Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

A więc - katastrofa.

Wszystko przeciwko Mnie!

 

Ci którzy wiedzą gdzie pracuję, znają Moje "tradycyjne" godziny pracy. (dla tych co nie wiedzą 7:30  -15:30)

Plan był taki - po pracy, BOK! Plan się posypał - musiałem zostać dłużej w pracy.

No, ale nie był bym sobą, gdybym nie podjął próby skontaktowania się "za pomocą środków porozumiewania się na odległość" (czytaj telefonicznie) z P. Anią G.

Prób kontaktu mnóstwo (telefon chyba płonął) - osoby po drugiej stronie - nie uświadczyłem.

Co najgorsze jutro kończę o tej samej porze - tak więc znowu NIC.

 

CHYBA NIE JEST MI PISANE DOTRZEĆ DO TEJ WIEDZY!

 

Najbliższy możliwy termin - piątek! Oszaleje do tego czasu!!!!! :crazy:

A co u Was @Ryszard 48, @Gall?

 

EDIT:

Przed momentem chwilowy brak tv i netu!

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damian96:

Wytrzymam, tylko muszę wiedzieć ile!

Jak Ty - 2 tygodnie czy więcej!

Termin może być późniejszy od twojego, a może wcześniejszy!

Tę wiedzę (również) chcę aktualnie uzyskać!

Po to właśnie miałem udać się do BOK'u.


Wydaje mi się, że to przez nagłą zmianę planów. Kanałów miało być więcej, ale skoro się przesunęło, ktoś wrócił do poprzedniej wersji listy. Jednocześnie nie zauważył, że TVN Fabuła jednak doszła. :P
 

Czy przypadkiem powodem powyższego stanu nie był Śląsku i "zbliżające się" zmiany?

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marivsh

To jest skalkulowane tak, żeby operatorowi się opłacało. Jeżeli cały sport byłby w tym pakiecie dodatkowym, to kto chciałby brać MaxBoxa? Sport jest głównym czynnikiem, dla którego ludzie decydują się brać pakiety pełne.

 

Wszystko ma sens, tylko ty patrzysz na sprawę jednostronnie, z perspektywy klienta. :P Netia jest IPTV. Żadna inna klasyczna kablówka DTV nie pozwala na takie wybory. To jest nieopłacalne na większą skalę - ponieważ nie ma szans, na równomierną ilość klientów wszystkich pakietów. Fanów sportu zawsze będzie najwięcej.

 

Coś za coś. W niższych pakietach Eurosport jest SD.

Toć napisałem, że najbardziej *opłacalne dla klienta* jest wzięcie MaxBoxa - więc najdroższa opcja, czyli *opłaca się MM* ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc - katastrofa.

Wszystko przeciwko Mnie!

 

Ci którzy wiedzą gdzie pracuję, znają Moje "tradycyjne" godziny pracy. (dla tych co nie wiedzą 7:30  -15:30)

Plan był taki - po pracy, BOK! Plan się posypał - musiałem zostać dłużej w pracy.

No, ale nie był bym sobą, gdybym nie podjął próby skontaktowania się "za pomocą środków porozumiewania się na odległość" (czytaj telefonicznie) z P. Anią G.

Prób kontaktu mnóstwo (telefon chyba płonął) - osoby po drugiej stronie - nie uświadczyłem.

Co najgorsze jutro kończę o tej samej porze - tak więc znowu NIC.

 

CHYBA NIE JEST MI PISANE DOTRZEĆ DO TEJ WIEDZY!

 

Najbliższy możliwy termin - piątek! Oszaleje do tego czasu!!!!! :crazy:

A co u Was @Ryszard 48, @Gall?

 

EDIT:

Przed momentem chwilowy brak tv i netu!

Jak składałem wypowiedzenie, pani zachowywała się tak, jakby jej się pracować nie chciało. Zagadnąłem o zmiany programowe, obiecywane jeszcze na początku roku, nie odezwała się słowem. Więc póki co czekam. Albo poprawią wreszcie ofertę, albo konkurencja spowoduje, że sporo ludzi od nich ucieknie, i koszt utrzymania na 1 abonenta wzrośnie. Nie wiem, czy im się to opłaca ;) Konkurencji się jakoś opłaca wejść na moje osiedle, po latach monopolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które negocjowały z MMP po złożeniu wypowiedzenia. W jakim odstępach czasowych otrzymywaliście telefony z ofertami nowych umów po odrzuceniu pierwszej propozycji?

Nie ma reguły. Za pierwszym razem zalatwilem sprawę w ciągu 2 tygodni. Natomiast teraz w sierpniu ,trwało to ponad miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Yakuzzi moze kiedys sie doczekamy;)

Może w przyszłym roku? Bo w tym to chyba nic już się nie zmieni. Kilka stron wcześniej powiedziałem, że na dzień 31.12.2015r. będziemy mieć 52 kanały HD i zobaczycie że tak pewnie będzie.

Niestety ta firma to jest totalna amatorszczyzna - nie zależy mi na jakichś Kuchniach czy Domach albo powtórkowych Polsatach 2 czy TV4 w HD, ale do licha kanały premium takie jak Cinemax czy filmowe jak TNT to powinni udostępnić w HD bez łachy.

Edytowane przez Yakuzzi
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracam do tematu zmian na Śląsku!

A więc - pozyskałem informację z innego źródła!

Według mojego "informatora" w mojej lokalizacji zmiany zaistnieją!

 

BOŻE, DZIĘKI!

MOJE PROŚBY I BŁAGANIA ZOSTAŁY WYSŁUCHANE!

 

Najbardziej dziwi Mnie termin wprowadzenia zmian - ponoć najpóźniej do końca miesiąca!

Zmiany kanałowe w DTV i zmiany również w INTERNET (do 60 Mb/s)

Jeśli wszystko się sprawdzi to jestem super, extra, za[beep]iście zadowolonym klientem!

 

Z tego miejsca dziękuje MMP (osobie/om z forum, które działają w Jego imieniu)

DZIĘKUJE BARDZO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ten informator mówił tylko o twojej lokalizacji czy ogólnie o aglomeracji Górnego Ślaska ,poczekamy zobaczymy.A co ty tak dziękujesz już nie jesteś  wściekły na MMP,z tego miejsca zalatuje wazeliną(sory)

Edytowane przez Ryszard48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ryszard48:

Sorry, nie spytałem o pozostały region - miałem dosłownie minutę na rozmowę!

Wiem, że u Mnie wszystko już gotowe (zmienione wzmacniacze, licencje, itd) do włączenia!

Nie znam tylko dokładnej daty, ale to postaram się ustalić jutro w BOK'u!

Wtedy zapytam o zmiany w pozostałej części Śląska!

 

Niech to wygląda jak chce, mam to gdzieś!

Nie wstydzę się wyrazić zadowolenia!

Poza tym, wielokrotnie narzekałem, więc czas też pochwalić!

Muszę być sprawiedliwy! :wink:

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie piszemy postów z Caps Lock.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...