tobie nie wierzę na słowo. :P Wierze oficjalnemu dokumentowi. A tam w wykazie nie ma HBO i Cinemax. Czyżby sprzedawali je pod stołem?  :roll:  Mają kilka perełek, nie przeczę. Ale tak dopiero oficjalnie będzie. Wcześniej mieli braki większe niż my, które zasypywali np. Filmboxami Premium. Przed tą zmianą w ogóle nie mieli sensownych pakietów tańszych. I płacili więcej za mniej (np. pakiet "Startowy" kosztował tyle, co u nas SuperBox, a zawartość z MiniBoxa). Dlatego wcale nie dziwię się, że to zmienili i trochę dodali (notabene MMP też dodała sporo kanałów przez ostatnie 1,5r nie zmieniając cen :twisted: ). Ilość kanałów HD też nie jest jakaś imponująca - ok. 60 (ja tyle mam w tej chwili :D). Multimedia też jest w trakcie zmian. Jak się ze wszystkim wyrobią, to u nas będzie znacznie więcej. Ale na to potrzeba czasu. Poprawienie jednej dzielnicy, a rozległej infrastruktury 2000 miast i miasteczek, to zupełnie inna para kaloszy.
 

Serwis na miejscu,technicy są w budynku spółdzielni i usuwają awarię w tym samym dniu.

Dziwne, żeby było inaczej. Małe kablówki zawsze mają lepiej. Dużo mniej ludzi do obsługi. Tym bardziej taka kablówka spółdzielni - nie obejmuje nawet całego obszaru miasta. Im większa skala, tym trudniej na tym zapanować. Tego problemu nie przeskoczysz. Co więcej, występuję on w prawie każdej branży związanej z usługami. Sieciówki zawsze są grosze. Mniejsi mają więcej czasu na dopieszczenie klienta.
 

PS.Mają już paczkę Discovery w HD,Polsaty w HD,TV4 HD i nie ruszali analoga. Czy MM kiedyś ich dogoni.Wątpię.Pozdrawiam. :grin:

Piszesz głupoty bez kompletnego rozeznania w sprawie:

1. Multimedia ma ogólnie gorszą infrastrukturę.
2. Multimedia w kablu ma też telefonię cyfrową i VoD. W tej "kablóweczce" tego nie widzę.
3. Multimedia w analogowej telewizji, w wielu miejscach oferuje 55 kanałów. CSM "Nasza praca" - 48.
4. Multimedia ma ogólnie większą liczbę kanałów 164. CSMNP - 119. Oczywiście niweluje to trochę liczba kanałów HD: 52 < 61. Ale nie aż tak bardzo.
5. Multimedia ma jeszcze duble kanałów. Wielokrotnie pisałem, że to wymaga dogadywania się z nadawcami. Więc nie taka prosta sprawa.

Moim zdaniem, MMP wkrótce nie tylko dogoni CSMNP, ale także przegoni. Cierpliwości, potrzeba czasu dla tych zmian.

@Kiler
Serdecznie gratuluję. Ja też się przymierzam. :>

Edytowane przez Mr.Chiquita
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, MMP wkrótce nie tylko dogoni CSMNP, ale także przegoni. Cierpliwości, potrzeba czasu dla tych zmian.

...potrzeba redukcji analogu WSZĘDZIE, a jak już wiadomo, z tym będzie różnie...!

Nie ma inne możliwości!

Zatem, to jeszcze długo potrwa... i raczej nie będzie dla "każdego" :/

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/121253/sat-mont-service-12-nowych-kanalow-hd.html

Wszyscy powoli uciekają MMP!

 

...kolejny dzień bez niespodzianki... :/

 

Ale przecież w Opocznie i Tomaszowie Mazowieckim klienci MM mają te kanały więć o co chodzi? Kto powiedział, że oferta ma być jednolita? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem propozycję przedłużeniową Max Box+Canal+Filmbox+HD za 93 zł /m-c z umową na 12 miesięcy. Może i cena jest dobra, ale OFERTA PROGRAMOWA jest na dzień dzisiejszy żenująco słaba. Konkurencja daje znacznie więcej.  Tak więc nic mnie w Multimedii już nie zatrzyma.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem. Comedy Central jest w Vectrze 2x ale raz jako SD i raz jako HD. A to co innego niż 2xMTV SD.

Czy ja pisałem coś o Cinemaxach ?? Natomiast na ekranie TV moich teściów jest HBO HD. I nie bardzo mnie obchodzi że nie ma w wykazie.

 

Natomiast BARDZO MNIE obchodzi że niejaki maro i inni ze Śląska mają inną listę programową niż na oficjalnych stronach MM.

Więc tu jest ruch w drugą stronę. W "Naszej Pracy" nie ma w wykazie a jest na ekranie, a w Multimedii jest w wykazie a nie ma w bardzo wielu przypadkach na ekranie.. Osobiście wolę tę pierwszą wersję.

 

A ta spółdzielcza kablówka ma perełki :paczka BBC HD,NGC HD i parę innych.TVP HD w najmniejszym pakiecie.Mnie pasuje.Koniec tematu. :wink:

 

 

Mam odkodowany Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD. Czyżby znowu co innego w wykazie a co innego na ekranie ?

Gdzie jakie info ? NI MA !!!

Edytowane przez zerojedynkaX
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jak sprawdziłeś? Osobiście?

 

Nie pisałeś o Cinemaxach - tak. Ale ja zwracam uwagę, na fakt poważnego braku. Czyli nie jest tak dobrze, jak opisujesz. Celowo pomijasz minusy.

 

Teściowie HBO mogą mieć innym sposobem, jest sporo możliwości. :P

 

W wykazie na stronie MMP jest zaznaczone, że część kanałów jest dostępna tylko w wybranych lokalizacjach, a pełnej listy żeby szukać w BOK'ach. I, że w części miast podanych z nazwy oferta szczegółowa na telefon. Tak trudno czytać ze zrozumieniem? A jak zamawiasz przez telefon, konsultanci mają obowiązek informować cię o różnicach. Ograniczenia techniczne się nie poprawią od gadania, jak to inni mają cudownie. :P

 

NGC i BBC to są perełki? To raczej zwykłe kanały. Perełkami są raczej MGM HD czy Mezzo (lub MCM TOP HD?). I TVP HD według wykazu, wcale nie jest w najmniejszym pakiecie, tylko w największym. W MMP można mieć taniej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) NGC i BBC to są perełki? To raczej zwykłe kanały. (..)

 

Perełki może nie ale zwykłe kanały też nie. Oferta programowa NGC (moim skromnym zdaniem) jest dużo ciekawsza od kanałów Discovery, które to oglądam bardzo rzadko. NGC i NGC Wild natomiast gościły na moim ekranie dużo częściej dlatego mi ich bardzo brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi konsultantami to jest tak, że nie mają zielonego pojęcia o ofertach w wybranych lokalizacjach. Już nie raz przy przedłużaniu umowy proponowali mi pakiet HD. który u mnie jest kompletnie niedostępny, czy internet z prędkością o jakiej mogę tylko pomarzyć. Po mojej uwadze, ze opowiadają bzdury następuje konsternacja, jakieś telefony dalej, sprawdzanie i odp "no tak, w pana lokalizacji to jest niedostępne". To świadczy o profesjonalizmie tych ludzi, a co za tym idzie o całej firmie. Dno i wodorosty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowy są nagrywane, więc można zgłaszać reklamacje w razie problemów. Na tych stanowiskach jest duża rotacja. Dlatego nie oczekiwałbym cudów. Ktoś nowy pewnie był i jeszcze wszystkiego nie ogarniał. Taj jest na każdej infolinii w różnych firmach. MMP nie jest żadnym wyjątkiem.

 

Cinemax - lepsza wersja SD, niż jej brak. Tak uważam. :P

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumieliście mnie. W czasie gdy trudno już kupić dobry tv HD (bo większość to już UHD , pomimo, że to w dużej mierze przez marketing) i praktycznie wszystkie stacje nadają w HD puszczanie kanału filmowego w jakości SD to wiocha i kpina. Albo daję Cinemax w HD albo nie daję w ogóle bo ja za kanał filmowy premium w SD nie zapłacę ani grosza.

Edytowane przez kowjanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zartuj z tymi Discoverami.

Mnie by to pasowało (oczywiście poza Eurosportami). A większość i tak narzeka na ich beznadziejną zawartość programową. Wolałbym Eleveny. Wtedy można by jeszcze dopchać FOX'y oraz NGC'ki, i wszyscy zadowoleni. :D

 

@marivsh

Ja lubię motoryzację i tym samym kanał Turbo Xtra (ale bez przesady).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...