Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli plotka się pojawia każdy się podpala, że kanał będzie, jest dzień startu - cisza. To wtedy jest wielkie zdenerwowanie na operatora.

Szkoda tylko,że w przypadku innych operatorów te plotki raczej się sprawdzają. A my albo czekamy 5 razy dłużej niż inni,albo w ogóle nasza wspaniała siec ma nas w duszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że to sami nadawcy rozpowszechniają te plotki o dogadaniu się. Chcą wywrzeć większą presję na konkretnego odbiorcę (w tym przypadku Multimedię), a może tak naprawdę nic jeszcze nie zostało ustalone i liczą na ostatnią chwilę? :P

W tym przypadku nie bronił bym Multimedii bo jak wiadomo rozmowy nadawców z tym operatorem należą do najtrudniejszych ( w Polsce ? ) . MM po prostu stara się z tego tortu ugrać jak najwięcej dla siebie. I przez to rozmowy o dołączeniu konkretnych kanałów bardzo długo się przeciągają. Nie jednokrotnie przekraczając granice absurdu ( że przypomnę tu słynną sprawą braku pełnego Canal+ w MM ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja rozumiem ze Ty będąc właścicielem firmy po prostu golił byś abonentów na lewo i prawo. I miał byś 101 % zysków operacyjnych przy minimalnych nakładach. :D I tym sposobem zbudował byś "silną " markę :> Oczywiście w biznesie trzeba zbilansować przychody ale są granice których przekroczyć się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku nie bronił bym Multimedii bo jak wiadomo rozmowy nadawców z tym operatorem należą do najtrudniejszych ( w Polsce ? ) . MM po prostu stara się z tego tortu ugrać jak najwięcej dla siebie. I przez to rozmowy o dołączeniu konkretnych kanałów bardzo długo się przeciągają. Nie jednokrotnie przekraczając granice absurdu ( że przypomnę tu słynną sprawą braku pełnego Canal+ w MM ) .

To nie absurd. Multimedia po prostu dobrze dbała o swoje interesy. Czekali zwyczajnie do wygaśnięcia starej umowy z paczką Canal+, a w międzyczasie mogli spokojnie negocjować najlepszą dla siebie cenę dla nowej. Pośpiech nie leżał w ich interesie. A całą tą niezdrową sytuację napędzali sami użytkownicy, media (w tym fora takie jak nasze) oraz także NC+.

 

Multimedii zależy na możliwie niskich kosztach działalności, żeby nie robić zbytnio podwyżek. Bo to nie przyciągnie nowych klientów. Dlatego nie zgadzają się na wszystkie propozycje bez warunków, tak jak robi to Vectra czy UPC. Choć obecnie jest przez to problem z np. kanałami Disneya. Których Multimedia wciąż nie ma w ofercie, jako jedyna spośród dużych nadawców kablowych i satelitarnych w Polsce. :/

 

P.S. Do końca lutego powinno nastąpić przęłączenie Eurosportu HD z wersji międzynarodowej na Polską, z naszymi reklamami. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku tez dziwna sprawa. Wszystkie kanaly mam poza nsport, gdzie mam ciemno. Resetowalem zgodnie z poleceniem bok, nic to nie dalo. Po telefonie okazalo sie ze uprawnienia ktore admini ponoc odnawiali nie chca sie zainstalowac w dekoderze. W poniedzialek mam serwis. To raczej nie kwestia uprawnien bo te nie mogly ot tak same sie zmienic gdyz nie podlaczam modemu na stale ze wzgledu na reklamy ekranowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku tez dziwna sprawa. Wszystkie kanaly mam poza nsport, gdzie mam ciemno. Resetowalem zgodnie z poleceniem bok, nic to nie dalo. Po telefonie okazalo sie ze uprawnienia ktore admini ponoc odnawiali nie chca sie zainstalowac w dekoderze. W poniedzialek mam serwis. To raczej nie kwestia uprawnien bo te nie mogly ot tak same sie zmienic gdyz nie podlaczam modemu na stale ze wzgledu na reklamy ekranowe.

Jak masz STB 5800C i do niego modem to jak go nie podłączasz to mógł zgubić klucze, w systemie Latensa klucze przesyłane są za pomocą sieci, dlatego jak masz modem odłaczony to oni mogą sobie wysyłać uprawnienia do ... Uruchom modem połącz z STB i zrestaruj STB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

limit to 3 urzadzenia z tym ze moze byc tylko 1 tv

Ja kiedyś przekroczyłem limit 3 urządzeń. Przy próbie uruchomienia mmTV na kolejnym komputerze nie dało rady oglądać kanałów (nie pamiętam już czy był jakiś błąd, czy "czarny ekran").

Zadzwoniłem do BOK i tam skasowali mi stare urządzenia i dzięki temu mogłem oglądać mmTV na następnym urządzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, moja lista kanałów użytkownika została praktycznie skasowana, zostało tylko 8 kanałów. :-/ Co jest grane? Ktoś się z czymś takim spotkał?

 

Awaria u nas była ale ok godziny 15 wszystko już było ok.Swoją listę musiałem układać od nowa,szkoda że nie można ustawić aby w przypadku takich awari wszystkiego nie potracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Smart TV w swoim TV i mam zainstalowana aplikacje "Czworka na Wizji". Jednak dziś nie moglem odpalić, nie wiem albo mam za slaby Internet, od 23:00 do 13:00 mam 4 MB/s albo cos w Czworce nie tak bo caly czas wyświetla mi się "buforowanie danych...".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...