Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam. Ja już dwa razy wynegocjowałem lepsze warunki.

Ostatnim razem pracownik chciał mnie nawiedzić w domu i przedstawić ofertę. Powiedziałem co mnie interesuje i w jakiej cenie i że ma przyjść z konkretami, bo nie zamierzam tracić pół godziny na wysłuchiwanie wszystkich promocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny piękny miesiąc w MM i kolejna faktura. I oczywiście znowu błędnie wystawiona :brawo: Wg. MM skończył mi się okres promocyjny na jeden z dodatkowych pakietów (Fun Club) po uwaga...całym miesiącu użytkowania :lol2: .Jakim cudem skoro pakiet ten mam zakontraktowany na 12 miesięcy ?? :D Idziemy dalej : Jest wprowadzony nowy taryfikator...według nowej promocji określonej w regulaminie. Oczywiście cena wzrosła o 10 zł :lol2: .Przy przedłużaniu umowy miałem mieć niezmienioną cenę na wszystkie pakiety dodatkowe przez rok. Promocje na pakiety wchodziły oczywiście od nowego okresu rozliczeniowego. Dotyczyło to także pakietu Fun Club.Konsultant wielokrotnie to podkreślał Mam to dodatkowo na piśmie Co więcej potwierdziło się to także na fakturze z ubiegłego miesiąca. Cena była taka jaką wynegocjowałem na infolinii....I wszystko ładnie,pięknie. .Ale MM nie była by sobą żeby znowu nie wykręciła jakiegoś numeru :D Widać dla MM rok to jest czasami jak jeden miesiąc. Nie mogli tak długo wytrzymać i już po miesiącu podnieśli mi cenę :D Czyżby znowu błąd w systemie,czy nie mogli przełknąć aż tak gorzkiej pigułki, ? Ja już zwyczajnie nie nadążam za tą firmą ... Tu nawet najwybitniejsi naukowcy bezradnie rozkładają ręce. Oczywiście złożyłem reklamację. I czekam.. :twisted:

 

Morał z tego taki ze nie należy przedłużać umowy przez infolinię,bo można się srogo zawieść A później wyprostowanie sprawy wymaga gigantycznej dawki nerwów i paru reklamacji. Tak MM szanuje klientów...

 

Edit : Nie tylko Multimedia notorycznie wystawia błędne faktury, robią to także inni : http://wyborcza.biz/finanse/1,105684,15 ... #BoxBizTxt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś problem z kanałami MTV - nie bardzo się orientuję jaki. Ale wyleciały z Vectry, a po wakacjach polecą też z oferty NC+. Ciekawe, czy nie znikną w Multimedii? :/

 

Druga sprawa: Podobno Discovery nie chce przedłużać umów z operatorami na kanał "Discovery Historia". A to oznacza, że albo zostanie zlikwidowany pod koniec roku, albo czeka go poważna zmiana nazwy i ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to naprawdę rewolucyjne wiadomości. Discovery Historia calkiem niezly kanal, jeszcze jak by przeszedł na nadawanie w formacie w 16/9 to już calkiem byłoby dobrze. Jak go zlikwidują to w zamian MM powinna dac np. History i to najlepiej w HD.

Ciekawi mnie czy 15 marca wylaczenie TVP1 SD i TVP2 SD a zostawienie TVP1 HD i TVP2 HD będzie dotyczyło tylko DVB-T ? Czy tez rownoczesnie wersje SD znikna z DVB-S z satelity i w DVB-C w kablówkach? Skoro tak to wersje HD powinny się znaleźć odpowiednio na pozycjach 1 i 2 dekoderow w MM a pozycje 7 i 8 zostalyby zwolnione. Dzieki temu zwolniloby się miejsce na nowe kanaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie byłbym taki pewny tej likwidacji Discovery Historia. Zapowiadali przecież zmianę formatu na 16:9 pod koniec roku. Co może oznaczać tylko gruntowną przebudowę kanału.

 

2. Nikt nawet nie wspominał o likwidacji TVP1 SD i TVP2 SD na satelicie i w kablówkach. Zatem na pewno zostają. :P W ogóle, to kanały must-carry, więc nie można ich tak łatwo wycofać (są zapisane w ustawie). Pozostaną jeszcze przez wiele lat, i zapewne znikną jako jedne z ostatnich kanałów SD na rynku. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z tą siecią już z chyba 7lat tylko internet, mam zazwyczaj umowy na 12miesiecy , czy zgodne jest to że prawie przy każdym podpisywaniu umowy jako nowa..jest wciskany antywirus Silver..za 1 zł na 2/3 miesiące.. licząc że klient zapomni i 9zł dowalą do rachunku. Czy nikt tym się nigdy nie zajął jeśli klient tego sobie nie życzy to powinno być możliwość jego wyłączenia już przed podpisywaniu umowy. Jest to łamanie na pewno jakiegoś prawa.. wciskanie komuś coś na siłę powinien zając się UOKiK, Skończyły się czasy że jakiś operator coś wciska klientowi wg swojego regulaminu. Niestety Szp. Pani która mogła jedynie zaznaczyć możliwość wyłączenia za 2/3 miesiące została ta jej możliwość zablokowana bo nadużywała uprawnień i za dużo klientów prosiło już o wyłączenie po tym max 3 miesiącach.. jedynie możliwość to infolinia i główny oddział MM. Czy jest szansa bu UOKiK zajął się tym chorym pktem w reg MM bo tak tylko żerują i parę ładnych tysięcy po 1zł przez 3 mies to jest ładna kasa..na naiwnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ zaklepał 3 nowe sportowe kanały canal + 2 sport canal + 3 sport i liga+ czy jakoś tak na tym ostatnim mają być wszystkie mecze polskiej kopanej :D będzie ciekawie, ciekawe ile teraz poczekamy na nowe kanały jak już je wprowadzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ nie musi dawać tych kanałów do paczek, które oferują aktualnie kablówkom (Silver, Gold, Platinium). Mogą to być kanały oddzielne, coś jak Nsport.

Numer będzie jak NC+ zrobi drugą paczkę, za dodatkową kasę np. nc+ sport (skład: Sport2, Sport3, Liga+) :lol:

Dzięki takiemu zabiegowi uwolnią C+ Family i Family 2 od sportu, na tych kanałach będą pewnie tylko filmy a sport poleci do tych nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predzej czy później napewno pojawi się i TVP ABC i Stopklatka TV, pytanie tylko kiedy? Na TVP Rozrywka trzeba było czekac prawie rok czasu, ale w końcu się doczekaliśmy. Po za tym w Multimedia o ile dobrze pamiętam to jeszcze chyba nigdy nie było tak żeby jakiś kanal pojawil się w dniu startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polskim rynku debiutuje nowy kanał filmowy - Dragon Cinema. Będzie to pierwszy tego typu kanał filmowy w Polsce i w Europie, dostępny w jakości HD, 24 godziny na dobę, korzystający z najlepszych filmów azjatyckich. Dragon Cinema będzie kanałem płatnym (premium). Jego start jest przewidziany na kwiecień 2014 roku.

 

Jest to kanał dedykowany prawdziwym miłośnikom kina i kultury azjatyckiej, który bardzo uatrakcyjni ofertę kanałów Premium, dostępnych u operatorów kablowych i satelitarnych.

W ofercie Dragon Cinema znajdzie się ponad 500 dzieł kinematografii japońskiej, chińskiej, koreańskiej czy indyjskiej, wszystkie w jakości HD w polskiej wersji językowej.

 

Gratka dla miłośników kina dalekiego wschodu :smile:

Ciekawe, czy MM byłaby zainteresowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...