Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mam od rana odkodowane Filmbox Extra HD i Filmbox Premium. Na stronach MM oczywiście ani słowa o tym. Ech,ten ich przebieg informacji !!

Oczywiście w EPG niezmienione nazwy.Po co się spieszyć ?! Telewidzowie nie zauważą :> .  Jak długo będą odkodowane? :wink:

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uważasz,że takie info powinno byc na stronach MM. W końcu nadają odkodowany Filmbox.

 

To co ja uważam ma drugorzędne znaczenie. Nie jestem pracownikiem, właścicielem ani udziałowcem tej firmy ;) marketing i PR mają słaby i tyle. Jestem tylko klientem, tak długo jak będą oferować mi to co chcę, w cenach które akceptuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkodowali Wam FilmBox Premium? Bo MMP nic nie wie o otwartym oknie: https://www.facebook.com/MultimediaPolskaSA/posts/893518247392813?comment_id=893846557359982

 

 

Dziś rozmawiałem na stronie MM na czacie z konsultkantką pytając o zmiany programowe od 1 października...odpowiedź jak zwykle lakoniczna "poinformujemy z wyprzedzeniem"... :)

"poinformujemy z wyprzedzeniem" czyli w dniu wprowadzania zmian lub dzień po. :)

Edytowane przez Sony87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, jak nadawca nie dostarczył materiałów prasowych? Ma się opierać na doniesieniach sieciowych? Mało profesjonalne. :P


Właśnie pojawiła się odpowiedź:

(...) udzieliliśmy odpowiedzi w kwestii ogólnego odkodowania kanałów Filmbox. Informacje w kwestii otwartego okna podamy niedługo na naszym fanpage'u.

Jak zwykle, ktoś zadał nieprecyzyjne pytanie, więc też dostał ogólnik. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Informacje w kwestii otwartego okna podamy....hm..niedługo na naszym fanpage u"    To znaczy jutro podadzą,że odkodowali od wczoraj. A nie powinno być raczej tak,że wczoraj podali że odkodują od jutra ??  Ktoś tu jest chory,ale na pewno nie ja !

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo mala wiedze, wszystkie profile wiekszych firm prowadza zewnetrzne firmy, poszukaj w necie to zobaczysz ile jest takich agencji, ktore oferuja prowadzenie profilu na FB.

 

Ależ ta wiedza nie jest mi do niczego potrzebna.Obojętnie kto prowadzi profil liczy się -jeszcze raz powtórzę-profesjonalizm i kompetencja.

Jeżeli ja się pytam konsultantki w jakim pakiecie jest TVP HD, a ona mówi że sprawdzi,po czym 2 minuty gra muzyczka, to ja się pytam gdzie ja żyję.

Profesjonalizm i kompetencja albo spadać !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX
Nie rozumiem, z czym masz problem? Nie odpowiedziała ci, albo udzieliła mylącej odpowiedzi? Nie każdy żyje sprawami TV. A konsultanci to przeważnie młode i niedoświadczone osoby (płaca jest niska, więc rotacje są duże.). Pewnie wolała się upewnić.

@Yakuzzi
DocuBox, 360TuneBox, FashionBox i Fast&FunBox są kanałami nadającymi w jęz. angielskim, więc z punktu widzenia operatora nie są zbyt atrakcyjne. Z tego powodu, niewiele kablówek ma je w ofercie. SPI dopiero od niedawna zaczęła zastanawiać się nad ich dystrybucją krajową, od chwili startu były kierowane głównie dla innych zagranicznych rynków. Prawie nikt się o nie nie upomina na FB profilu MMP, więc to chyba o czymś świadczy?

Natomiast sporo czasu jeszcze minie, zanim FunBox 4K/UHD zaistnieje w ofertach poważnych kablówek i platform. Mimo, że telewizorów UHD coraz więcej, nadal stanowią ułamek procenta sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Chiquita ja wcale nie mówię, że chciałbym te stacje w ofercie bo na dzień dzisiejszy są poważniejsze braki w MMP niż jakieś tam anglojęzyczne stacje od SPI. Tylko uzupełniłem w kwestii braku dostępności całego pakietu.

 

W tej chwili dla mnie najważniejsze jest by udostępnili Cinemaxy w HD, Discovery brakujące w HD i postarali się o Eleveny. Reszty jak nie będzie, to katastrofy nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem dziś fakturę z MMP ile za co płacę:

 

Net:60mb - 16,26 pln

DTV Abonament - 25 pln

DTV dostep do pakietów programowych ( nie wiem co to jest ) 25pln

Cinemax - 10 pln

Pakiet HD - 0 pln

MaxBox -0pln

HBO - 20 pln

Canal+Select - 39 90

Multiroom - 9 pln

 

Całość:142 pln

Edytowane przez neuro_wrw_gang_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...