Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Było tu już o tym pisane kiedyś , że problem tkwi w tym, iż tam gdzie jest więcej abonentów tv analogowej niż cyfrowej Multimedia nie robiła, czy też nie będzie robić redukcji kanałów tv analogowej skoro ma zysk z abonentów analogu. W związku z tym powstaje efekt błędnego koła i czysty paradoks. Jak zachęcić osobę korzystającą z tv analogowej na migrację do tv cyfrowej skoro nie ma jednolitej oferty? Multimedia chcąc być atrakcyjna programowo jeżeli chodzi o liczbę kanałów HD w takim wypadku sama sobie robi moim zdaniem na niekorzyść. Wyłączając kilka lub kilkanaście kanałow z analogu znalazłoby się miejsce na nowe kanały HD a tym samym być może zachęciłoby to więcej osób do migracji z analogu do cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirolop

A skąd ludziska mają wiedzieć, że doszło do dzisiejszych podmianek? MMP na razie nie napisze komunikatu na swojej stronie, czy dla mediów, bo to nie obejmuje większości (Wyobrażasz sobie, jakie zamieszanie wprowadziłby taki komunikat? W przypadku IPTV nic nie powiedzieli, więc teraz będzie podobnie). Jedynie kto czyta to forum, dowie się, że taka sytuacja miała miejsce. A takich jest garstka. Właściwie, na razie tylko ja przedstawiłem konkretny dowód w tej sprawie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr.Chiquita, więc to Ty siejesz ferment nie MM :P

 

Ludzie nie muszą wiedzieć, ważne by przedstawiciele wiedzieli i informowali o tym ludzi, tym samym zachęcając klientów do przejścia na cyfrowy obraz. Dekodery i moduły kosztują, wiadomo, ale przecież MM nie musi rozdawać ich za darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yakkuzi

Pojawienie się Pulsów HD i Cinemaxów HD to pewna informacja (dzisiaj stała się faktem). ;)

 

Natomiast ten post wyżej, to tylko moje gdybania i przypuszczenia (wyraźnie zacząłem od "według mnie"). Wcale nie musi tak być. :P

 

marivsh

Ok, już nic nie gdybam. :P

Wybaczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili musieliby zainwestować grube miliony jak nie miliardy złotych żeby wszystko zmodernizować i ujednolicić. Na pewno nie maja takiej kasy.

 

 

Czikita @moge skorzystać z Twoich skrinow i wstawić je na FB MMP?

Edytowane przez neuro_wrw_gang_
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że MMP ma plan na to wszystko i to nie odległy terminowo!

Według mnie - do końca roku wszędzie będzie dzisiejsza zmiana i redukcja analogu! (może i miesiącu).

 

Z Południem to już nie ma żadnych szans - trzeba uciekać!

Nigdy nie dogoni reszty!

 

Tutaj nasuwa się pytanie:

Po co na Śląsku (kilka miejscowości) wprowadzają zmiany, jak one i tak nie wnoszą nic na przyszłość! (przy aktualnej sytuacji).

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Według mnie - do końca roku wszędzie będzie dzisiejsza zmiana i redukcja analogu! (może i miesiącu).

 

 

 

Skąd to info ? Przypuszczenia czy jakiś kabel ??

Właśnie rozmawiałem w BOK i dowiedziałem się, że analogowa TV będzie aktywna w Częstochowie do końca roku :mrgreen:

 

Z którą Panią rozmawiałeś ? Bo mnie powiedziały,że nie wiadomo kiedy wyłączą u nas analog.Nie ma decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ten termin?

EDIT:

Kumam temat!

Nie ważne!

 

Ponoć na Śląsku - akcja z analogiem już trwa!

Sosnowiec już zredukowany!

Ile, w tym prawdy - nie wiem?

 

Czas pokaże - czekaliście tyle, poczekacie jeszcze trochę!

Niektórzy nadal czekają (na to co Wy macie) i dalej nie wiedzą czy się doczekają! :/

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak u Daniela w Szczecinie.

Nie ma u mnie nowych HD . Zero zmian.

Dzisiejszy dzień uważam za GIGANTYCZNĄ WPADKĘ wizerunkową Multimedii ,przebijającą nawet słynne pół roku czekania na pełny pakiet Canal+

To zwyczajne [beep] w twarz abonentom i pytanie się jeszcze czy deszcz pada.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Chiquita:

Dziwi mnie trochę akcja MMP z CINEMAX'ami HD!

Kanały Premium, a Oni zamiast udostępnić wszystkim, robią to wybiórczo!

Rozumiem pozostałe kanały, ale na tych można dodatkową kasę zarobić!

Nie wierzę, że nikt na to nie wpadł!

Edytowane przez maro_1983
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...